Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eğer annenin arkadaşlarını iyi tanıyorsan seviyorsan ağrı kesici iç git hem sana da değişiklik olur dersten kurtulmuş olursun canım:)

evet cnm hepsini de çok severim çok iyi insanlar...bi de ark doğuma gitti bugün doğum olurken yanına gideceğim bakalımm

evet cnm hepsini de çok severim çok iyi insanlar...bi de ark doğuma gitti bugün doğum olurken yanına gideceğim bakalımm

benim arkadaşım da 1 ocakta doğurdu hastaneye gittim ama daha eve gidemedim, acaba ne götürsem bebişe yaa birkaç kıyafet ve oyuncak mı alsam yoksa altın ve kıyafet mi götürsem

ben battaniye almıştım canım doğumdan önce götürdüm ihtiyacı olunca elinin altında olsun diye...
eşim bekle çıkışta beraber gidelim diyor çok da sevdiğim bi arkadaşım..Eşimin arkadaşının eşi... eşler sayesinde tanıştık:) Hastahanede ablası abisi herkes olacak 5 kardeşler sanırım. Ne yapsam eşimi bekleyip akşam mı gitsem bilemedim.Doğumun saat kaçta olacağı da tam belli değil ama..

o zaman akşam eşinle git canım zaten şimdi hastane de kalabalıktır, neyse canım ben çıkıyorum derse başlamam lazım:) görüşürüz

günaydın kızlar nasılsınız

ay dün ask tesadüfleri severi izledim ama ne izlemek hıckırdım aglamakdan

günaydın kızlar

nasıldı gülpembecim film bende istiyorum ama fırsat olmadı daha

yarenkacım alllah zihin açıklığı versin cnm

hdurmaz cnm arkadaşınada hayırlı doğumlar bencede eşinle gitmen daha doğru olur nasıl olsa doğumu bekliyceksin erken gidersen

günaydın kızlar nasılsınız

ay dün ask tesadüfleri severi izledim ama ne izlemek hıckırdım aglamakdan
günaydın canım ben de filmi merak ediyorum ama daha izleyemedik kesin ben de ağlarım:)

günaydın şebnemcim şu zihin açıklığını bir verse de bir daha kapatmasa

kızlar yazılanları şimdi okudum Allah bebişleri annelerine babalarına bagıslasın kyafetleri cok vardr onlarn şimdi daha benm düşüncem ateş ölçme aleti yada dinleme aleti olabilir

film gerçekten iyidi gece 2 de geldim eve cok uykum var

sağol canım darısı başına aslında doğumdan önce aklıma gelseydi puset gibi lazım olan şeyleri alırdım ama onlar şimdi almıştır

şimdi kırmızı mercimek çobası yaptım dünden makarna da var öğlen yeriz, akşama da balık yapacağım çorba salata yeter:) sen ne yapacaksın canım

vala dün ben evde yoktum ondan önceki günden yemek kaldı eşim yermi bilmiyorum yemek ne durumda onuda bilmiyorum ne yapsam diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…