Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet sıraylaa gidiyoruzz:) senn hazrlıklar nasıl gidiyor ozge adında 89 yazıyo sende 21 lisin galiba :)

canım aslında ben 88 doğumluyum kardesimin adına üye olmustum sitede bişi bakmak için sonra site cok hosuma gitti nickte öle kaldı değiştirmedim 22 yasındayım yani

hazırlıklarda su sıralar dinleniyorum perde ve halılarım kaldı ev almıstık onun içi bitti cok sükür bi iki hafta dinlencez işte haziran bası ev yerlessek

eet canım baya kolayladık ama gelde bize sor aprtman insaat halindedi tuğlaydı ev beğendiğimizde simdi tamamen bitti

eet canım Allah tüm isteyenlere nasip etsin cok güzel bi duygu gercekten sen nezaman evleniyosun nasıl gidio hazırlıklar

evet canım yaa sizin emeğinz olcak herseydeeee :) Allah mutlu mutlu otrmayı nasip etsiin

ben 6 haziran canım bende yavaş yavaş tamamlıorum işte damatlık ve perdeler kaldı tabi ufak tefek ekskelri saymazsak :)

cok tesekkür ederim heraacım sende inş mutlu huzurlu bi yuvada yasarsın emeklerimizi bosa cıkarmasın Allah

amin canım inaşşlhh emklerimizin karsılığını alırızz evet ösgecikk ggelinlğin mobilyalrın nasıll

gelinlik almadım almamakla kalmadım daha bakmadım bile:kedi: bide cok zor beğeniyorum napcam bilmiom diktirmcem zaten hazır alcam die rahatım bakalım izmirde gelinlik bol bakarım bi iki haftaya sen aldın mı mobilyalarıda yatak odası yemek masası oturma odasına kösem saoln takımı da alındı

resmlerini koyda görek esracım :icecream:

hyrlı olsun canm ama bnce o gelinlik işini bi el at bnde hazr alcm diyordum sonra ne hikmetse dikliyo hos geldin sebnmcimm :) özge resmi versaaa beklerizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…