2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

9a352b3e.jpg

KIZLAR BEN VE DURU'M 19+1 sositososito

fccc5681.jpg

:lepi:
Maşallah canım maşallah:))))
Vallahi Allah nazarlardan saklasın hepinizi. Ben de koymak isterdim, ama kocam aradabir ne yapmışım diye karıştırır mesajlarımı. Böyle bir şey yaptığımı görse topa koyar beni. Üüüf üf...

Yaaaa benimki de izin vermiyor işte koyayım mı diye sordum direk hayır dedi:KK43:(((((

evet katılıyorum hatta her hafta koysak çünkü anında değişiyor göbişler.
daha öncede resim eklemiştim o zaman gazım vardı daha büyüktü şimdi çok minik daha 1 kilo aldım ama şükürki bebeğim normal gidiyor onlar sağlıklı olsunda insan başka bişey istemiyor. bu hafta çok kötü anjin oldum 1 haftadır bugün yeni ayaklandım.ama allahıma şükürler olsun bebeğim ii durumda kızlar sizde dikat edin kendinize bağışıklık sistemimiz çok zayıf hemen hasta oluyor uz

evet katılıyorum hatta her hafta koysak çünkü anında değişiyor göbişler.
daha öncede resim eklemiştim o zaman gazım vardı daha büyüktü şimdi çok minik daha 1 kilo aldım ama şükürki bebeğim normal gidiyor onlar sağlıklı olsunda insan başka bişey istemiyor. bu hafta çok kötü anjin oldum 1 haftadır bugün yeni ayaklandım.ama allahıma şükürler olsun bebeğim ii durumda kızlar sizde dikat edin kendinize bağışıklık sistemimiz çok zayıf hemen hasta oluyor uz

CANIM BENİM, AMAN DİKKAT ET KENDİNE, HAKLISIN NORMALDEN FAZLA DİKKATLİ OLMAK GEREK.. boshayallersmile

maşşallah kızlar valla benimde göbiş büyüdü ama valla koysammı koymasammı diyr düşünüyorum maşşallah hepinizeee

19 haftalık kızım ve ben:)

16032010095e.jpg

:nazar:Maşallah canım ya, çok güzel çıkmış karnın..:nazar:

maşşallah kızlar valla benimde göbiş büyüdü ama valla koysammı koymasammı diyr düşünüyorum maşşallah hepinizeee

Bence düşünce canımcım, koy resmini, ben her ay koymayı düşünüyorum, hem fenamı ay ay ne kadar ilerlemiş göbüşümüz görmüş oluruz a.s.

hallisna :nazar:
aylinda :nazar:

kızlar maşallah bebişlere ve göbişlere

aylinda bu arada göbiş bence büyük değil bizde bir sende iki var eee olsun ama bizimkilerin iki katı kadar göbişin dimi vücudunun en güzel yeri göbişin bunu unutma tatlım orda meleklerin var

X