Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

dyser teşekkür ederim buugn keyfım yerinde sne nasılsın bakalım ?
yarenkacım teşekkürler amin hepimiz inşallh :KK70:
kzıalr sizn ne eksikleriniz kaldıııı bakalımmm :)
gülcüm bana 3 tane kalın bilezik takıldı bi altın ve incili 3 lü set takıldı erkek tarfından canm :)

canım bana iki bilezik nişan setleri oluyor ya üçlü onlardan yüzük takıldı sonra küçük bi takı merasimi oldu o kadarr

canım benin nişan evde olacagı için takı merasimi yapılmıcakmış sadece alyans ve kayınvalidem bilezik yerinede begendiğim künye gibi biraz kalın oluyor yaa onlardan aldı başkada bişey yokk acaba süprizmi yapcaklar yoksa okadarmı takılcak kafamçokkarıştı çünkü biz onlarla takı işini hiç konuşmadık siz bilirsiniz kıza takılan takılar zaten size gelcek çocukların elin altında birikimi olcak ne isterseniz takın dedi babam

bende iyiyiym heracımmm canım sıkılıyo bu gün buralarda pek bi sakinn idare ediyorum işte,

dyser teşekkür ederim buugn keyfım yerinde sne nasılsın bakalım ?
yarenkacım teşekkürler amin hepimiz inşallh :KK70:
kzıalr sizn ne eksikleriniz kaldıııı bakalımmm :)
gülcüm bana 3 tane kalın bilezik takıldı bi altın ve incili 3 lü set takıldı erkek tarfından canm :)

anladım güle güle ii günlerde tak galiba ben baya bi ucuza gidiyorum :a015:

canım benin nişan evde olacagı için takı merasimi yapılmıcakmış sadece alyans ve kayınvalidem bilezik yerinede begendiğim künye gibi biraz kalın oluyor yaa onlardan aldı başkada bişey yokk acaba süprizmi yapcaklar yoksa okadarmı takılcak kafamçokkarıştı çünkü biz onlarla takı işini hiç konuşmadık siz bilirsiniz kıza takılan takılar zaten size gelcek çocukların elin altında birikimi olcak ne isterseniz takın dedi babam

anladım cnm belkide süpriz yaparlar inş.herşey gönlüne göre olur yarın akşam canım benim opuyorumnanaktan

kardeşim izne geldi kızlar çok özlemişim onu 1hafta hasret giderelim istanbula askere göndericez hihoyyyt

anladım cnm belkide süpriz yaparlar inş.herşey gönlüne göre olur yarın akşam canım benim opuyorumnanaktan

inşallh canım yaa sözlümden bişeyler bekliyorum açıkcası ama bakalım pazartesi günü anlatırım artık buarada pazar günü nişanım inşallh önümüzdeki hafta fotoları eklerim zemuszemus

gulcum banda nişanda setimi ve nişan bileziği yapmışlardı trabzon bilezklerinden alyans yüzük bide işte

kızlar dün dr giderken çok güzel bi haber verdi sizlerle paylasayım 15 güne kadar kiracılarının kendi evleri bitmiş artık tasınıyorlarmıs bizde 20sinden itibaren evin tadiletını başlıyoruzz gerçi sadece boya badana ve parkeler yapılacak başla yapılacak tadilat yok bende evime bişeyler alabilcem artıkk çok seviniyorum

ya maddi seyler cokda önmli değil tabiki inşallhhh bi ömür boyunca kocamannn sevginizi mutlugunuz en güzel ziynet esyanız olur :) nişan da hersey istedğin gibi olur inşallah gülcüm :) bnmde bu aralrr sürekli uyuyasım varrr neden acaba çözemedim :)

gulcum banda nişanda setimi ve nişan bileziği yapmışlardı trabzon bilezklerinden alyans yüzük bide işte

güle güle tak canım benim bende pazar akşamı görcem bakalım suan sadce alyansım ve 1tane bilezik gibi görünüyor yaa bakalım aslında altını hiç sevmemm hiçde takmm ama malum evlendikten sonraki birikimimiz olcak

ya maddi seyler cokda önmli değil tabiki inşallhhh bi ömür boyunca kocamannn sevginizi mutlugunuz en güzel ziynet esyanız olur :) nişan da hersey istedğin gibi olur inşallah gülcüm :) bnmde bu aralrr sürekli uyuyasım varrr neden acaba çözemedim :)

mutlaka canım sevgi ve saygı daha önemli emin olun altına hiç önem vermm ve hiç takmm ama düğün olunca malesef onlarda önemli oluyor çünkü biz hemen araba alcaz biraz birikim olması lazım opuyorumnanaktan

burada heracım bahar yorgunlugundandır bende suan nerdeyse eve gidip yatıcam ohaldeyim büroda zor duruyorum.. mevsim değişikliği insanları maf ediyor

merhaba kıslar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben ailemin yanındayım öpüyorum sizleri hepinize kolay gelsin

gecsin artık baharda yorgunluguda yaz gelsinn :) ayy istedikleirmiz olur inşallh Alalh gönlümüze göre versin :) ohh ailesinin aynından yazıomus gülpembedeee :) bn bos bos takıorum sne ne yapıorsn ?

merak etme canım düğün için borca falan girince o da en az 1 sene çocuk yapmak istemezkaydirigubbakcemile3

işlaa çok borca sokayım ben bunu o zamanzemuszemus

ahhhh ahhh canım benmkide öleydi ama uzun çabalarıma rağmen biraz cilve biraz işve ile :jeyyar: ikna ettm sonunda aşkitomu :lepi:

aynen bende öle yapmayı planlıyorum canım bakalım işe yarıcakmıyarın buluşcaz ilk görevim bu olcak işlaa tutar planımsempatiksalakcinni

tünaydin kızlar anca uyandım valla akşam kınadaydım ist-avrupa yakasında çok yoruldum gece geç geldik eve anca uyandımhihoyyyt

ya perşembe günü kına yapılırmı yaa pazar günüde düğün var :teytey:

kızlar çıkıyorum ben yarın görüşürüz buralarda olursanız öpüyorum hepinizi hoşcakalın

X