Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tünaydınn kızlar nasılsınız görüşmeyeli ??
naber şebnemcim niye girmiyorsun artık buralara
günaydın yarenkacım ayın 14 ünden sonra kursum yok artık sabahları görüşürüz

sebnemcim iyiyiz sen nasılsın nerelerdesin sen bakayım

ne güzel canım sadece sabahları değil bütün gün konuşuruz ben de en geç ayın 20'sinde okuldan ayrılacağım

iyim kızlar sağolun herşey bilidiğiniz gibi bir değişiklik yok

hiç sormayın ya şifremi unuttum sitede değişince kayıtlı şifrede gitti mesaj yolladım sağolsunlar şifrem geldi artık burdayım oh yarenkamda dönüyor kk ya :)

hşgeldin canım naslsın gel artk özledim sizleri

bu ay mı ayrılcaksın canım erken değilmi peki
evet canım bu ay çıkıyorum haftaya atama yapılacak yeni öğretmenler gelecek ben de zaten 2. dönem çıkacaktım baktım şimdi gelen oluyor mecbur birimizi çıkaracaklar bari çalışmak isteyeni çıkarmasınlar dedim 1 ay erken çıkacağım yani. zaten artık çok zorlanıyorum bu hafta hep hastaydım sesim falan kalmadı evde de sürekli yatıyorum yemeği falan eşim yapıyor bu sabah ona kahvaltı bile veremedim 11 buçuğa kadar yattım

eveeet artık ben de dönüyorum

geçmiş olsun hosgeldin canım anladm canım hayırlısı olsun senn için inş sende seneye atılırsın bi okula dikkat et kendine

Son düzenleyen: Moderatör:
yarenkacım geçmiş olsun dikkat et kendine

artık burdayım kızlar üçlü geri dönüyor zaten kimse kalmamış buralarda

iyim cnm valla birşey yaptığım yok evdeyim işte bu akşam birşey hazırlamadım eşim gelicek birazdan dışarı çıkıcaz dededi rahatsızlanmış oraya gidicez

sen neler yaptın bakalım

iyim cnm valla birşey yaptığım yok evdeyim işte bu akşam birşey hazırlamadım eşim gelicek birazdan dışarı çıkıcaz dededi rahatsızlanmış oraya gidicez

sen neler yaptın bakalım

geçmiş olsun canım eşin calısıyormu hala vala gecen hafta bjk-gs mac vardıya eşimle iddaya girdik ve ben kazandım oyzuden bugun herseyi eşim yapıyor

iyi akşamlar kızlar nasılsınız şimdi annemlerdeyiz anneciğim ıhlamur yapıyor valla ana gibi yar olmazmış gerçekten

nasıl olam kalktım işte pilates yapıcam onu bekliyorum sonra evi temizlicem sonra yemek falan aksam olur zaten annendemisin hala

nasıl olam kalktım işte pilates yapıcam onu bekliyorum sonra evi temizlicem sonra yemek falan aksam olur zaten annendemisin hala

yok canım ya evimdeyim annemlerden dün sabah 7'de çıktım hasta hasta dersaneye gittim dersaneden çıkınca da direk evime geldim, senin bu aralar nasıl gidiyor havalar hala çok soğuk mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…