2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

arkadaslar bu topigi yeni gördüm
cok güzel bir paylasim yeri olmus
ayrica izincilerimize hayirli yolculuklar diliyorum
hepinizin yolu acik olsuna.s.
Hosgeldin canim..

off belirsizlikte kötü yahu.. $u 2 hafta çabuk geçsin yaaaaaamafoldumbenmafoldumben

öyle bacim ama ben yinede 10 unda cikacakmisiz gibi safak sayiyorum ve safakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 12 turkbayragi

süreli ablacım geri sayım başlamış..:1hug:
yıllar önce bende senin gibi sayardım, geçmek bilmezdi haftalar günler..ama bak şimdi ...
20 yılı deviriyouz.eniştenle..darısı sizlere inş..:asigim:a.s.

ewet ablacim basladi çok sükür.. ama nedense bana sanki zaman yawasladi gibi geliyor..:umursamaz:
oy oyy Allah ayirmasin birbirinizden ablacim..
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnsırnaşık şey

kizlar bugun varya saatlerce oturup, dün kocaman alisverisimizde annemle aldigimiz, hediyelikleri falan paketledim
ayyyyyyyy
insanin bissürü teyzesi dayisi amcasi falan, bissürüde kuzeni olunca, valla dert yaa :roflol:
ama olsun, minik kuzenleriminkinide böyle süslü süslü paketledim sevinsinler diye. ayy cok özledim yaa :çok üzgünüm:
yarin safak 9 yupiiiiiiiiiiiiii turkbayragi

sultanofkonya guzelim Allah sabir wersin wallahi.. ben hiç ugrasmam.. annem halleder bu sefer kimseye birsey goturmeyecegiz sanirim..

Gün bitmek üzere.. son 9 gün..

sultanofkonya guzelim Allah sabir wersin wallahi.. ben hiç ugrasmam.. annem halleder bu sefer kimseye birsey goturmeyecegiz sanirim..

Gün bitmek üzere.. son 9 gün..

aynen bende aslinda götürme taraftari degilim ama
yok günah suna buna alalim derken,
ona alirsan, ötekine almassan olmaz derken
böyle bissürü hediye oldu yine busefer
neyse bakalim, onlari gec dedigin gibi safak 9 cok sevincliyim

kiz biz galiba insallah 11 inde cikiyoz yola
turkbayragi:1rolleyes:

sallaaaaaaaaaa kim takiyor onlarii =))
hadi bakalim hayirlisi canim.. bizde sanirim sabah erkenden cikariz=)

benimde bugün itibariyla 29 günüm kalmis bulunmakta ne üzücü ya tek ben kalacam burda

benimde bugün itibariyla 29 günüm kalmis bulunmakta ne üzücü ya tek ben kalacam burda

olsun bacim üzülme, cabuk geceerrrrrrrr :1hug:
bizimde burda aslinda okullar agusosta kapaniyor
ama biz erkenden gidiyoz :1rolleyes:

uzulme bacimmmm bizde o sayilardaydik bak 1 haftamiz kaldi.. :teytey::teytey:turkbayragiturkbayragi

kizlar ben son eksiklerimide aldim bugun..

uzulme bacimmmm bizde o sayilardaydik bak 1 haftamiz kaldi.. :teytey::teytey:turkbayragiturkbayragi

kizlar ben son eksiklerimide aldim bugun..

oh oh iyi etmissin bacim neler aldin bakiyimmm delikafadulden??, zaten bayagi az kaldi, ayy bugun bittiyse safak 8 oluyo hahahah:roflol:. insallah bizde 18 inde degilde, 11 inde cikariz hayirlisiyla :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…