Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

oo ne güzel cnm ailene kavuştun :):)
iyi yapıyorsun cnm özletmeyin kendinizi

ee ne var ne yok

sea cnm elbisen ve bindallığını güle güle giyopuyorumnanaktan

heraacım hadi perdelerin ve mobilyaların geliyor hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

oo ne güzel cnm ailene kavuştun :):)
iyi yapıyorsun cnm özletmeyin kendinizi

ee ne var ne yok

ne yapalım işte aynı benm telasım yokya biraz kacamak yapayım dedim kaydirigubbakcemile3 bütün haziran gelinleri kosusturuyoolülülülülülü

buaralar kimse takılmıyor galiba

sen nasılsın nasıl gidiyor hazırlıklar

iyi yapıyorsun cnm benimde telaşm yok şimdilik

kısmtse 1hafta 10 gün içinde salon takımım gelicek o zaman temizlik falan baya yoğun olucam işte nişanlımla mutfak eşyalarınıeve götürüyoruz hatta birazdan ben götürücem eve eşyları :):) taşı taşı bitmiyor ::):):

evet bu aralar kimse yok az kaldı düğünlere tabi :) ben koştururkende siz oturcaksınız ama

iyi yapıyorsun cnm benimde telaşm yok şimdilik

kısmtse 1hafta 10 gün içinde salon takımım gelicek o zaman temizlik falan baya yoğun olucam işte nişanlımla mutfak eşyalarınıeve götürüyoruz hatta birazdan ben götürücem eve eşyları :):) taşı taşı bitmiyor ::):):

evet bu aralar kimse yok az kaldı düğünlere tabi :) ben koştururkende siz oturcaksınız ama

ben hep oturuyorum sırnaşık şey

kolay gelsin tatlım güzel telaslar bunlar teske benimde telasım olsa öle:umursamaz:

canım benin nişan evde olacagı için takı merasimi yapılmıcakmış sadece alyans ve kayınvalidem bilezik yerinede begendiğim künye gibi biraz kalın oluyor yaa onlardan aldı başkada bişey yokk acaba süprizmi yapcaklar yoksa okadarmı takılcak kafamçokkarıştı çünkü biz onlarla takı işini hiç konuşmadık siz bilirsiniz kıza takılan takılar zaten size gelcek çocukların elin altında birikimi olcak ne isterseniz takın dedi babam

bence nişan evde olsun salonda olsun takı işi baştan konuşulmalı.daha sonradan sorun olmaması için.bizimkilerde bişe istemedi onlara bıraktı.sonradan hayal kırıklığı yaşanmaması için 3 bilezik beya 5 bilezik veya set az olsun öz olsun ama adı konsun.diye düşünüyorum.yanlışmı düşünüyorum

otur gülpembecim bende şimdilik arkadaşım sana :):):)

damlacım haklısın bizde istemedik birşey souçta nasıl uygun görüyorlarsa onu takacaklar . ama dediğin gibi birkaç birşey taksalar yine kendi oğullarına takmış olacaklar

otur gülpembecim bende şimdilik arkadaşım sana :):):)

damlacım haklısın bizde istemedik birşey souçta nasıl uygun görüyorlarsa onu takacaklar . ama dediğin gibi birkaç birşey taksalar yine kendi oğullarına takmış olacaklar

şöyle birşey oldu benim olayda.bana satınca para etmez diye set takılmayacaktı.ama olmazki gelinin boynu boşmu kalsın hem millet bakıyo ne takıyolar geline diye niye mahçup olasın ki.bende onu kırmadan bu isteğimi dile getirdim.baştan konuşulsaydı bende istemek zorunda kalmayacaktım.zordu benim için.kelimelerimi çok iyi seçtim.bir sorun bir kırgınlık olmadı allaha şükür

vala kıslar bana bi bilezik takıldı bide 3lü set baska da bişey yoktu nisanda herkesin elinden ne geliyorsa onu yapıyo Allah razı olsun dedim cıktım işin içinden cunku onların hepsini nisanlım aldı 3lüset alınmıcaktı bi bilezik da olcaktı ama ben set isteyince bilezik kaldı vala dert etmeyin....ha aramız iyimi iyi arada laf sokuyorlar
sebnemcim takılırız beraber :)

saol sebnemcim inşallh hepimizz güzel zamnlarda kulnalım esyalrımızı :)
bizmde daha önce konusulmadı ama sonucda ne takıyolrsa kendılerne takıolr bi anlamdaaa :)

günaydın kıslar noluo size bu aralar pek kaynatamıosunuz bakıorumda
nazarımmı değdi nedr naniknanik

nasılsın duygucumm neler yapıyorsunn bakımmm :) ayyy bugun carefoura giicem epilatör ve günlük yemk takımı lamayı planlıyorumm bakalım elimde nelerle döncem :KK70::KK70:

iyiyim cnm işyerindeyim vakit geçirmeye çalışıyorum..canım benim git bakalım neler alacaksın geldiğinde anlatırsın..eksik hiç bitmiyor değil mi ?

X