2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

kizlar bende dondum vatan bir baska guzeldi:):)geri gelmeseydim keske geleli 2 gun olmasina ragmen cok ozledimmmmmmm

kiz sen benden önce gittin, benden sonra geldin hiihi kaydirigubbakcemile3
bende süper bi tatil gecirdim, seninki nasildi nerelere gittin ?? :icecream:

canim kusura bakma msjini yeni gordum.
ben tam 2 ay kaldim.:)ama o bile yetmedi.benim tatilde guzeldi cok sukur.karadeniz turu antalya marmaris nevsehir vs.. cok yer gezdik yaaa....seneye yine gidesim var ama para olursa tabi:):)

ferhatin sirini benim memlekete de gitmissin, nasildi nevsehir begendin mi?

harikaydi canim sahane peri bacalari cok ilgimi cekti superdi hersey ....madimak boreigide cok hosuma gitti:):)bu arada esim nevsehirli:):)yani hemseri sayiliriz senlekaydirigubbakcemile5

senin tatilin nasil gecti bol bol alisveris yaptinmi?
ben bayaga bir esarp aldim 50 tane falan:1shok:acgozluluk iste ne yaparsin ama burda alamiycam icin sorun degil foto eklemesini unuttum ya yoksa esarplarimiz topigine eklicektim birkactane

harikaydi canim sahane peri bacalari cok ilgimi cekti superdi hersey ....madimak boreigide cok hosuma gitti:):)bu arada esim nevsehirli:):)yani hemseri sayiliriz senlekaydirigubbakcemile5

senin tatilin nasil gecti bol bol alisveris yaptinmi?
ben bayaga bir esarp aldim 50 tane falan:1shok:acgozluluk iste ne yaparsin ama burda alamiycam icin sorun degil foto eklemesini unuttum ya yoksa esarplarimiz topigine eklicektim birkactane

hihi oylemi ne guzel yaa bi ortak yanimiz cikti. Alis veris yaptim ama fzla esarp almadim, sadece 3 tane esarp aldim. Pardesu etek falan aldim. Pardesu zaten pahali oluyor genelde.

X