Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacım teşekkürler, opuyorumnanaktan listede adımı görmek iyi geldi. bu kadar yaklaştığına inanamıyorum kaydirigubbakcemile5

kıslar nasılsınız bakim ben düğün telaşının yarısını atlattım sayılır çeyiz serildi haftasonu bittim resmen yaaa sarardım soldum kafamçokkarıştı

ayyyy çok güzel cnm yaaa güle giyy mutluluk getirsin sana canımmm benimm
çok teşekkür ederim canım, inşallah bitince de eklerim daha net çıkar, umarım sen de istediğini diktirebilirsinopuyorumnanaktan
kıslar nasılsınız bakim ben düğün telaşının yarısını atlattım sayılır çeyiz serildi haftasonu bittim resmen yaaa sarardım soldum kafamçokkarıştı

hadi hayırlı olsun tatlım ne güzel evinin şekli belli oldu yani:)
biz de haftaya pazartesi götüreceğiz

canım okadar farklı bir duyguymuşki anlatamam özenle yerleştiriyosun herşeyi çok güzel bir duygu bu ya

canım okadar farklı bir duyguymuşki anlatamam özenle yerleştiriyosun herşeyi çok güzel bir duygu bu ya

canım hayırlı olsun. biran önce eşinle evinizde yaşamaya başlayıp mutlu, sağlkılı bi ömür geçirmenizi dilerimmm:enbuyukkk:

bacılarrrrrrrrrrr banada yardım edin :)))
bende 28 haziranda kınamı ve düğünümü yapcam iki yerde düğün olacağı için ben istanbulda kınamla gelinliğimi aynı gün giyeceğim salonda...
ya istanbulda uygun ve güzel kart yapan bi yer deyiverseniz bana :KK66:
bide benimki memur tayin çıkarsa daha evimiz belli değil yaw istanbulda olursak ev bellide başka bir yere çıkarsa ev bile belli değil...
bide ben sakinim hala gün geçtikçe sakinleşiyorum böyle sizi okudukça heyecan basıyo :))

bacılarrrrrrrrrrr banada yardım edin :)))
bende 28 haziranda kınamı ve düğünümü yapcam iki yerde düğün olacağı için ben istanbulda kınamla gelinliğimi aynı gün giyeceğim salonda...
ya istanbulda uygun ve güzel kart yapan bi yer deyiverseniz bana :KK66:
bide benimki memur tayin çıkarsa daha evimiz belli değil yaw istanbulda olursak ev bellide başka bir yere çıkarsa ev bile belli değil...
bide ben sakinim hala gün geçtikçe sakinleşiyorum böyle sizi okudukça heyecan basıyo :))

mutluluklar dilerim canım, davetiye için cağaloğlunda kıvılcım davetiyeyi önerebilirim, sipariş anında parayı peşin öderseniz yüzde 35 indirim yapıyor gayet ucuza geliyor.

mutluluklar dilerim canım, davetiye için cağaloğlunda kıvılcım davetiyeyi önerebilirim, sipariş anında parayı peşin öderseniz yüzde 35 indirim yapıyor gayet ucuza geliyor.

canımcım teşekkür ederim bizde haziran başında halletcez o işleri inşallah.. yer araştırıyorum..
seninkini görme şansımız var mıdır acep:)

X