Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

benimki artık alışkanlığa döndü ilk haftalarda cnm çok sıkıyodu boş durmaktan yapıcak bişey bulamayınca yatıyodum şimdi uyumadan duramuyorum sabah uyumsam bile bi ara şekerleme yapıcam ktü bi alışkanlık oldu anlıcağın

şekerleme yapmak da güzel oluyor ama çalışmaya başlayınca zor olur

günaydın kıslar nasılsınız nasıl geçiyor günler belliki uyuklayarak geçiyor :) ben 7.30da kalkıyorum daha yatmıyorum uyursam cok kötü oluyor benim için bende aksama kadar evde takılıyorum bazen geziyorum günlerim geçiyor

günaydın gülpembecim iyiyim ben de 8'de kalkıp artık yatmıyorum. bu gece uyandım evden sesler geliyordukaydirigubbakcemile3 çok korktum hemen eşimi uyandırdım gitti baktı hiçbir şey yok:) artık uyku falan tutmadı beni bir türlü uyuyamadım ya çok kötü bir duyguymuş, allah korusun öyle bir şey olursa valla evde duramameyvahedigeldismile

günaydın kıslar nasılsınız nasıl geçiyor günler belliki uyuklayarak geçiyor :) ben 7.30da kalkıyorum daha yatmıyorum uyursam cok kötü oluyor benim için bende aksama kadar evde takılıyorum bazen geziyorum günlerim geçiyor
iyidir cnm nasıl olsun ben 6.5 ta kalkıyorum eşim 7de çıkıyo evden sonra yatmadan duramıyorum ne yazıkki çok fena alıştım uyumaya bugün uyumadım şimdi uyukluyorum
şekerleme yapmak da güzel oluyor ama çalışmaya başlayınca zor olur
aynen cnm çok kötü alışkanlık yaptı

günaydın gülpembecim iyiyim ben de 8'de kalkıp artık yatmıyorum. bu gece uyandım evden sesler geliyordukaydirigubbakcemile3 çok korktum hemen eşimi uyandırdım gitti baktı hiçbir şey yok:) artık uyku falan tutmadı beni bir türlü uyuyamadım ya çok kötü bir duyguymuş, allah korusun öyle bir şey olursa valla evde duramameyvahedigeldismile

geceleri bende uyuyamıyorum ama benimki sıcaktan 2.ci katta oturmamıza rağmen çok sıcak oluyo
inş bidaha öyle korkmazsın cnm

Allah korusun yarenkacım zor vala varya bende cok korkuyorum ama buralarda pek fazla öle seyler olmuyor sistem değişik burda mesela biz metroya daha binmeden parayı veriyoz burda ise metroya biniyon içinde bileti basıyon basmassan sorun yok görevliye yakalanmadıgın sürece ama ben hala bi görevli ile karsılasmadım burası biraz da olsa güvenli öle teselli ediyorum kendimi

esracım senn de işin zormus be yavrum kadın olmak zor

ama bukadar uykuya alısmayın

istanbulda hala hava sıcakmı yagmur yagdı diyolardı ama beni güneşin kavurmasını özledim

Allah korusun yarenkacım zor vala varya bende cok korkuyorum ama buralarda pek fazla öle seyler olmuyor sistem değişik burda mesela biz metroya daha binmeden parayı veriyoz burda ise metroya biniyon içinde bileti basıyon basmassan sorun yok görevliye yakalanmadıgın sürece ama ben hala bi görevli ile karsılasmadım burası biraz da olsa güvenli öle teselli ediyorum kendimi

kendimi uyumamak için zorlıcam uyku beni bırakmazsa ben onu bırakıcam evde durmaya alışkın deilim yapıcak bişey bulamayınca uykum geliyo bu alışkanlığımı bırakıcam

kendimi uyumamak için zorlıcam uyku beni bırakmazsa ben onu bırakıcam evde durmaya alışkın deilim yapıcak bişey bulamayınca uykum geliyo bu alışkanlığımı bırakıcam

yağmur yağmıyo şimdide nem çok yüksek bunaltıyo insanı

oyalancak baska seyler bul aksam nasıl uyuyorsun peki gündüz uykunu alıyorsun bilmiyorumkismile aslında iyi bişey uyumak ama ilerde cocuk olursa zor yane

burda yaz bitti :gitme:

oyalancak baska seyler bul aksam nasıl uyuyorsun peki gündüz uykunu alıyorsun bilmiyorumkismile aslında iyi bişey uyumak ama ilerde cocuk olursa zor yane

burda yaz bitti :gitme:
akşam uyuyamıyorum zaten bölük pörçük uyuyorum biraz gündüz uykusundan biraz sıcaktan bundan sonra uyumamak için direnicem inşşşşş

orası iyiymiş canım valla istanbulu biliyorsun korkmamak elde değil
geceleri bende uyuyamıyorum ama benimki sıcaktan 2.ci katta oturmamıza rağmen çok sıcak oluyo
inş bidaha öyle korkmazsın cnm

biz de 3. katta oturuyoruz canım ama ne olur ne olmaz yani onlar işi bayağı ilerletti

orası iyiymiş canım valla istanbulu biliyorsun korkmamak elde değil

biz de 3. katta oturuyoruz canım ama ne olur ne olmaz yani onlar işi bayağı ilerletti

evet güvenlik acısından gerçekten iyi devlet insanlarına nekadar cok güveniyor insanlarda devlete artık alt katlara bakmıyo her seklde giriyorlar gündüz bile

evet güvenlik acısından gerçekten iyi devlet insanlarına nekadar cok güveniyor insanlarda devlete artık alt katlara bakmıyo her seklde giriyorlar gündüz bile

haklısın canım burda kimsenin kimseye güveni yok zaten...
biz de bu akşam sünnet kıyafeti bakmaya çıkacağızkaydirigubbakcemile3 eşimin köyünde bir adam sağolsun zorla eşimi kirve yapmış biz de köye gidince sünneti yapacağız mecbur, çok sıkıcı işler yaa kimseyi de tanımıyorum ne yaparım bilmiyorum

haklısın canım burda kimsenin kimseye güveni yok zaten...
biz de bu akşam sünnet kıyafeti bakmaya çıkacağızkaydirigubbakcemile3 eşimin köyünde bir adam sağolsun zorla eşimi kirve yapmış biz de köye gidince sünneti yapacağız mecbur, çok sıkıcı işler yaa kimseyi de tanımıyorum ne yaparım bilmiyorum

canım siz daha gitmedinizmi köye

işlaa iyi geçer canım yolculuğunzemuszemus

bende uzun süredir giremiyom girsemde kalamıyom napıyon imisin resimlerin varmı koydunmu buralara :kedi:

şebbnemm de evlendi gitti inşala çok mutludurkaydirigubbakcemile2

evet canım ya uzun süredir girmiyorsun, ben çok iyiyim evlilik de çok iyi gidiyor sen neler yapıyorsun hazırlıklar ne alemde

evet canım ya uzun süredir girmiyorsun, ben çok iyiyim evlilik de çok iyi gidiyor sen neler yapıyorsun hazırlıklar ne alemde

allah iyilik versin canım opuyorumnanaktan

bizde ev yapılyo işte ufaktan mobilya bakıyoz ince işleri annem teyzelerim hallletti kaydirigubbakcemile5

beyaz eşyalarda ev yapılınca birden alcam inşalla öle hihoyyyt

sıkılıyorum ama nişanlım paso çalışıyo sempatiksalakcinni

allah iyilik versin canım opuyorumnanaktan

bizde ev yapılyo işte ufaktan mobilya bakıyoz ince işleri annem teyzelerim hallletti kaydirigubbakcemile5

beyaz eşyalarda ev yapılınca birden alcam inşalla öle hihoyyyt

sıkılıyorum ama nişanlım paso çalışıyo sempatiksalakcinni

onun çalışması lazım canım yoksa bu saydıklarını kim ödeyecekkaydirigubbakcemile3
valla zaman çok çabuk geçiyor bizim tam 1.5 ay olmuş, o kadar hazırlık yapıyor ediyorsun heyecanlanıyorsun hepsi 3 saat içinde bitiyor:KK1: neyseki her şey istediğimiz gibi oldu hiçbir sorun çıkmadı inşallah sizin de öyle olur canım... düğünü nerde yapacaksınız canım

X