Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok canım kıyılmadııı yanlıs ifade kullandım orda galiba haziran 10 da kıyılcak inşallh nikahımız :)

slm kızlar

çok giremiyorum yaa siteye of neler kaçırıyorum kim bilir

"dyyser" ben başka şehre gelin gidip bir başka şehirde de oturcam canım, sormak istediğin ne ise sor buyur

bizde de nişanlım evi tuttu avcılarda şu an perde üzerinde çalışmalarım var ama ben uygun bişey beğenemiyorum sanırım salon(fonsuz) oturma odası (fonsuz) yatak odası (fon var) peşin 850 lira tuttu :sinifsinif: ve çeyizimde Allahtan bi mani olmazsa mayısın 3. haftası gidecek 1 hafta sonra da biz gidip hem ev yerleştiricez hemde alışveriş yapılacak

bende bi taraftan burda hastane yollarında ömrüm geçiyor (Allah daha beterlerinden esirgesin) :sinifsinif:

hakkat çok zor yaaaaaaaaaaa mafoldumben

damlacım hayırlısı olsun

gül cnm bende korunmuycam allah kısmet ederse isyoruz çocuk benimde yaş 25 oldu ne kadar bekliycem ki

kızlar merhaba bende haziran geliniyim 25 haziran düğün tarihim jartiyer yerine ne giysem bilemedim kafam karıştı 49 günümüz kaldı geçmek bilmio eşim burda deil bütün hazırlıkları ben yapıorum heycanlıyım eksikler var off bilemiorum evi nezaman yerleştirsem kafam kaışık çok mu zaman kaldı azmı bilemiorum ya strese girdim bile şimdiden

ben geldim kızlar kimse yok muuu
bu aralar niye akşamları kimse girmiyor:sinifsinif: şebneme çok kızıyorum ama yalnız bırakıyor beni

iyim cnm benim sağol bende şaşırdım yazdım baktım sende yazmışsın kaydirigubbakcemile5

nasıl gidiyor herşey gitmişsin doktara hadi bakalım inşallah hap bir sorun çıkartmaz rahat rahat kullanırsın cnm

yarenka ve şebnem burdaymış. nasılsınız kızlar? nasıl gidiyo hazırlıklar? bugün naptınız?

iyiz cnm sen nasılsın valla biz bugün güya nişanlımla perde bakıcaktık çok özlemişisz birbirimizi kaç gündür görüşmemiştik güzel bir yemek yedik valla gitmedik perdeciye falan :)):)

sen neler yapıyorsun ???

evet canım ya kaç gündür konuşamadık ben de özledim seniopuyorumnanaktan
doktore gittim kurtuldum canım, içim de rahatladı, tanıdık çıkınca da rezil oldumkaydirigubbakcemile3 ilaca da haftaya başlayacağım inşallah sorun çıkmaz tatlım sen neler yapıyorsun
yarenka ve şebnem burdaymış. nasılsınız kızlar? nasıl gidiyo hazırlıklar? bugün naptınız?

bu hafta sonu davetiye ve avize bakacağız canım başka da hazırlık kalmadı şimdilik, belki kına için abiye de bakarız. sen neler yapıyorsun

bugün avizeler takıldı laminantlar yapıldı. baya kolayladık ya haftasonu temizlik var. pazartesi yada salı eşyalarım gelir artk hayırlısıyla

olsun cnm ya sonuçta nişanlısın neden rezil olcaksın :)))

bende gidicem kısmetse haftaya inşallah kontrol olayım

şu 2-3 gün annemle eve bir sürü şey aldık . onları götürüyorum yine yavaş yavaş kısmetse 10 güne kadar salonum gelsinde bir temizlik yapalım kolaylanıcak ev

oh vildancım seninde birşey kalmamış cnm ne güzel bayanssulusmile

cnm valla gittiniz sandım :))) nasıl olsun cnm bidiğin gibi hiçbir değişiklik yok sen neler yapıyorsun ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…