Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de öyle düşünüyorum canım ayak işlerine bakarımkaydirigubbakcemile3
senin aran nasıl peki tatlım

biliyorum ama bilmiyorum
gerçi nisanlıma üzülüyyorum 1 senedir tek basına yasııyor ev yemeklerini özledi oyuzden yaparım
bi pilav türü olanlarla anlasamıom delikafadulden

slm arkadaşlarımmmmm kaydirigubbakcemile2
çok mutluyum çook. akşamüstü evime gittik. badanası bitti. salona ve yatak odasının duvarlarına sim attırmıştım. okadar hoşuma gittiki çok yakışmış duvarlara:) kombisi petekleri takılmış. mutfak dolaplarım takılmış. yarın granitini takıcaklarmış. ayy okadar rahatladımki kızlar anlatamam. haftasonu herşeyi biter herhalde. bi laminantıyla kapıları kaldı. çok konuştum galiba:)
sizler nasılsınız?

çok mutluyum çook. akşamüstü evime gittik. badanası bitti. salona ve yatak odasının duvarlarına sim attırmıştım. okadar hoşuma gittiki çok yakışmış duvarlara:) kombisi petekleri takılmış. mutfak dolaplarım takılmış. yarın granitini takıcaklarmış. ayy okadar rahatladımki kızlar anlatamam. haftasonu herşeyi biter herhalde. bi laminantıyla kapıları kaldı. çok konuştum galiba:)
sizler nasılsınız?

hayırlı olsun vildancım tabi heyecanlısındır evin bitiyor :nazar:
saglıkla mutlu huzur dolu günlerde otur evinde
bizler iyiyiz kaynatıyoz ordan burdan

sizler nasılsınız?

hayırlı olsun canım sağlıkla huzurla oturursun inşallahopuyorumnanaktan
ben de iyiyim canım yarın doktora gideceğim heyecanlıyım birazbilmiyorumkismile

yarenkacım buarada ben iç çamasırını hazır aldım jartiyer takımlı bakalım yarın neler olcak

yarenkacım buarada ben iç çamasırını hazır aldım jartiyer takımlı bakalım yarın neler olcak

ben de hazır aldım canım öyle daha rahat hissettim kendimi
bu arada vildan bizi unuttu:sinifsinif:
ben yatıyorum artık canım sana iyi geceler tatlı rüyalar öpüyorummopuyorumnanaktan

ben de hazır aldım canım öyle daha rahat hissettim kendimi
bu arada vildan bizi unuttu:sinifsinif:
ben yatıyorum artık canım sana iyi geceler tatlı rüyalar öpüyorummopuyorumnanaktan

bakalım yarın denicem :jeyyar:
evet vildan bizi unuttu
yarın görüşürüz ii geceler snaada tatlı ruyalar öpüyorum :1hug:

ayy unuturmuyum canımm aşkitom aradı onla konuşuyoduk şimdi kapattım telefonu. bakalım yarın ne dicek doktor sana? hangi hapı önercek? sanada iyi geceler çook öptm

günaydın kızlar...

şaka maka 1 ay kaldı düğünümüze...davetiye işimizi de hallettik geriye evin döşenmesi kaldı...

davetiyemiz işte böyle..

Eklentiler

• $6246.jpg
    $6246.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 22
davetiyeniz çok güzel cnm ya davetiye olarak resimli olanlar için ne düşünüyosinuz kızlar

X