Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayyy yakalandımmm :KK70: ole kk da konulara bakınıyorum ne var ne yok diye sne ne yapıorsun canım guclubacismile

yakaladım seni :1ninca: kaç gündür kaçıyorsun ne bir selam var ne bişi kötükedihüso

bende iyim oturuyorum evde işte dün bir kaç kına yeri baktık 1 gün öncesine yer yok ya:sm_confused:

birde mobilya baktık sanırım kesinleşti nerden alacağımız yarın gelinlik bakmaya gidicez sanırım ay ne havadis varmış yaa zemuszemus

evet kızlar nısanlımda ole dıyo para sorun olmaz dıyo hepsını 1 gunde alırız dıyo aılesı ole oda cok rahat ınsanlar bense stres yapmamaya calısıyorum ama korkuyorum acıkcası yetısmes dıyee bıde 13 ugursuz mus herkes ole soluyoo gercı benım batıl ınancım yoktur ama ne bılımm allah herkesın gonlune gore versın ınsallah ck mutlu oluruzzz

evet kızlar nısanlımda ole dıyo para sorun olmaz dıyo hepsını 1 gunde alırız dıyo aılesı ole oda cok rahat ınsanlar bense stres yapmamaya calısıyorum ama korkuyorum acıkcası yetısmes dıyee bıde 13 ugursuz mus herkes ole soluyoo gercı benım batıl ınancım yoktur ama ne bılımm allah herkesın gonlune gore versın ınsallah ck mutlu oluruzzz

cnm olur herşey merak etme . bak bizimde anca olmaya çalışıyor bişiler gerçi benim temmuzda düğünüm ama olur herşey bizdede gözle görülen birşey yok

cnm birde öyle uğursuzluk fln düşünme benim sözümün olduğu gün sanırım 13. cumaymış bizimki daha tehlikeliydi :) çok şükür nişanlılığımızda bir problem yok inşallah hepimiz oluruz

kızlarrr çok güzelmişş nikah şekerinizzz, güle güle dağıtınnn :)) ben daha çok kutulu modelleri beğeniyorumm mesela mettoseker.com daki mnk-027 yi, buraya nasıl resim eklneceğini henüz çözemediğimden resmini koyamadım :KK43:

ayy sebnemcim k. bakma lutfenn :KK43: ayy bole bugunler de pek modumda değilim nedensem ohhh herseyn halloluyo ne güsel hihoyyyt bnmdee yemk odası tv ünite otrma gurubu bide kanepe ve gelinlik kaldı :lepi: sevgili o batı inanısına gore ugursuz islamiyete göre gayet ugurlu bi rakam ayrıca bn kasım 13 doğumluyummm sengözlerimebaksanab

ayy sebnemcim k. bakma lutfenn :KK43: ayy bole bugunler de pek modumda değilim nedensem ohhh herseyn halloluyo ne güsel hihoyyyt bnmdee yemk odası tv ünite otrma gurubu bide kanepe ve gelinlik kaldı :lepi: sevgili o batı inanısına gore ugursuz islamiyete göre gayet ugurlu bi rakam ayrıca bn kasım 13 doğumluyummm sengözlerimebaksanab

aa cnm neyin var yok neden kusura bakayım sen iyi olda gerisi boş. bu havalarda sıkıyor insanın içini yaz gelsin dimi yaaa :smiley-cool:

breezep cnm mesaj sayın yüzünde ekleyemezsin ben buldum ekliyorum cnm hemen

aaaaasz.jpg

bende bunu beğendim

kfjflkf.jpg

efet efet hemn yaz gelsin şiddetli bi özlemle cagırıyorum kendısıni :KK70::KK70: bu arda dun bnde bakdım kına yerleri için bi cafe var orta boy 500 tlcik istiyo dernek gibin bi yer bakımsız birz ses sistmei fln var orasıda 150 tl isityo puff karsıklardayım CADIARZU

sandalye ve ses sistemleir var sadece cnm iki yerde de cafe daha temiz daha sık duruyo ama pahalı oda baya birsürüde eksik var ama bidefa da oluyo aklımdan birsürü seylker gecıyo :KK70: senin nasıl bi mekn olcak cnm?

canımm hiç merak etme her şey hallolur inşallah zaten bekliyosun bekliyosun bi anda ardı ardına olup bitmeye başlıyo, sonra sen bile şaşırıyosunn bunlar ne ara oldu oldu diyee :)))

canımmm bakk güneşş açıyoo tekrarrr hadii girr modaa :))

en önemlisi gelinlik işi benceee gelinlik modelii bulalım sana, baktın mıı sen??

kızlar az önce işyerinden arkadaşımın nikahına gittik süperdi hihoyyyt
çok heyecanlandım yaaaa bugün anladım ki ne eşya ne başka bişey en önemlisi gelinlikkkkk kızlar :kahve:

yaa breezepcim bn tesettürlü olduğum için gelinlik modeleri konusunda sıkıntı yasıyorum cok kabrık olmayan üstü taslı faln bişi isityorum bakalım nasıl olcek :) hos geldin mucize nasıl gecdi nıkah kızın gelinliği nasıldı bakım :)

yaa breezepcim bn tesettürlü olduğum için gelinlik modeleri konusunda sıkıntı yasıyorum cok kabrık olmayan üstü taslı faln bişi isityorum bakalım nasıl olcek :) hos geldin mucize nasıl gecdi nıkah kızın gelinliği nasıldı bakım :)

yaa canımm zaten şimdi gelinliklerr öle çok kabarık değiller kiii, zaten kabarıklığını içine giydiğin tarlatanla ayarlayabiliyosun. ve iyi bi terzi bi gelinliği her modele uyarlayabilir. benim bildiğim avrupa yakasında fatih, anadolu yakasında da pendikte çok gelinlikçi varmış. bence haftasonu erken vakitte (sana hangisi yakınsa) çık dışarı başla gezmeye, ve mutlaka denemek istediğini söyle.. inan üzerine giydiğinde istediğin model, renk vs her türlü fikir değişiyor üzerinde görmek çok farklı oluyor yanii

bende bunu beğendim

çok teşekkür ederimm canımmm :)) güzeller ama di miii??

mnk-013 de çok güzelll, hem ben papatya da çok severimm zatennn :p

çok beğendim hepsini ya süperler

m_ucizem nasıl geçti allah mutlu etsin arkadaşını

heracım uzun kollumu istiyorsun cepkenlimi

kızlar yarın gelinlik denemeye gidiyorummmmmmzemuszemus

teskler brezepcim haklsın üstte daha farklı duruyo ben mumkun olursa diktrmk istemıyorum hazr bi model olur inşallh :) sebnemcim bnm cepkene karsı soğuk i bkıs acım vardı ama nişanımda cepken oldu hosda oldu ama düğünde uzun kol istiyorum :)

X