2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

sağol halisnacım valla güzelcene kahvaltımızı yaptıktan sonra hemen şişiyor göbüşüm sabah aç karnına daha küçüğüz olsun büyüdü adam oldu oğluşum olacak o kadar

sağol aysuncum bizde senin göbüşünü yerizzzzcokacimcoook

:) ya cnm bnde eklemk istiorm en kısa zamanda.Şöle bi problemimde var bana kalsa göbişim var fakat etrafta gören herkes göbeğin yok hamileliğin belli deil tmm bu olmayabilirde yani göbeğin yok die snir bozuyolar diorum iç karnım geniştir bebeğim sağlıklı önemli olan karnım deil onun sağlığı 8 gün kaldı doktor randevumuza sölücm karnmın büyüklüğü normal mi aaa:umursamaz: insan ppsikolojisini nasıl etkiliyorlar ya:)

opuyorumnanaktanboşver canım benim yakında öyle bir büyürki gere gere gösteririsin karnını herkeze

Aynı sıkıntı bende de var. Henüz yeni hiçbir şey almadım. Eskiler oluyor. Görenler söylemesen anlamayız, sen emin misin diyor. Hele hangi ayda olduğumu duyunca çocuğu yanında taşımıyor musun diyorlar.:)

Benmle aynı dertten muzderip olanımız da varmış...olumunekankayizsmile Onlar ne derse desinLer yavruşLarımız karnımızda mı gerisi BOŞ....

bana hala öle diyolar... şanslıyız ki iç karnımız büyük yaşasınnn
opuyorumnanaktan

[/URL][/IMG]

Buda bnm bebişimin bulunduğu vücudumun en güzel yeri göbişim ''küçükte deil ama bu insanlar'' off

maşallah aysuncum göbüşünede bebişinede belli işte daha ne olsun sen takma kimseyi :CüvCüv:

Çok SaoL mşL.için...Benm işime geLir anlaşıLmaması da sıkınTı yapıo yine de insan :)opuyorumnanaktan

17+6 yım burada resimler kötü çıkmış ve göbeğim resimdekinden daha çok çıkık...

Ayy ne şeker gelior insana yahu mşL... canım bnm epey var gbi saten sağlklı gebelik dilerim ...

ayy kızlar göbüşler çok şirin gözüküyorr allah nazarlardan saklasın bebişlerimizi maşallah 41 kere maşallah

Kısslar maşallah gögüşlerinize bebişlerinizede , bende hiç kilo almadım hamileliğimde , ama kilolu girdiğim için dikkat ediyorum ama 2 gündür çok acıkıyorum dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…