Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar nasılsınız ??
kaç gündür yoktum kardeşim bursadaydı gezdik tozduk eğlendik :) sizler nasılsınız ?

günaydın kızlaaar.....
gulpembecim sağol cnm..
yarenkacım inş emeklerin boşa çıkmayack her şey çok güzel olacak :)))
sebnemmcim hoşgeldin cnmm

kızlar ben şimdi evi toparlayıp saçıma fön çekip kuaföre (malum iş)gideceğim oradan da arklarla buluşacağız görüşürüüüz

saol canım sanada iyi pazarlar işçi bayramn kutlu olsun sende seneye gidersin
tabi ben de seneye giderim:)
merhaba kızlar nasılsınız ??
kaç gündür yoktum kardeşim bursadaydı gezdik tozduk eğlendik :) sizler nasılsınız ?
iyiyim canım sen nasılsın maaşallah iyi gezmişsin bizim yerimize de gezseydin:)

günaydın canım, kız 1 gün evde oturmadın haa neyse tatlım sana kolay gelsin

selam kızlar nasılsınız? çok uzun zaman oldu bu topiğe uğramayalı.

evet canım genelde başka bir topicteyim ama arada bir bakıyorum sizlere de. ne de olsa ilk göz ağrım bu topic:13:

merhaba kızlar

hoşbulduk luckycim :) gezenti kolay gelsin

bende iyim yarenkacım gezdim sizin yerinizede hasret giderdik kardeşimle özlemiş türkiyeyi

havalarda güzelleşti çok şükür arada bozulucak ama olsun güneşi özlemişim valla :) bende spora gidicem akşama burda olurum öpüyorum sizi

yarenaycım arada uğra buralarada :)

kızlaar ben geldimmm :) yarenkacım sorma arkadaşım yok diye üzülüyordum yeni bi ark ortamı oldu şimdi onlarlayız onlar da evde biri nişanlı biri bekar iyi oluyo valla özlemişim böyle ortamları..havalar da ısındı bugün kısa kollu giymenin açılışını da yaptım

yarenay esra hoşgeldiniz :))
şebnemm iyi yapmışsın cnmm..
damlacım kolay gelsin zor nöbet ama alışıyo demi insan...tadını çıkar sen de :))

Son düzenleme:
herkese günaydın...
bu gece çok kötü bir rüya gördüm hamileymişim ama babam bana hamile olduğumu söylüyor şaşırıyorum nasıl olur falan diyorum, babam doğurmamı istemiyor annem de olur mu öyle şey doğuracak falan diyor ben de istemiyorum diyorum. aldırsam bir daha çocuğum olur mu diye düşünüyorum:) yani kabus gibi bir şeydi, uyandım ohh bee dedim

Allah hayırlara çıkarsın cnm rabbim hep hayırlısını versin.neyse ki rüya ve geçti bak D ben de hep bi oğlum olduğunu görüyorum bu aralar rüyamda

merhaba kızlar bişey sorabilirmiyim . bu nickler değiştirilebiliyormu. yada yazdıklarımız silinebiliyormu?off işyerimdeki arkadaşım gördü şimdi o araştırır canım çok sıkıldı

Allah hayırlara çıkarsın cnm rabbim hep hayırlısını versin.neyse ki rüya ve geçti bak D ben de hep bi oğlum olduğunu görüyorum bu aralar rüyamda

günaydın kızlar gerçi öğlen oldu ama:)rüyalarınızz hayırlara çıksın inşallah

belli olmaz belki senin rüyan gerçekleşir
günaydın kızlar gerçi öğlen oldu ama:)rüyalarınızz hayırlara çıksın inşallah

ne günaydını kız, ben dersaneye bile gittim geldim, seni tembel

belli olmaz belki senin rüyan gerçekleşir

ne günaydını kız, ben dersaneye bile gittim geldim, seni tembel

hehehe fena da olmaz aslında.şu an hazır değilim ama olsa da üzülmem yani hiç

bende de dağ gibi ütü birazını yapayım.kardeşim de bende 4de gidecek dershaneye

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…