2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar kımdı ya gecen gun gobek delığım asağıya dogru donmus doğum habercısımı dıye
sımdı dustan cıktım da benımkıde ole olmus
ole mı kı acaba?

çiçeks hoşgeldin tatlım
özledik çok seni
bende 7 temmuzda kavuşçam inşallah kızıma
sende sağlıkla kavuş paşamıza hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi ihmal etme

hoşbulduk melekcimmmm ne güzel tarihlerde netleşiyo artık inşallah sağ salim alırsın canım kucağına.benden 2 gün öncee tabi beklerse benim oğluşum :) .artık sıkıntılı günler başladı bu zamana kadar rahattım ne güzel şimdi yatmak bile eziyet geliyo bana 15 gün nasıl geçer bakalım

Oy oy oyyy gelmiş mi minik çağın beraaaa, dayanamamış annesinden ayrı kalmaya, yerim ben onuuuu cokacimcoook Hayırlı olsun selsinimmmm, cok sasırdım resmen elim ayagıma dolandı okuyunca, masallah oglusuna cnm, allah analı babalı büyütsünnn bitanemm saglıkla insallahhhh :sm_cool:a.s. Ohhh 3 kiloyu da geçmiş bıdıbıkkkk... en azından baslıkla emiyomus selsinimmm hic emmemesinden iyidir, alısır annesi daha cok ufakkkk delikafadulden Bak avatarımdaki topaç zuzu hic emmemiş bi bebecikkkk kaydirigubbakcemile3

Hayırlısı olsun cnm sende tarihini almıssın, bizde trihimizi beklebilirsek 1 gün arayla kavuscassss kuzularaaa kaydirigubbakcemile3 İsmi de kilosu da cok iyiymisss cnmmm masallah

Demetttt nerde kaldı yahu 13:30 da diilmiydi randevusu cok merak ettim acebaaa doktordan cıktı da benden habersiz nonuuuma yemeye mi gittiiii :icecream:

kızlar jasmincin arkadaşımızdan haber alan varmı sanırım bugün yarın sezeryan olacaktı
aaa bu kadar yakın mıydı sez. tarihi ?? bilmiyorum canım hiç haberim yok :sm_confused:

maşallah canım cemre hanıma ( isim kesinleşti dii mi yerimseniben )

aaaa bi süpriz anne ve bebek dahaaaaaaaaaaa :teytey:
canımmmmmmmm seni ve eşini tebrik edeerim , Allah sağlıkla ve huzurla büyütmeyi nasip etsin Çağınımızı . miskokulumuzu öpüyorum kocaman Şeniz
ve boyuna da kilosuna da
sütün varsa ve geliyorsa zorla biraz sütten içsin , dr.lar hemen pes edip mamaya geçmeyin diyorlar . ama aç kalırsa da sarılıkğa yakalanabiliyor ... inşallah kuzucuk alışır emmeye bir an önce ..

yolumalıkmış tam , yani o kız , onu yolmak lazımmış aslında kötükedihüso
ya insanlar ne fena yaaa , nasılsa göremeyecek deyip yalapşap yap bırak gitsin , iyi valla

geçmiş olsun canım .. aynı sorun bende geçici bir süer oldu 1 hafta kadar .. ayaklarımda ve ayak bileklerimdekilerse yaklaşık 2-3 haftadan beri var . ayaklarım bileklerimle bütünleşti , yer yer kırmızı benekler olştu , ayağımın üst derisi gerlmekten acıdığını hissediyorum . dr.um bana daflon 500 mg isimli bir ilaç verdi , 10 gündür 3*1 şeklinde kullanıyorum , hiç bir faydasını görmedim . ebelikte B kategorisinde ve kullanılabilen bir ilaçmış . ben faydasını görmedim , belki sende etkili olr , dr.una bir sor istersen bu ilacı ...
Demetttt nerde kaldı yahu 13:30 da diilmiydi randevusu cok merak ettim acebaaa doktordan cıktı da benden habersiz nonuuuma yemeye mi gittiiii :icecream:

zuzuşummm dr.dan sonra alışverişe gitceeeni yazmış demeto , akşama gelir gelişmeleri yazarım demiş yerimseniben

Kıslar demetle konustum cıkmıs doktor kontrolünden anne-kız-anane seklinde 3 nesil dolasıyolardı masallah Bebişimiizzzz hormonlu çilek olmus masallahhhh, dogum tarihinde de 10 temmuza el sıkısmıslar kuzu icin doktorlaaaa opuyorumnanaktan Detaylarını kendisi anlatsınnn bakemmm...

Rosemcimmmm hic ihtimal vermesemde benim bebişin o kadar bekliceineee doktorumun verdigi tarihi 2 gün daha ileri aldırdım, kesinleşen dogum tarihimmm 8 temmuz, bu sekilde güncellersen sevinirimmm cnmmm a.s.

Sağol zuzu teyzesi inş. beklerler bakalım :) Ben yine arada gelmeye çalışıcam şimdilik kalkayım belim ağrıdı çok hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın,haberlerinizi alırım inş. :1hug:

Ben dayanamadım starımmm actım telden nefesimi dinlettim, sapık oldum sapıkkk -tatlicadiarzu-

Nası yaniiiii CADIARZU Bende ayagı zannediyodum ultrasonda bi baktım totişkosu cıktııı kısımınnn belki seninde totosudur annecikkk oyyy yiriiimmm cokacimcoook

bende de oluyor bazen , oldukça sağıma doğru küçük sert kemikli vuruşlar hisediyorum bazen , yakalayayım diyorum hooop kaçıyo maymunummmmm, bak şimdi durup dururken yine başladı tepinmeye , sanki size bahsettiğimi anlıyor ve şımarıyor içeride :asigim:

Ben dayanamadım starımmm actım telden nefesimi dinlettim, sapık oldum sapıkkk -tatlicadiarzu-

ay Allah iyiliiiiiiiiiiini versin seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
nasıl güldümmmmmmmmmmm
Allah da seni güldürsün canım yaaaaaaaaaa
sapık oldun heee , ailemizin sapuuuğuuuuu seniiiiiiiiii :roflol:

Nası yaniiiii CADIARZU Bende ayagı zannediyodum ultrasonda bi baktım totişkosu cıktııı kısımınnn belki seninde totosudur annecikkk oyyy yiriiimmm cokacimcoook

Yok poposu baska tarafda zuzu. onu kafası zannedıyordum popousuymus :))) ayakları bellı kucuk yuumurta gıbı bır sey gelıyo elıme ben dokundukca cekıyo kayboluyo

haberler iyi , sevindimmmmm, sağol zuzuşum haber verdiğin için Şeniz
şimdi o üçlü nonuuuma da yerler , yesinler , ben de yiyom kiiii :icecream: :dance:

Anlar tabe annesiii hisseder o, onlar bizden daha hisli bıdıklarrrr yirimm kemikini de yirim valla cokacimcoook Maymun deme kısss oglusaaaa tarzan diyelimmmm kaydirigubbakcemile3

Yok poposu baska tarafda zuzu. onu kafası zannedıyordum popousuymus :))) ayakları bellı kucuk yuumurta gıbı bır sey gelıyo elıme ben dokundukca cekıyo kayboluyo

Ayyy cok heycanlı beeeedelikafadulden Ben hicbiseyini anlamıyom gerci nereme konusuyosammm aylarca totişkosunu tanıyamadm kızınnn,benimkininnn totişkosu tam göbek deligimin sagında, kafası da sol yumurtalıgımınn orda, seninki nerde bakemmm annesiii kendini belli etmeye calısıyo zavallım anneye, anne popoyu kafayı ayagı birbirine karıstırmıssss kaydirigubbakcemile3

haberler iyi , sevindimmmmm, sağol zuzuşum haber verdiğin için Şeniz
şimdi o üçlü nonuuuma da yerler , yesinler , ben de yiyom kiiii :icecream: :dance:

Baaa baaaa gelmiyim oraya, arada Aras kuzusu olmasa topalamıştım seni valla, insan iki gıdımmm, iki topcukk yollar bare bak cnmmm cekti dün aksam yidimmm amaaaa hepsi menimmm bütünnn nonuuumalarrr menimmmm :icecream::icecream::icecream:

bana diyene bak , sen neler diyodun bizim bıdışımıza düne kadar lülülülülülü
çok sert hareketlerle canımı acıttığında >danammmm , tosbaaammm ,tosbikimmmm , seri tekmeye aldığında > küçük kamuşummmm , maymunummm diye seviyorum ..

nası tarif edeyım. sımdı bası sag tarafda asagıya bakıyo. poposu gobek delıgımın bır karıs ustunde ama sag tarafda. popusunu havaya dıkmıs yanı. ayakları da sol tarafa uzatmıs. L seklınde duruyo doktorum oyle anlattı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…