Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende iyiyim canım oturuyorum evdeyim nasıl gidiyor ders çalısmaları

çalışmalar iyi gidiyor canım bugün 1de doktora gideceğim galiba romatizma çıktı tahlillerimde. bugün eşim izne ayrılıyor hava çok güzel aynı yaz gibi önümüzdeki hafta hep gezmeyi düşünüyoruz:)

çalışmalar iyi gidiyor canım bugün 1de doktora gideceğim galiba romatizma çıktı tahlillerimde. bugün eşim izne ayrılıyor hava çok güzel aynı yaz gibi önümüzdeki hafta hep gezmeyi düşünüyoruz:)

geşmiş olsun canım dikkat et kendine eşin neden kıs ayında izne cıkıyor havalar ne güzel masaallah :nazar: hiç aralık ayı havası yok :63:

merhaba gülpembecim nasılsın ?? evet havala ne güzel ya hep böyle gitse ne güzel

küslük devam galiba :26:

iyiyim canım evdeyim evi temizliyom yemek falan derken aynı işte sen neler yapıyorsun :KK34:

ama haksızlık siz yaz gibi hava yasıyorsunuz ben burda üşüyorum :KK33:

geşmiş olsun canım dikkat et kendine eşin neden kıs ayında izne cıkıyor havalar ne güzel masaallah :nazar: hiç aralık ayı havası yok :63:

sağol canım eşimin daha 2009 yılından 1 haftalık izni kalmıştı kullanmasa yanacaktı o yüzden mecburen kullandı

hemde 2009 yılından kalma ozaman süper yane kolay kolay hiç kimse vermez en iyisini yapmıs yatarsınız karı koca evde

devlet işi olduğu için vermeme gibi bir ihtimalleri yok canım, daha 2010 yılından 20 gün izni var 2011'de de 20 gün oluyor toplam 40 gün, tayinim falan çıkarsa diye kullanmıyoruz biriktiriyoruz:) doktora gittim geldim romatizma çıkmadı:KK8:

devlet işi olduğu için vermeme gibi bir ihtimalleri yok canım, daha 2010 yılından 20 gün izni var 2011'de de 20 gün oluyor toplam 40 gün, tayinim falan çıkarsa diye kullanmıyoruz biriktiriyoruz:) doktora gittim geldim romatizma çıkmadı:KK8:

gözünü sevem devletin zaten tayininle ne alakası var peki

cok geçmiş olsun canım sevindim :KK19:

gözünü sevem devletin zaten tayininle ne alakası var peki

cok geçmiş olsun canım sevindim :KK19:

eğer başka şehire gidersem eşim yanıma rahat gidip gelsin diye yani iznini o zamanlarda kullanacak ama inşallah burda kalırım. sen neler yapıyorsun canım günlerin nasıl geçiyor

eğer başka şehire gidersem eşim yanıma rahat gidip gelsin diye yani iznini o zamanlarda kullanacak ama inşallah burda kalırım. sen neler yapıyorsun canım günlerin nasıl geçiyor

anladım canım ay cok kötü ya oda öle siz memurlarada cok üzülüyorum umarım kalırsın Allah gönlünüze göre versinn

benim aynı kurs bitti evde takılıyorum güzel geçiyor dinlenmece

anladım canım ay cok kötü ya oda öle siz memurlarada cok üzülüyorum umarım kalırsın Allah gönlünüze göre versinn

benim aynı kurs bitti evde takılıyorum güzel geçiyor dinlenmece

evet canım başka şehre gidersem çok kötü olacak ama birkaç yıl mecbur dişimizi sıkarız gerçi şimdi hedefim evin karşısındaki lise ama bakalım:)
şimdi eşim gelir pazara markete gideriz tek gitmiyorum canım sıkılıyor:KK9:

evet canım başka şehre gidersem çok kötü olacak ama birkaç yıl mecbur dişimizi sıkarız gerçi şimdi hedefim evin karşısındaki lise ama bakalım:)
şimdi eşim gelir pazara markete gideriz tek gitmiyorum canım sıkılıyor:KK9:

inş olur canım ya

vala bende dünden gittim aldım bugun yarın ve cumartesi günleri heryer kapalı

vala eşim dün 10 da geldi fazla yiyemedi

oyuzden dünküler var sinitzel makarna amerikan slata sende ne var canım

kusura bakma canım hemen çıkmam gerekti, ben de mercimek çorbası soslu kanat ve pirinç pilavı yaptım, yemekten sonra da yarın için ıspanak yaptım yarına yemek derdim yok:)

kusura bakma canım hemen çıkmam gerekti, ben de mercimek çorbası soslu kanat ve pirinç pilavı yaptım, yemekten sonra da yarın için ıspanak yaptım yarına yemek derdim yok:)

yok canım önemli değil afiyet olsun canım vala eşim yarın evde oyuzden düşünmedim artık dolapda ne varsa yicez

X