Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

m_ucizemmm, mikrodalga fırını biz şu anki evimizde de kullanıyoruz ama şöle ki sadece buzlukta ki donmuş kızma tavuk vs çözdürmek için ve dolaptaki yemeğin tümünü deilde yiyceğimmiz kadarını ısıtmak için. onun dışında bi faydası yok. yani yemek pişirmek kek börek vs yapmak için yanında bir de mini fırın kullanıyoruz. sebbnemm cim siz mikrodalga da saydıklarım dışında başka bir şey yapabiliyor musunuz??

canım elbisenin rengi ve modeli çok güzel bence, güle güle giy. peki bindallı aldın mı yada alacak mısın ben daha karar veremedim

canımmm bindallı da istiyorumm ama henüz almadım. aslında bindallıdan çok kaftan tarzı bişey giymek istiyorumm elbisemin üzerine giyeyimm sonra tekrar çıkarayımm istiyorumm :)) çünkü elbisemm çok güzell gerçektenn opuyorumnanaktan hem de elbise çıkar bindallıyı giy biraz işkence gibi olur gibime geliyo nedense :umursamaz:

canımmm bindallı da istiyorumm ama henüz almadım. aslında bindallıdan çok kaftan tarzı bişey giymek istiyorumm elbisemin üzerine giyeyimm sonra tekrar çıkarayımm istiyorumm :)) çünkü elbisemm çok güzell gerçektenn opuyorumnanaktan hem de elbise çıkar bindallıyı giy biraz işkence gibi olur gibime geliyo nedense :umursamaz:

ben de aynı senin gibi düşünüyorum canım 2 elbise giymek zor gelir, ama elbisenin üstüne de kaftan güzel olmaz diyorlar, sadece bindallı giysem nasıl olur

ben de aynı senin gibi düşünüyorum canım 2 elbise giymek zor gelir, ama elbisenin üstüne de kaftan güzel olmaz diyorlar, sadece bindallı giysem nasıl olur

benim arkadaşım geçen sene evlendi aynen benim anlattığım gibi yaptı çok şık da bi kaftanı vardı. gerçekten çok şık olmuştu :)) bordo bi kaftanı vardı kına kıyafeti de yavruağzıydı bence çok güzel olmuştu. ama sadece bindallı da olabilir tabii neden olmasın. sen nasıl istiyosan öle olsun bence canımm :)

benim arkadaşım geçen sene evlendi aynen benim anlattığım gibi yaptı çok şık da bi kaftanı vardı. gerçekten çok şık olmuştu :)) bordo bi kaftanı vardı kına kıyafeti de yavruağzıydı bence çok güzel olmuştu. ama sadece bindallı da olabilir tabii neden olmasın. sen nasıl istiyosan öle olsun bence canımm :)

ama ben ikisini de istiyorum ama ikisini giymeye de üşeniyorumkaydirigubbakcemile3 bakalım artık her iki şekilde de denerim nasıl güzel olursa öyle giyerim

brezp bnde o şekilde düşünüyorum kına yakılrkn sadece kaftan onun dısında abiyem olucak üstümdeee :)

canım benim kına kıyafetim de kaftan şeklinde içine abiye denedim ama hiç güzel olmadı ben hem abiye hem de kaftanımı giyicem inşallah:Saruboceq: sadece bindallıda giyebilirsin bence neden olmasın

breezepcimm evet canım micro dalga sadece onlar içinmiş artık börek kek için de mini fırın alırım eksik bitmiyo valla kaydirigubbakcemile3

ama ben ikisini de istiyorum ama ikisini giymeye de üşeniyorumkaydirigubbakcemile3 bakalım artık her iki şekilde de denerim nasıl güzel olursa öyle giyerim

canım benim ya çok tatlsın kaydirigubbakcemile3 ikisini de giy o zaman o gün senin günün olacak giy giy çıkar gitsin bir kere oluyo bunlar bir daha abiye filan kimbilir ne zaman giyicez kaydirigubbakcemile3

canım benim ya çok tatlsın kaydirigubbakcemile3 ikisini de giy o zaman o gün senin günün olacak giy giy çıkar gitsin bir kere oluyo bunlar bir daha abiye filan kimbilir ne zaman giyicez kaydirigubbakcemile3

evet canım yaa en iyisi ikisini de giymekkaydirigubbakcemile3 valla uzun süre abiye falan bakmayı düşünmüyorum vitrinlere baka baka midem bulandı, kardeşimin düğününe kadar almamkaydirigubbakcemile3

aynen canım uzun bir süre bişeye karışmak istemiyorum ben de :kahve:
düğünden sonra eşinizle biyerlere gidicekmisiniz kızlar ben düşünüyorum ama ayarlamadım henüz

aynen canım uzun bir süre bişeye karışmak istemiyorum ben de :kahve:
düğünden sonra eşinizle biyerlere gidicekmisiniz kızlar ben düşünüyorum ama ayarlamadım henüz

biz gitmeyeceğiz canım zaten düğün 11 de bitiyor 12 de ancak çıkarız, o saatten sonra da yürüyecek halimiz kalmaz heralde

hoşbulduk yarenka

mucizem evet yaa düğün 11 de bitiyo eve gidip bi duş alıp ayaklarımı uzatmayı tercih ederim

hoşbulduk yarenka

mucizem evet yaa düğün 11 de bitiyo eve gidip bi duş alıp ayaklarımı uzatmayı tercih ederim

haklısınız kızlar hoşgeldin buarada organiksheker opuyorumnanaktan
bizim hikah+kokteyl olacak kızlar 19.00 da başlayıp 9 gibi biter heralde benim biraz zamanım kalıyo o yüzden düşünüyorum yapmayı

haklısınız kızlar hoşgeldin buarada organiksheker opuyorumnanaktan
bizim hikah+kokteyl olacak kızlar 19.00 da başlayıp 9 gibi biter heralde benim biraz zamanım kalıyo o yüzden düşünüyorum yapmayı

sen yapabilirsin canım zamanın var hatta güzel olur ama biz yapamayız

evet kızlar saolun opuyorumnanaktan
sağlık raporlarınızı hallettiniz mi ben yarın gidicem inşallah :Saruboceq:

evet kızlar saolun opuyorumnanaktan
sağlık raporlarınızı hallettiniz mi ben yarın gidicem inşallah :Saruboceq:

canım biz raporları ocak ayında hallettikkaydirigubbakcemile3 nikahı düğün salonunda yapacağımız için erkenden gün almamız gerekiyordu çünkü dolmaya başlamıştı bile

ben geldimm yineee bizim düğün 1-5 arası işde küçük bi grup halinde bi yerlere gideriz ama eve ugrayıp gelinliğimi cıkrtsam mı cıkrtmasam mı karar veremıyorum :) birde kızlar sizde olurmu bilmiyorum düğün bitikden sonra gelinle damtı eve bırkırlarsizde kız tarfından gelicek oln varmı ?

X