2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

oh oh iyi etmissin bacim neler aldin bakiyimmm delikafadulden??, zaten bayagi az kaldi, ayy bugun bittiyse safak 8 oluyo hahahah:roflol:. insallah bizde 18 inde degilde, 11 inde cikariz hayirlisiyla :çok üzgünüm:

veet agda bandi, 2 saç kremi, far, eyeliner, rimel, saç lastigi, nurofen, 2 tisort giderken giymek icinkaydirigubbakcemile3bu kader :roflol:

hhahaha süpersiniz kizlar
bende kendime 2 tane süper südyen aldimmmmmmmmm. H&M den
5 euroya düsmüs hahahah :roflol:

h&m de acaip ucuzluk vardi eme ordaki bh lar bana olmuyor

ben izin icin para biriktiriyom basörtüye dökecem hehe

gule gule tak sultanofkonyammmm:roflol:

nasil sexilermi kisss bende son bi kac aydir gecelik, iç çamasirlariyla doldurdum odami.. :sm_cool:askitoma giycem hepücügünüüü :jeyyar::jeyyar:

h&m de acaip ucuzluk vardi eme ordaki bh lar bana olmuyor

ben izin icin para biriktiriyom basörtüye dökecem hehe

aynen bende bissürü bissürü basörtü alacam yahooooooooo
kiz niye olmuyor bh lar, kücükmü geliyo büyükmü ??? delikafadulden
ben 80B aliyom valla :icecream:

aynen bende bissürü bissürü basörtü alacam yahooooooooo
kiz niye olmuyor bh lar, kücükmü geliyo büyükmü ??? delikafadulden
ben 80B aliyom valla :icecream:

kücük geliyorlar ama modeller falan süper oranin cok hosuma gidiyor

sürmelim alirsin tabi alirsin ama dur üstünüde askiton alsin hehe

kücük geliyorlar ama modeller falan süper oranin cok hosuma gidiyor

sürmelim alirsin tabi alirsin ama dur üstünüde askiton alsin hehe

he durdum yawrum askitom alcak oda oyle diyor ben alirim sana diyor:asigim::asigim:

kizlar bu arada benimde yuzum bh'dan gulmuyor.. aldigimda ya onleri buyuk olur ya arkasi kisa..senağlama

he durdum yawrum askitom alcak oda oyle diyor ben alirim sana diyor:asigim::asigim:

kizlar bu arada benimde yuzum bh'dan gulmuyor.. aldigimda ya onleri buyuk olur ya arkasi kisa..senağlama

ozaman henüz tam numarani kesfedememissin canim modelden modele bile fark ediyor benim numarami bulmam seneler sürdü, ki yine bazi modellerde oda olmuyor

tuttur kizzzzzzz
ya önce körbchen größe sini düsüncen, mesela kücükse A veya B, büyükse C, D falan
bide sirtinin ölcüsünü düsüncen,
sen herhalde zayifsindir. iste 75 oluyodur herhalde, yada 80
atiyorum 75 B
-tatlicadiarzu-

bacim tutturamiyorum nörüyümmmmm mafoldumbenmafoldumben
ben 67 kiloyum ama iri kemikliyim.. yok kis nerde 75 =))))
bazen 85d bazen 90 b giyiyorum anam belli olmuyor..

Son düzenleme:
Kizlaaaaaaarrrrr az once babam aradi hazi olun dedi. Biz aslinda yarin yola cikcaktik. Herkes kendine cok iyi baksin. Allaha emanet olunn. hepinizi ozlicem. Turkiyede yine internete bol bol girerim. Evimizde var internet. Hepinizi seviyorum opuldunuzz

Hayirli yolculuklar canikom.. Rabbim sag selim warmanizi nasip etsin... :1hug:turkbayragi

tatli kizlar ne yapiyonuz bakim sizleri cok ozledim internete girmeye pek zamanim olmuyor turkiyede...
geziyoruz cok yoruluyorum bide acayip sicak hepinizi opuorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…