2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

komşum geldi oturduk kaldı lak lak ettik benim işlerde öylece duruyoo püfffffffffffffffff:umursamaz:

ayyyy cnm ya bızdede elektrıkler ı gıttı yenı geldı daha
ewı supurdum toz aldım sılıyorum ama bebişko toplandı bı yana canımı yakıyo cok dınlenıyorum suan
kızımda banyoda su doldurduk yuzuyor :) cok sevıyor gercı baska turlu oyalanmıyor da cok hareketlı kendısıde.......:)

aynen canım benim kızdda küveti doldurtuyoo bana 1 saat içinde kalsa gelmiyoo yaa çok seviyoo suda oynamayııı şimdi ikide bir diyoo ne zman denize gitcezz off sonra deyip geçiştiriyoruzz ama hayal kırıklığı olacakk bebişin kırkı çıksın 2 günlükte olsa yakın biyere gitmek istiyoruz kız için bakalımmzemuszemus

senin gönlün genç canımmkaydirigubbakcemile5...yaşı takm kafana gidiyor habire...Allah yardımcın olsun iyi haberlerle dönersin inşaallah tatlım....
hoşgeldin canım her şey yolunda çok şükür...maşallah kızına sağlıkla gelsin..
gözün aydın canım.hihoyyyt..Allah anneli babalı büyütsünopuyorumnanaktan...maşallah oğluşuna...emme sorunu da geçer yakında üzülme canım...:teselli:

hoşafımı yaptım soğuyor şimdi akşamda güzel cam şişeye bşaltırım dolapta buz gibi soğur sabah kadarr:ecrin_bebek:

burdayım canım gittiğimden bu yana geçmişi okudum ya bi önceki gittiğim ağdacı kızı boğmaya gidecektim evde ekmek kalmamış eşimde işe gidecek ekmek al gelirken dedi igdemedim öbür kuaföre....geberticem o kızı gidip paramı alıcam geri...olduğu gibi bırakmış beni nasılsa aşağıları göremiyorum diye olduğu gibi tüyler duruyordu ya ...bugün farklı bi yere başladım ağdaya kadın bi çekti çok acıdı dedim ee çok uzatmışsın dedi nasıl olur 1 ay olmadı gideli dedim bezi bi gösterdi aman tanrım ben öyle doktora çatı muaynesimi oldu yaaaaaaaa.....geberticem gidip kavga edicem paramı geri alıcam onlarda....lmaz:

bencede tam sopalıkkkmışşş ahh canım yaa dert etmee ne yapcann bayanız sonuçtaa olabilirrr doktordanmı çekincen hem bilmeyerek gittinn:teselli:

sağol tatlım iyiyim çok şükür baksana doğum yapanlar doğurduk diye geliyoo bu gidişlee ben doğuramıcam heheh allahtan sezaryaan:) sen nasılsın canımmopuyorumnanaktan
ben iyiyim canım...evde bir oyana bir buyana gidiyorum-tatlicadiarzu-..alışkın değilim evde durmaya garip geliyor...diloş herkes sana önce doğuracan gözüyle bakıyordu...bir çok kişi seni geçtii...

canını sıkma tatlım..onun işi ne sanki temizlenip mi gidecen oraya...en iyisi kendin yapman...ben kuaföre gitme cesaretini bulamadım...kendim zar zor yapıyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…