2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

kizlaaaaaaaaar nabersinizzzzzzzz :kedi:
safak 14 valla benim
hahaha
cok heycanliyim dicem ama heycanim daha pek yok, sanki gitmiyoruz gibime geliyor.
ama $öyle azicik bavullari filan hazirlamaya baslarsak heycanim artar kesin zemuszemus
bizde arabayla gidicez, aynen bizde sarma pogaca filan öyle seyler yapiyoruz mafoldumben :roflol:
kizlar ya gecen haberlerde gösterdiler hep, almanyadan türkiyeye giden türk ailesinin, bulgaristanda basina gelenleri okudunuzmu ?? valla cok ürktüm korktum ben yaaaaaaaaaaa :1no2: acaba yunanistandan mi gitsek diye düsünüyoz valla

sultanofkonya canim o aile cok ara yerlere girmis. hic kimsenin olmadigi yerlere.
Biz genelde baskalarinin pesine takilip gidiyoruz. O aile tek basina gidiyormus.

Nolmus kuzum ben okumadim haberim yok yani.. korkmayin ya.. Hepimiz Allaha emanetiz.. korusun bizi.. sag selim waralim insallah..

biz yunanistandan gidecegiz 2 aile pe$pe$e.. :sm_cool:canim siz sabah mi cikacak siniz ?delikafadulden

Kizlar Sirine66 ile Gurbet_gelini yani kizkardesimle yengem aksam trye gidiyorlar uçakla beni burda birakiyorlar..mafoldumbenmafoldumben

ikisinede hayirli yolculuklar dilerim. Seninde onlarla gitme imkanin yokmuydu canim?

hayir canim nisanlimgilin ewinde kalacaklar.. ne alaka dersen yengem nisanlimin kizkardesi oluyor.. benimde dugunden once orda kalmam dogru olmaz o yuzden gidemiyorum..mafoldumbenmafoldumben

hayir canim nisanlimgilin ewinde kalacaklar.. ne alaka dersen yengem nisanlimin kizkardesi oluyor.. benimde dugunden once orda kalmam dogru olmaz o yuzden gidemiyorum..mafoldumbenmafoldumben

anladim canim. Neyse az kaldi zaten. dugun hazirliklari tamam mi?

yok canikom daha yaa.. sadece izin hazirligi yapiyoruz.. dugun hazirligimi ankaraya gidince yapacgim.. gidince zaten 3hafta zamanim war..:lepi:

benimde kuzenimin dugunu var ankarada :)))

Baya kisa bi sureymis ama. Insallah istedigin gibi gelinlik bulursun, cunki cok kisa vakit diktirmek icin.

benimde kuzenimin dugunu var ankarada :)))

Baya kisa bi sureymis ama. Insallah istedigin gibi gelinlik bulursun, cunki cok kisa vakit diktirmek icin.

aa oylemi nerede..

yok canim kisa degil 2 haftada herseyi hallederim.. gelinligimin modeli hazir sadece diktircez.. 1 haftada dikkiyorlar acil olunca..yerimseniben

aa oylemi nerede..

yok canim kisa degil 2 haftada herseyi hallederim.. gelinligimin modeli hazir sadece diktircez.. 1 haftada dikkiyorlar acil olunca..yerimseniben

onceden anlastiysan yaparlar evet.

Benim kuzenim Keciorende kaliyor. Anneannemlerde orada.

evet gidioz Allahin izniyle aksam cok mutluyum kizlar cokkkkkkkkkkkk....:sm_cool:

pehhh mutluymuss gaciii beni burda yanniz basima birakcanisss mafoldumbenmafoldumben ewin islerini ne guzel bölüsüyordukkk tek basima nasii yapceemmmsenağlamananiknaniknaniknanik

hadi bakalim canim hayirli yolculuklar

cok sagol canim.. opuyorumnanaktan

pehhh mutluymuss gaciii beni burda yanniz basima birakcanisss mafoldumbenmafoldumben ewin islerini ne guzel bölüsüyordukkk tek basima nasii yapceemmmsenağlamananiknaniknaniknanik

yafrumm sende 2 hafta sonra gelcen ben sana ordanda yardim ederim seker.. :roflol:zemuszemus

arkadaslar bu topigi yeni gördüm
cok güzel bir paylasim yeri olmus
ayrica izincilerimize hayirli yolculuklar diliyorum
hepinizin yolu acik olsuna.s.

saol biricigim, allah herkesin yolunu acik etsin, kazalardan belalardan kötülüklerden korusun hepimizi. gercekten yola cikanin isini allah bilir :Saruboceq:

sürmelim bizim nezaman yola cikacagimiz aslinda tam olarak belli degil. ya 10 yada 11 inde diyoz ama, belki 18 inde bile cikariz
biz valla bavullari hazirlicak
babam hadi cikioz dedimmi cikcaz hahahaha :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…