2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya kızlar şimdi kız kardeşim camlarımı sildi sabahtır canı çıkmıştı
ama malesef yağmur yağdıııııı
olsun boşver diyo bideee canım benim

bu arada güya ilk beş hazırdı maşallah liste bi anda değişime uğradı
boşuna dememişler bi doğanla bide ölenin xzamanı belli olmaz diye

selamlar herkese
dogum yapan arkadaslarimiza saglikla sihhatle bebekleriyle guzel bir yasam dilerim..
ayrica dun dr. randevumda elimdeki his kaybini sordum ödeme bagli oldugunu ve her zamanki gibi bunun normal olabilecegini soyledi ilac yazamaiyormus yan etkileri cok fazla oldugundan bende boyle kaldim .. Bizim pasamizin ne zaman gelecegini soylemedi sadece kasilmalarim oldugunda artik hastanenin yolunu tutmamiz gerektigini soyledi hastayim bu dr.uma cok sakin olur dogar acele yok deyip
duruyor :sm_cool:

maşallah canım güzel haberlerle gelmişsinnsağlıkla gelsin bebişinn

Diloşumm nasılsın canım,geçmişi okuyamadım sen yarın gidiyosun dimi doğuma.Dualarım seninle olacak Allah yardımcın olsun canım sen yapta bizede şunu yapın veya yapmayın diye akıl ver ayyyy doğumlar başlayınca çok heyecanlı oldu burası yazemuszemus

sağol tatlım inşallah kendime gelince size tavsiyelr veririmopuyorumnanaktan
ya kızlar şimdi kız kardeşim camlarımı sildi sabahtır canı çıkmıştı
ama malesef yağmur yağdıııııı
olsun boşver diyo bideee canım benim

zaten ne zman cam silinse yağmur yağarrr:dilcikar:

herkese merhaba.geçmişe bakamadım.ben pazr sabahı saat 7 de doğum yaptım.sabah 5 gibi suyum geldi.acil hastaneye gittik.sezeryan ile bebeğimi aldılar.bugün çıktık hastaneden.bebeğim 37+3 de dünyaya geldi.3080 gr 49 cm.çok tatlı.ama tek sorunumuz.ememiyor.silikon başlıkla emiyor.kendi göğsümü almıyor.ve mama takviyesi yapıyoruz.buna çok üzülüyorum
ayyyy canım benim gözün aydın sağlıkla kavuşmuşsun paşana
ne güzelll allah analı babalı büğütsün maşallahhhhhhhhhhh tatlı oğlumuza
sana da geçmiş olsun bitanem

a.s. bu sana
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bunlar da paşamıza

hoşafımı yaptım soğuyor şimdi akşamda güzel cam şişeye bşaltırım dolapta buz gibi soğur sabah kadarr:ecrin_bebek:

Şeniz canım benim son hazırlıklar da tamam allahın izniyle yarın kavuşacaksın eylülümüze...ne güzel
allah yardımcın olsun bitanem ya inşallah herşey çok güzel geçecek
hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz canımmm:1hug:

demetimmmmm doktora gidecekmişsin hadi hayırlı haberlerle git gel bakalım öykü zehra nasılmışkaydirigubbakcemile5

ipeğimu,,,,,

canım benim sağlıkla kavuşmuşsun ipeğine ne tatlıdır şimdi ipek gibi teni mis gibi kokusu vardır...
allah analı babalı büğütsün canım arkadaşım
geçmiş olsun sana da çok şükür ikiniz de iyisiniz...

ipeğimu..............a.s. bunlar sana
bunlar da ipek bebeğe..:nazar::nazar::nazar:

huri sen de kontrole gidip gelmişsin akşam hadi hayırlısı inşallah sende çok yakında sağlıkla kavuşçaksın bebeğine

ayyyy canım benim gözün aydın sağlıkla kavuşmuşsun paşana
ne güzelll allah analı babalı büğütsün maşallahhhhhhhhhhh tatlı oğlumuza
sana da geçmiş olsun bitanem

a.s. bu sana
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bunlar da paşamıza

Şeniz canım benim son hazırlıklar da tamam allahın izniyle yarın kavuşacaksın eylülümüze...ne güzel
allah yardımcın olsun bitanem ya inşallah herşey çok güzel geçecek
hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz canımmm:1hug:

demetimmmmm doktora gidecekmişsin hadi hayırlı haberlerle git gel bakalım öykü zehra nasılmışkaydirigubbakcemile5

ipeğimu,,,,,

canım benim sağlıkla kavuşmuşsun ipeğine ne tatlıdır şimdi ipek gibi teni mis gibi kokusu vardır...
allah analı babalı büğütsün canım arkadaşım
geçmiş olsun sana da çok şükür ikiniz de iyisiniz...

ipeğimu..............a.s. bunlar sana
bunlar da ipek bebeğe..:nazar::nazar::nazar:

sağol canısımm inşallah bi yarın olsada kavuşsakk sen nasılsın nasıl hissediyosun kendiniiopuyorumnanaktan

çiçeks hoşgeldin tatlım
özledik çok seni
bende 7 temmuzda kavuşçam inşallah kızıma
sende sağlıkla kavuş paşamıza hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi ihmal etme

sağol canısımm inşallah bi yarın olsada kavuşsakk sen nasılsın nasıl hissediyosun kendiniiopuyorumnanaktan

:umursamaz: ben kötüyüm ya,,,,,,,karnım kaskatı,gergin belim ağrıyo başım dönüyo sürekli nasıl geçecek bu 2 hafta hayal edemiyorum yaCADIARZU
sanırım dayanamıcam bu ağrılara ama ne yapsam onu da bilemiyorummafoldumben

:umursamaz: ben kötüyüm ya,,,,,,,karnım kaskatı,gergin belim ağrıyo başım dönüyo sürekli nasıl geçecek bu 2 hafta hayal edemiyorum yaCADIARZU
sanırım dayanamıcam bu ağrılara ama ne yapsam onu da bilemiyorummafoldumben

canım kendini rahat bırak relax oll herşeyin hazır telaş yok tansiyonun düşüyodur muhtelemen o yüzdenn öyle oluyosundur :teselli:

canım kendini rahat bırak relax oll herşeyin hazır telaş yok tansiyonun düşüyodur muhtelemen o yüzdenn öyle oluyosundur :teselli:

yok rahatım çok şükür herşey hazır da........
sıkıntım ondan değil
canım çok acıyo çok sıkılıyo
ağrılarıma dayanamıyorum ya uffffffffff:umursamaz:

tamam tatlım dineln senn ağrılarını dinleme sen beni görsen ne uyku var ne bişeyy ayaklar oldu davul yürüyemiyorum bileee yinede şükürrr halimizee:1hug:

2 saatt uyudum , öğle yemeğimi yedim ve geldimmmmm kaydirigubbakcemile2
Ya kızlar sİz e bİŞİ dİcem daha doĞrusu gece kuŞlarına
malum bende 1 hafta Öncesİne kadar Öleydİm
kurtuldum Çok ŞÜkĞr
nasılmı?
Balkonda yatarak
odada yatakta hararetten sıcatan nefes alamıyodum bacaklarım yanıyodu ve nefes darlıĞı yaŞıyodum dÖn dÖn delİ oluyodum
Şİmdİ serdİm balkona yataĞı ohhhhhh sabaha kadar aferdersİnİz ÇİŞe bİle kalkmıyom sadece yanıma soĞuk bİ pet ŞİŞe su koyuyorum neolur neolmaza
hakkaten bİ deneyİn belkİ bengİbİ derdİnİz sıcaktır
İfİl İfİl esen balkon İyİ gelİr sİzede İnŞallah
bu arada hatırlatayım burası antalya sıcaĞıda malum sİz daha Şanslısınız

canım ben de balkon ve y.odası arasında mekik dokuyorum . balkonda uyyorum 1-2 saat kadar sonra uyanıncay. odaına gçiyorum . uyanıyorum tekrar balkona git , 1 satt uyu ( bu arada hava aydınlanmaya başlıyor ) y.odasına geç .. tabi bu öyle yada böyle uyuyabildiğim zaman geçerliydi .. şimdi ne bakon ne başka bir yer kesmiyor . 10. katta oturuyoruz ,ama esmiyor :KK43:(((

sende hosgeldin tatlım ..aaa yapma bole ama yuzduk yuzduk kuyruguna geldik starım..aras da uzulcek ama yapma..az kaldı sık dişini starcım..hem sen bugun nonnuma yedin mi bakalım biliosun bu topigin en eglenceli anne ve bebege enerji veren , demetle zuzunun paylasamadıgı en guzel tatlımız dimi ama...hadi bakalıııım.flas muhabirim benim..topla kendini:)Şeniz

haklısın canım .. konuşurken zorlanınca korktum açıkçası . bi balkonda bi odada yatıyorum , odada cam ve vantilatör açık , acaba o mu çarptı , geçenlerde bi arkadaşımın vantilatörün insanı felç dahi ettiğini söylediği geldi aklıma .. tüm bunları düşünürken bi yandan da burnum tıkalı ve halen uykusuzlktan gözlerim yanıyordu . hepsi bir olunca sinilerim boşaldı .. iyi de oldu aslında , rahatladım aliba birasssss :)

bravo millet yaaaa...3 tur soruyorum kmse sallamıyo hurremin no su var mı diye...

karenim bende çok sordum sabahtan beri demekki yokkk sanırım gamzede vardı zuzum geçmişi bitirsinde gamzeye sorar alırız inşallah haberlerini:Saruboceq:

starcım az kaldı sabır tatlım inan bende son zamanlarda oturup ağlıyorum dayanamıyorum diyorum ama kızım hareket ettimi herşeyi unutuyorum çok az kaldı bitanem sabırrrrr

saol demetcimmmmm
iyi bari tek ağlayan mızıkçı ben değilmişim kaydirigubbakcemile3

Kuzumcumm karenim bende yok cnm hatta mesajını okuyunca gmzeyi de aradm onda da yokmus malesefff nerden bulabilirisss aceppp :sm_confused:

sagol canım..hımm o zaman kmde olabilir?

belki dilosta vardr..
beklices napalım...

tüh ya neden almadık ki nosunu

kıslarr , hürrem geççenlerde tel.nun kimsede olmadığını , doğumdan sonra kardeşinin siteye girip haber vereceğini yazmıştı . o öyle yazınca herhalde kimseye tel.nu vemek istemiyor diye düşündüm ..

X