2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

13+2

i522843_13-2-foto-1.jpg
i522844_13-2-foto-2.jpg
i522845_13-2-foto-3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
oldu be buda benim minik göbeğim kızlar hiç mide bulantım olmadı ama 3 kilo verdim hala hamile kaldığım kiloma ulaşamadım ama göbeğim çıktı ben hiç bişi anlamadım bu işten ama dr um herşey normal diyor.

sitarecim maşallah canım göbüşüne :nazar:
halisnacım aramızda 4 gün var gözüküyor benim göbüşümü koydum ben seninde çıkmıştır biraz:CüvCüv:

ben resim eklemek için uğrastm olmadı yine denicem ama kızlar bnm bebişn haftası byük göbişim küçük valla sizdn :KK66: ben bu güne kdar 3 kkilo almışım aldığımz kilolarıda yazalım mı ???

hepinize maşallah kıslar 41 kere maşallah :Saruboceq:
Allah ım nazarlardan saklasın sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize inşallah:Saruboceq:

(bu arada bişi sorcam nasıl yaptınız bu göbüşlerikaydirigubbakcemile3)

zayıf arkadaşların göbeği dahamı çabuk çıkıyor acaba.benimki okadarda büyük değil. zaten göbekliydim hafif.dışarıdan bakan farketmiyor bile henüz.hiç kiloda almadım çok şükür.aksine vermiştim.

ya kızlar ben de çok alıyorum bir ayda 3.5 kilo almıştım doktor yavaş ol dedi daha iki hafta bile geçmedi1 kilo kadar daha aldım , iştah var ne olsun bi yemekten 2-3 tabak yiyorum o kadar çok istiyorum yani, e bi de hareketsizlik, 2 gündür feci bi göbeğim var ama dikkat edeyim diyorum artık

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benim hiç göbeğim yok zayıfım 49 kiloyum ama göbeğim belli olmuyor. neden bi tuhaflık mı var acaba sizin göbişleriniz çok hoşuma gitti

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benim hiç göbeğim yok zayıfım 49 kiloyum ama göbeğim belli olmuyor. neden bi tuhaflık mı var acaba sizin göbişleriniz çok hoşuma gitti

Canım bnce rahat ol gerçi zayıfların daha cabuk belli edermiş kendini ama bebeğin sağlıklı olduktn sonra göbiş olmasn daha ii çünkü zaten büyücekkk epey o smnda bu gnleri arıcas...

oo kızlar ne güzel gün geçtikçe göbekler ekleniyo
bende sadece benim göbişim bu kadar erken çok çıktı diyodum
meğerse sizlerinde çıkmış aklinialirimsmile

Kızlar maşşalah göbişlerinize sizin. ben de evde olsam çeker koyardım resmini ama benim çok az göbişim. 18. haftadayım 5 kilo aldım ama göbiş az

ama ben hiç kilo almadım 69 kiloyla hamile kaldım kusmadan mide bulantısı çekmeden 4 kilo verdim hala hamile kaldığım kiloma gelemedim ama göbeğim yoktu boyum uzun gel görki 1 haftadır göbeğim çıktı.

X