Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ah cnm ben bile okuyunca heyecanlanıyorum kendimi düşünemiyorum şöyle düğünüme 10 gün fln kaldığını ne yaparım acaba bütün duygularım karışır galiba

gülcümm hayırlı olsunn çok sevindimm senin adınaaa :))) hadi şimdi darısı düğününün başınaaa :dance: :dance:

slm kızlar nasılsınız çok şükür bir aksilik çıkmadan nişnı atlatdım şimdi sıra geldi düğünümüze bayanssulusmile

tebrik ederim canımopuyorumnanaktan ne güzel eğlenmişsiniz sorunsuz atlatılmış. inşallah düğünün de böyle güzel geçer tatlım

günaydın kıslar, hava çok güzel ve ben işim olmadığı halde işyerindeyim... Nikah yaklaştıkça işyerinde durmak daha zor oluyo sanki. sizde durumlar nasıl???

günaydın kıslar nasılsınız ben sporumu yaptım geldim cok enerjikim :emir_bebek:

yarenay sennle düğündasız canım :lepi:

hepinizi öpüyorum kıslarrr:1hug:

kızlar düğününüzde set olarak nasıl bişey düşünüyosunuz.

canım ben çok kaba setlerden hoşlanmıyorum onun için taşlı zarif duran bi model alırım sanırım hem alyansımda taşlı kelepçemde alyansımla takım gibi modeli taşlı yada taşlı olmasada çok sarı altın almm çünkü jhiç sevmiyorum altın takmayı kaydirigubbakcemile2 bileziklerim düz olcak öyle istemiştim

gül cnm hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin cnm 4 ay çabuk geçeropuyorumnanaktan

kıslar merhaba nasılsnız kimler var bu aksam ben bi 45 dkka izninizi istiyorum sporumu yapıp hemen gelicem öpüyorum szileri

nasıl olayım bomba gibi sporumu yaptım rahatladım sen nasılsın canım

ohhh ne güzel cnm süpersin valla sabah akşam yapıyorsun sanırım spor

bende sabahları yapıyorum azıcık bakalıme tkisini görecekmiyim gerçi 1 haftayı geçti ama sositososito

sanem cnm valla tam biz varken yazdın kaydirigubbakcemile3 gülpembede de heyecan 0 bende de kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

ohhh ne güzel cnm süpersin valla sabah akşam yapıyorsun sanırım spor

bende sabahları yapıyorum azıcık bakalıme tkisini görecekmiyim gerçi 1 haftayı geçti ama sositososito

sanem cnm valla tam biz varken yazdın kaydirigubbakcemile3 gülpembede de heyecan 0 bende de kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile

evet ebru sallı ile beraber sabah pilates yapıyorum sonra bi kac videosunu indirdim aksamlarıda onları ypıyorum sonra yürüyorum cok kiloluyum da lülülülülülü yarın tam 1 ay olcak ve etkisini 1 hafta içinde gösterdi tavsiye ederim canım

evet ebru sallı ile beraber sabah pilates yapıyorum sonra bi kac videosunu indirdim aksamlarıda onları ypıyorum sonra yürüyorum cok kiloluyum da lülülülülülü yarın tam 1 ay olcak ve etkisini 1 hafta içinde gösterdi tavsiye ederim canım

kaç kilo fazlan var gülpembecim valla benim 5-6 kilo var

ne bileyim pilates hiç ilgimi çekmiyor . ne güzel sen baya düzenli yapıyorsun alkisalkisalkis

kaç kilo fazlan var gülpembecim valla benim 5-6 kilo var

ne bileyim pilates hiç ilgimi çekmiyor . ne güzel sen baya düzenli yapıyorsun alkisalkisalkis

160 boyundayım 45 kgyim aslında 54 kg olmam gerek

sen bigün yap onun rahatlıgını hisset ozman vazzgeçemiceksin :lepi:

içine işleyecek

X