Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim canım dersler çok iyi gidiyor günde tam 6 saat ders çalışıyorum planlı çalıştığım için hiç yorulmuyorum zevkle çalışıyorum inşallah sınava kadar böyle devam eder, sen nasılsın tatlım

nerelerdesin kız sen:nazar:

yaparsın cnaım eminim çalısıyorsun ve emeğinin karsılıgınıda alırsın ben bugun kkya hiç giremedim şimdi giriyorum :KK53:

yarenka ben seninle küsüm huh :KK14:

gülpembecim nasılsın ??

evde oturmak güzel tabii :KK64: ben memnunum halimden

yarenka ben seninle küsüm huh :KK14:

gülpembecim nasılsın ??

evde oturmak güzel tabii :KK64: ben memnunum halimden

kıs küslük olunmaz anam barısın :KK55:

ben iyiyim cnaım ne olsun güzel bi kahvaltı karla beraber :KK52:

evde olmak kötü be hep aynı işler çalısmak daha güzel aslında bekarlık güzel :KK52::KK33:

cevap vermiycem yarenka huh :82:

cnm görüdm haberlerde avrupa kar altında tekrar diye burda havala soğuk ama güzel daha karı çok görmedik

haklısın gülpembe bekarlık güzel :) eskiden yoktu ev işleri :)

cevap vermiycem yarenka huh :82:

cnm görüdm haberlerde avrupa kar altında tekrar diye burda havala soğuk ama güzel daha karı çok görmedik

haklısın gülpembe bekarlık güzel :) eskiden yoktu ev işleri :)

kıs anam olu mu küslük :KK34:

evet burda kar var ama hayatta devam ediyor türkiyedeki gibi değil:KK52:

sorma anam hakkat bekarlık sultanlıkmıs :KK53:

merhaba kızlar nasılsınız annemlerden yazıyorum:KK1: dün geldik eşim bugün işe gitti ben de eve gidecektim sonradan vazgeçtim evimi çok özlemişim bu gece de burda kalacağım ama yol uzak olduğu için eşim gelmeyecek yani ayrı düştük bugün:KK9:

merhaba kızlar nasılsınız annemlerden yazıyorum:KK1: dün geldik eşim bugün işe gitti ben de eve gidecektim sonradan vazgeçtim evimi çok özlemişim bu gece de burda kalacağım ama yol uzak olduğu için eşim gelmeyecek yani ayrı düştük bugün:KK9:

oh anne yemekleri ne güzeldir canım iyi etmissin kalmakla kıs zor oluyor ayrı kalmak ben bikere ayrı kaldım cok kötü oldum :KK5: dinlenirsin güzelcene

oh anne yemekleri ne güzeldir canım iyi etmissin kalmakla kıs zor oluyor ayrı kalmak ben bikere ayrı kaldım cok kötü oldum :KK5: dinlenirsin güzelcene

evet valla ayrı kalmak çok zor oldu aklım hep eşimdeydi ama annemleri de çok özlemiştim:) şimdi yine evime geldim insanın evi gibisi yok gerçekten

evet valla ayrı kalmak çok zor oldu aklım hep eşimdeydi ama annemleri de çok özlemiştim:) şimdi yine evime geldim insanın evi gibisi yok gerçekten

cok garip hissediyor insan kendini cok alısmısız 6 ay oldu evleneli gerçekten evlilik değişik bi duyguymus :KK17: bolca hasret gidermisssiniz ne mutlu size:KK70:

X