2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

resim.php
[/URL][/IMG]

buda bizim kızımla 18 haftalık halımız:):)

To be able to post links or images your post count must be 100 or greater. You currently have 16 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.

bunu yazdı yaaa ben yapamadım bu işi kızlar :))

hepinize maşallah barekallah... nazarlardan korusun hepimizi.. bende en yaın zmanda eklemek istiyorum inşallah.... ama benim göbek duble:KK70:

Vallahi Allah nazarlardan saklasın hepinizi. Ben de koymak isterdim, ama kocam aradabir ne yapmışım diye karıştırır mesajlarımı. Böyle bir şey yaptığımı görse topa koyar beni. Üüüf üf...

Vallahi Allah nazarlardan saklasın hepinizi. Ben de koymak isterdim, ama kocam aradabir ne yapmışım diye karıştırır mesajlarımı. Böyle bir şey yaptığımı görse topa koyar beni. Üüüf üf...

CANIMCIM BENİM EŞİM DE KOYDUĞUM BİLMİYO, EMİNİM O DA AYNEN TOPA KOYAR kaydirigubbakcemile3

masallah canım ne guzel cıkmıs gobusun...:):)

BİLİYOMUSUN 2 HAFTA ÖNCESİNE KADAR, HERKES "AYY BELLİ OLMUYO", "GÖBÜŞÜN ÇIKMAMIŞ" FİLAN DİYODU. NE OLDUYSA 2 HAFTADA Bİ ÇIKTI BEN BİLE ŞAŞIRDIM. HATTA ANNEM DEDİKİ "NEREYE SAKLADIN BU KADAR GÖBÜŞÜ".. DAHA DA HIZLANICAK SANIRIM... EE ARTIK ÇIKSIN DİMİ AMA

:roflol::roflol::roflol:

Maaşalah heps çok güzeller..Ben gene en sonuncusunu eşime çektrdim başka kızdı sor ben başlaynca zaten burda tekim canım sıkılıyor bi meşguliyetim var onuda elmden alma vıdıvıdıııvıııdıvıdı duygu sömürüsü tamam ne yaparsan yap dedi kaydirigubbakcemile3 braz daha çıksın ben de eklyem yine :)

Son düzenleme:
CANIMCIM BENİM EŞİM DE KOYDUĞUM BİLMİYO, EMİNİM O DA AYNEN TOPA KOYAR kaydirigubbakcemile3

BİLİYOMUSUN 2 HAFTA ÖNCESİNE KADAR, HERKES "AYY BELLİ OLMUYO", "GÖBÜŞÜN ÇIKMAMIŞ" FİLAN DİYODU. NE OLDUYSA 2 HAFTADA Bİ ÇIKTI BEN BİLE ŞAŞIRDIM. HATTA ANNEM DEDİKİ "NEREYE SAKLADIN BU KADAR GÖBÜŞÜ".. DAHA DA HIZLANICAK SANIRIM... EE ARTIK ÇIKSIN DİMİ AMA

:roflol::roflol::roflol:

Tatlım aynennnn ınan aynen.... ıkı hafta oncesıne kadar dumduzdu karım... 4 aylıktık tam bıde sasırıyolardı... 2 hafat ıcınde bır buyudu masallah kocaman oldu...

Maaşalah heps çok güzeller..Ben gene en sonuncusunu eşime çektrdim başka kızdı sor ben başlaynca zaten burda tekim canım sıkılıyor bi meşguliyetim var onuda elmden alma vıdıvıdıııvıııdıvıdı tamam ne yaparsan yap dedi kaydirigubbakcemile3 braz daha çıksın ben de eklyem yine :)

CANIM YA SÜPERSıN VALLA. :roflol:

ayyy canlarım maşallah göbüşlerinizede bebeklerinizede ne güzel çıkmışlar valla :CüvCüv:

X