2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

cucu evet az kalmis en sonra ben gidiyrum yahu ne kader.... sen nereye gidiyorsun memleket nere?

hülayim coooooooook tesekkür ediyorum canim benim gülüm mor sümbülüm melegiiim

kizlar biz yarin yufka yapacagiz yol için.. bir hafta kala pogça sarma mini pizza yapacagiz sanirim:)

kizlar biz yarin yufka yapacagiz yol için.. bir hafta kala pogça sarma mini pizza yapacagiz sanirim:)

oy oy yapin bakalim acaba biz napcaz :) sarma iyi gidiyor yolda valla ama niyeyse hic kendimiz yapmiyoruz saglsunlar sagdan soldan geliyor. biz yapsak dayanamaz gün yeriz hehe.

pgaca falan bizde yapariz bir kac gün kala hmmm baska ne götürüyrsunuz? giderken bu defa annem yanimizda olmicak bir hafta snra ucakla gelecek, malum bana düsüyr tüm isler

bize 13 gun kaldi. daha henuz hic bir hazirlik yok

bizede 18 canim biz basladik bilem hazirliga benim bawulum hazir :roflol:

ewet canim iyi gidiyorr.. biz kalabaligiz 8 kisi gidecegiz.. izin arabamizda hazirlandi:sm_cool: iste sarma peynirli pogca, mini pizza, simdilik aklimizdakiler bunlar.. atistirmalik iyi oluyorr.. sana simdiden kolay gele tatlim.. biz 4 bayan olacagiz.. annem ben yengem kizkardesim.. kizkardesimi saymiyorum o bi i$e yaramaz yolculuga dayanamiyor felç gibi oluyor arabada her izin zamani..:roflol:anam yazilarimi gormesin vurur benidelikafaduldenooooooooooooffffffffffffffffffff kizlarr zaman azaliyor.. askimi çok özledimmmmmmmmmm mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
zaman çabuk gelsin hemen trde olalim yaaturkbayragi

hehe :) ay canim ck keyifli olur ama sizinki belki ablamda bizimle gelecek evli kocasi is yerinden izin almadigi icin gelemiyor iki hafta sonra ablam ucakla döner öyle düsünüyoruz 5 senedir babannemi göremedi garibim onun icin.

babam ben iki de kücük kardesim var onlar anca kavga eder durur :1no2:

ben trdeyim kizlar cok guzel buralar cokkkkkkkkkkk uzaydan gelmis gibi oldum ilk gun heryer insan kayniyor daha geri donmek istemiyorum:):)

benimde küçük kardeserim war canim ayrica ikizler.. opuyorumnanaktan ama onlar kawga etmeyi bilmezler.. :sm_cool:

ben trdeyim kizlar cok guzel buralar cokkkkkkkkkkk uzaydan gelmis gibi oldum ilk gun heryer insan kayniyor daha geri donmek istemiyorum:):)

oh ohhhh bizim icinde gez canikommm turkbayragiturkbayragi

benimde küçük kardeserim war canim ayrica ikizler.. opuyorumnanaktan ama onlar kawga etmeyi bilmezler.. :sm_cool:

oh ohhhh bizim icinde gez canikommm turkbayragiturkbayragi

bizimkinler arabada güresiyor mubarek birinin agzi zaten hic durmaz agzi dursa eli durmaz

bakalim napcaz uyku hapi verim :lepi:

cucu evet az kalmis en sonra ben gidiyrum yahu ne kader.... sen nereye gidiyorsun memleket nere?

hülayim coooooooook tesekkür ediyorum canim benim gülüm mor sümbülüm melegiiim

canimm memleket Ankara opuyorumnanaktan
izin kisa bu sene 3 hafta ama olsun,gidememekten iyidir...2 sene oldu gitmedim mafoldumben
ucaktan inince topragi öpmeyi düsünüyorum kaydirigubbakcemile3

canimm memleket Ankara opuyorumnanaktan
izin kisa bu sene 3 hafta ama olsun,gidememekten iyidir...2 sene oldu gitmedim mafoldumben
ucaktan inince topragi öpmeyi düsünüyorum kaydirigubbakcemile3

oyyy bende ankaraya gidiyorum direk.. :sm_cool::sm_cool:

Selam kizlarrr
Izin hazirliklariniz nasil gidiyor.
Ben tatile hazirim cameramida aldim zemuszemus
Dun valizimi hazirlamaya basladim. Son 9 gunum kaldi sonra turkiyedeyim insallahh

Selam kizlarrr
Izin hazirliklariniz nasil gidiyor.
Ben tatile hazirim cameramida aldim zemuszemus
Dun valizimi hazirlamaya basladim. Son 9 gunum kaldi sonra turkiyedeyim insallahh

canim ucaklami gidiyorsun arabayla mi ?delikafadulden
bizde sarma saracagiz yarin sanirsam.. bawulumda hazir sayilir.. :sm_cool:

canim ucaklami gidiyorsun arabayla mi ?delikafadulden
bizde sarma saracagiz yarin sanirsam.. bawulumda hazir sayilir.. :sm_cool:

Arabayla gidecegiz insallah canim. Valla bende sadece valizimi hazirladim. Sarma falan borek hic bir hazirlik yok henuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…