Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kolay gelsin cnm bende de var dağ gibi...ben de vazgeçtim gezmeden onları halledeceğim...canım renkliler ve beyazlar için hangi deterjanı kullanıyorsun

saol canım sanada kolay gelsin gezme gezme yarın gezersin bitir ütülerini ütülerden sonra bende mutfagı tolıcam savas cıkmıs gibi mutfak eşimde gitti bende baslıcam şimdi

merhaba kızlar nasılsınız ?? neler yapıyorsunuz bende oturuyorum bulaşık makinasını yerleştiricem birazdan

merhaba kızlar nasılsınız ?? neler yapıyorsunuz bende oturuyorum bulaşık makinasını yerleştiricem birazdan

iyiyiz canım sen nasılsın vala ben ütüye baslıcam sonra senin yaptıgın gibi bulasık makinesini yerlestircem evi toplarım eşim gelene kadar

saol canım sanada kolay gelsin gezme gezme yarın gezersin bitir ütülerini ütülerden sonra bende mutfagı tolıcam savas cıkmıs gibi mutfak eşimde gitti bende baslıcam şimdi

bugün bitireyim de daha da ders konusunda bahanem kalmasın dedim ben de balkonu yıkadım çamaşırları makineye attım..şimdi büyüğe geçeceğim..büyük balkon 1 saatimi alıyo zaten demirleri yerleri derken...

hoşgeldin cnm ev işi valla...bitmiyo hiç..

Son düzenleme:

canım az önceki sorunu görmemişim ben vala bitane ariel aldım heralde renkliler için 75 yıkama diyor büyük onu aldım renkliler ve siyahlar için acenin çamasır suyu var onu kullanıyorum galiba ace beyazlarda da türk çamasır suyu kullanıyorum ben ayşe teyzennkinden burda domestos var ama sadece tuvalet için oyuzden makinede kullanmıyorum
bende size bi soru sorayım benm yumurtaların içinden beyaz bir sıvı cıkıyor sizde de varmı birde bio alıyorum

iyiyiz canım sen nasılsın vala ben ütüye baslıcam sonra senin yaptıgın gibi bulasık makinesini yerlestircem evi toplarım eşim gelene kadar

iyim cnm napim kolay gelsin hepimize o zaman :))

hoşgeldin cnm ev işi valla...bitmiyo hiç..

hoşbulduk cnm bitmiycekte . insanı en çok yoran mutfak hiç derli toplu durmuyor :)

kızlar bu arada ben şehriye çorbasını terbiyeli yapmıyorum birde her yemeğime salça koyuyorum lezzetli oluyor

evet canım günlerden pazar bize dinlenme hiç yok dagınık evi toplamak daha zor gerçekten
değişik oluyor bol limonlu ben burdan buldum yaptım canım salca lezzet katıyorda saglıklı olmadıgı için pek corbalarda koymuyorum pişmesi gerekiyor benim için

yok cnm öyle beyaz bir sıvı çıkmıyor yumurtalardan gerçi bize köyden geliyor yumurta ama çıkmaması lazım sanki :)

birde ben deterjan olarak rinso sıvı kullanıyorum yumuşatıcımda vernel beyazları yıkarken çok az sıvı ace ekliyorum

Anladım cnm sağol..beyaz bir sıvı derken cnm yumurtanın beyazı ve sarısı dışında bişi mi??

sağol cnm..aynen valla ev işi bitmez..salçayı ben de hem domates hem biber salçası karıştırıp her yemekte kullanıyorumm

ben de omo active kullanıyordum hem renkli hem beyazda ama renklilerin rengini solduruyormuş şimdi omo color alacağım renkliler için beyazlar için yine omo active devam..Beyazlara önyıkama yapmıyordum yeterince beyazlamıyor sanki..aceden memnun muusn cnm ben de eklesem mi azıcık aceba..bembeyaz olmuyo sanki

bize salçada köyden geliyor gülpembecim ama yinede her yemekte kavurmadan yapmıyorum iyice kavruyorum

kadınlara dinlemek yok düşünüyorumda çalışıyor olsam hayatta hiçbirşeyimi yetiştiremezdim çok zor olurdu alllahtan evdeyim :)

acenin internet sitesini bulamadım (( umarım şokta vardır birazdn gidip bakacağım hazır çamaşır yıkıyorken

vala yumurtanın dısında beyazımsı bişey var..ben yumusatıcı olarak da vernel kullanıyorum ve deterjanımda sıvı burda birsürü var ben de tanıdıklarmı kullanıyorm normalde biz domestos kullanıyorduk (annem) ama burdaki tuvalet için bende ayse teyzeyi kullanıyorum su ile ilgili oldugunu düşünüyorum ben

cnm bende baktım yok internet sitesi şokta varmı hiç bilmiyorum oradan alışveriş yapmıyorum

tamam canım çok sağol..ben beyazlarla beyaz badilerimi falan da atıyorum ace zarar vermez demi cnm onlara da iç çamaşırları neyse de badi fln..ilk kez kullanacağım..ne kadar atayım cnm tahmini.bi de acenin sihirli renkler leke çıkarıcı varmış onu da mı alsam

cnm bende baktım yok internet sitesi şokta varmı hiç bilmiyorum oradan alışveriş yapmıyorum

bilmiyorum ki valla cnm hiç karşılaşmadım..ben de ymuşatıcı yumoş kullanıyorum

zannetmiyorum bişey yapsın :26: ben onuda kullanıyorum renkliler için gayet iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…