2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

guzum ne zaman bekledin azcuk daha bekle ondan sonra artikhep yaninda Allah ömür verdikce sonrada bu bekar günlerini ararsin :jeyyar:

amannnnn nesini aricam sekerimm.. baya bi zaman aramam heralda ay bellide olmaz..

meryemim konyalimdan msnimi kaydetmesini istedim sanada öm yolladim ama gitmedi atsana msnini özel mesajla.. tabi istersen.. :kedi:

kiz sürmelim
msn imi verdim
olmassa cep telimide veririm nolacak
hahaha
yazarsin surdayiz burdayiz diye gonusurkkkkkkkkk
yahooooooooooo

kiz sürmelim
msn imi verdim
hahaha
yahooooooooooo

ya öyle konusuyonuzya hevesleniyorum vallahi

gecen sene arkadasimla öyle yazistik biz bursadan afyona gidiyorduk onlarda antalyadan izmite kütahyada ayni yerde molaladik göllerin basinda ay ne güzeldi opuyorumnanaktan

kiz sürmelim
msn imi verdim
hahaha
yahooooooooooo

wir yafrum wirrr bende wirrim haberlesrizzz:jeyyar:Şeniz

ya öyle konusuyonuzya hevesleniyorum vallahi

gecen sene arkadasimla öyle yazistik biz bursadan afyona gidiyorduk onlarda antalyadan izmite kütahyada ayni yerde molaladik göllerin basinda ay ne güzeldi opuyorumnanaktan

oyyy kiyamam canim senin numaranida alirim uzulme sende bitireceksin gunleri hayirlisiyla.. Şeniz bizde yazisiriz bacim birbirimizden haberimz olur.. opuyorumnanaktan

kizlar bugun bi carsiyi turlayim diyorum.. son kez bi gezeyimzemuszemusbuarada gunaydin opuyorumnanaktan

Şeniz

Şeniz Allah izniyle onlarida werirsin bacim
kizlar bugun carsidan kendime bi akkabi aldim ay cok ciciii :sm_cool:

canim benim bi göster hele sen, bizde bugün netten arabanin üstüne box koymak icin parca aldik , üstüne esya koyalim koymayalimmi dedim baba lazim olur alirdim

simdi izinde bol bol ceyizlik alirim ben hehe

canim benim bi göster hele sen, bizde bugün netten arabanin üstüne box koymak icin parca aldik , üstüne esya koyalim koymayalimmi dedim baba lazim olur alirdim

simdi izinde bol bol ceyizlik alirim ben hehe

arabanin bagaji kucukse olabilir canim en iyisi.. kuzenlerde arabanin ustune bagaj koydular.. bizim arabamiz buyuk oldugu icin gerek kalmiyor zaten 8 kisiyiz 2si trde.. rahat gidecez bu sene ins..

ceyizi bende alacam anca mutfak esyam war..

döndümmmmmmmmmmmmm ben cok güzeldi yaaaaaaa
hic geri gelmek istemedim offff offf

KIZLAaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ben turkıyedeyım konyadayım turkbayragi
buralar super ya, cok eglenıyorum :)
surmelıyle yolda msjlastık. almanyada arabaları bozulmus. bırkac saat gerıde kaldılar sanırım. ama sag saglım varmıslardır ınsallah onlarda benneyaptımki

ızınımın 2 haftası bıttı bıle
3 hafta kaldı
bakalım daha neler gorucemm hihoyyyt
herkes kendıne cok ıyı baksınnn mucux

arkadaşlar size bi uyarıda bulunmak istiyorum sakın sakın bytatil.com sitesinden tatil almayın onlar sahtekarlar paranızı alıp tatili iptal ediyorlar siz yolda iken bi bakıyosunuzki otelde rezervu iptal olmuş kapıda kalıyosunuz inanın çok kötü bir durum kimsenin başına gelsin istemem hatta orda çalışan sevgili orhan eda ilke ebru okdar içren konuşuyolarki böle bişi olabileceğine inanmanızda olası olmuyo.aman sakın bu sitede dolaşmayın bile bunu herkese duyurun duyurunki daha kimse kandırılmasın

arkadaşlar size bi uyarıda bulunmak istiyorum sakın sakın bytatil.com sitesinden tatil almayın onlar sahtekarlar paranızı alıp tatili iptal ediyorlar siz yolda iken bi bakıyosunuzki otelde rezervu iptal olmuş kapıda kalıyosunuz inanın çok kötü bir durum kimsenin başına gelsin istemem hatta orda çalışan sevgili orhan eda ilke ebru okdar içren konuşuyolarki böle bişi olabileceğine inanmanızda olası olmuyo.aman sakın bu sitede dolaşmayın bile bunu herkese duyurun duyurunki daha kimse kandırılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…