2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya kızlar şimdi kız kardeşim camlarımı sildi sabahtır canı çıkmıştı
ama malesef yağmur yağdıııııı
olsun boşver diyo bideee canım benim

bu arada güya ilk beş hazırdı maşallah liste bi anda değişime uğradı
boşuna dememişler bi doğanla bide ölenin xzamanı belli olmaz diye

selamlar herkese
dogum yapan arkadaslarimiza saglikla sihhatle bebekleriyle guzel bir yasam dilerim..
ayrica dun dr. randevumda elimdeki his kaybini sordum ödeme bagli oldugunu ve her zamanki gibi bunun normal olabilecegini soyledi ilac yazamaiyormus yan etkileri cok fazla oldugundan bende boyle kaldim .. Bizim pasamizin ne zaman gelecegini soylemedi sadece kasilmalarim oldugunda artik hastanenin yolunu tutmamiz gerektigini soyledi hastayim bu dr.uma cok sakin olur dogar acele yok deyip
duruyor :sm_cool:

ayyyy canım benim gözün aydın sağlıkla kavuşmuşsun paşana
ne güzelll allah analı babalı büğütsün maşallahhhhhhhhhhh tatlı oğlumuza
sana da geçmiş olsun bitanem

a.s. bu sana
bunlar da paşamıza

hoşafımı yaptım soğuyor şimdi akşamda güzel cam şişeye bşaltırım dolapta buz gibi soğur sabah kadarr:ecrin_bebek:

Şeniz canım benim son hazırlıklar da tamam allahın izniyle yarın kavuşacaksın eylülümüze...ne güzel
allah yardımcın olsun bitanem ya inşallah herşey çok güzel geçecek
hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyoruz canımmm:1hug:

demetimmmmm doktora gidecekmişsin hadi hayırlı haberlerle git gel bakalım öykü zehra nasılmışkaydirigubbakcemile5

ipeğimu,,,,,

canım benim sağlıkla kavuşmuşsun ipeğine ne tatlıdır şimdi ipek gibi teni mis gibi kokusu vardır...
allah analı babalı büğütsün canım arkadaşım
geçmiş olsun sana da çok şükür ikiniz de iyisiniz...

ipeğimu..............a.s. bunlar sana
bunlar da ipek bebeğe..

huri sen de kontrole gidip gelmişsin akşam hadi hayırlısı inşallah sende çok yakında sağlıkla kavuşçaksın bebeğine

sağol canısımm inşallah bi yarın olsada kavuşsakk sen nasılsın nasıl hissediyosun kendiniiopuyorumnanaktan

çiçeks hoşgeldin tatlım
özledik çok seni
bende 7 temmuzda kavuşçam inşallah kızıma
sende sağlıkla kavuş paşamıza hayırlı haberlerini bekliyoruz bizi ihmal etme

sağol canısımm inşallah bi yarın olsada kavuşsakk sen nasılsın nasıl hissediyosun kendiniiopuyorumnanaktan

:umursamaz: ben kötüyüm ya,,,,,,,karnım kaskatı,gergin belim ağrıyo başım dönüyo sürekli nasıl geçecek bu 2 hafta hayal edemiyorum yaCADIARZU
sanırım dayanamıcam bu ağrılara ama ne yapsam onu da bilemiyorummafoldumben

canım kendini rahat bırak relax oll herşeyin hazır telaş yok tansiyonun düşüyodur muhtelemen o yüzdenn öyle oluyosundur :teselli:

canım kendini rahat bırak relax oll herşeyin hazır telaş yok tansiyonun düşüyodur muhtelemen o yüzdenn öyle oluyosundur :teselli:

yok rahatım çok şükür herşey hazır da........
sıkıntım ondan değil
canım çok acıyo çok sıkılıyo
ağrılarıma dayanamıyorum ya uffffffffff:umursamaz:

tamam tatlım dineln senn ağrılarını dinleme sen beni görsen ne uyku var ne bişeyy ayaklar oldu davul yürüyemiyorum bileee yinede şükürrr halimizee:1hug:

2 saatt uyudum , öğle yemeğimi yedim ve geldimmmmm kaydirigubbakcemile2

canım ben de balkon ve y.odası arasında mekik dokuyorum . balkonda uyyorum 1-2 saat kadar sonra uyanıncay. odaına gçiyorum . uyanıyorum tekrar balkona git , 1 satt uyu ( bu arada hava aydınlanmaya başlıyor ) y.odasına geç .. tabi bu öyle yada böyle uyuyabildiğim zaman geçerliydi .. şimdi ne bakon ne başka bir yer kesmiyor . 10. katta oturuyoruz ,ama esmiyor (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…