2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

na kadar ayıp yapma star kalbimi kırdın yap bi pansumannnn hane banada nonuma yaakafamçokkarıştı

ay bi de şöyle keyyyyfini çıkara çıkara yedm kiiiiii :dance:
kıs yok mu evde 1-2 topçe kadar , bak şimdi pişman oldum yazdıııma heeee :1no2:

İyiyisss lavantacımm sen nassınnnn delikafadulden
hoşbulduk zuzişşşşşşşş bizde iyiz güzelim şükür azcık kasılıyoz galibaCADIARZU
hoşşşş geldin .. haberin var mıydı bilmiyorum yaziiim ben selsin de doğum yapmışşşşş :lepi: , hemi de pazar günü

hoşbulduk şekerim yaaaaaa ay ne güzel bugün güzel haberleri senden alıyorum cankuş ane güzel oda aldı kuzuyu kucagına maşallahopuyorumnanaktan

na kadar ayıp yapma star kalbimi kırdın yap bi pansumannnn hane banada nonuma yaakafamçokkarıştı

yidüm bitidüm hepsini cokacimcoook
şka bi yana bugün canım sıkılıp da ağladığımdan beri benm oğluşum bana mı küstü acaba çok hareket etmiyor .. nonumaya bile tepki vermedi .. önceden daha 2. kaşıkta içimde fırrr fırrrrr döner dururdu .. sırf hareketlerni hisedeyim biraz diye yedim ama tık yok benneyaptımki

cancazım benim kuzununda hareketleri azaldı bu haftalardan sonra normal galiba yerleri daralıyor tabiiiii niden üzüldün kim aglattı bakem seniiiiiiiiiiii:teselli:

slm kızlar starcım ve zuzum nonnurmaları götürmüşler banene ben de isityooom canıım çekti bana da gönderin bir taneee:icecream:

cancazım benim kuzununda hareketleri azaldı bu haftalardan sonra normal galiba yerleri daralıyor tabiiiii niden üzüldün kim aglattı bakem seniiiiiiiiiiii:teselli:

sinirlerim yıprandı kuzum ondan ...
uyuyamıyorum ya şöyle kaliteli kaliteli , nefes darlığından .. bu sabah uykusuzluk + ağzım yüzüm feci şişti konuşurken bile zorlanıyorum + burnumda ve genzimde tıkanıklık + ayaklarımdaki şişlik ilerleyip bacağımın yarısına kadar çıkıp yürümekte zorlanınca ve canım bu yüzden de çok acıyınca = hepsi bir oldu ve sinir boşalmaı oldu sanırım .. birde ağlarken daha çok tıkandım , tıkandıkça ağladım ağladıkça tıkandım .. sonunda rahatladım ..
şikayetlerimden hiç biri geçmedi elbete ağlayınca sadece kafam rahatladı biraz, o da yeter zaten..
sen de bakemmmm , insan ağlar mı ağlamaz mı böyle bir durumda hihoyyyt

Anammm kısım seninki iyicene bas asagı dönmüş benimki kayık kıvamında suan yan yatıyooo delikafadulden

ay bi de şöyle keyyyyfini çıkara çıkara yedm kiiiiii :dance:
kıs yok mu evde 1-2 topçe kadar , bak şimdi pişman oldum yazdıııma heeee :1no2:

Bak ya hala anlatıyoooo tutmayınnn beniiiiiii klava: Kacma sakın kacma bakemmmm topaç seniiii naniknanik

Eeee starımmm sende sürekli dönsün dursun istiyosunnn tatlımmm, azcık uyusun dinlensin oda canını okuycak 1-2 haftaya kadar iyiceee büyüyünceee kaydirigubbakcemile3

slm kızlar starcım ve zuzum nonnurmaları götürmüşler banene ben de isityooom canıım çekti bana da gönderin bir taneee:icecream:

hoşgeldin tatlımmmm Şeniz
valla niyetim sadece oğluşumu hisedebilmekti birasss
şimdi gidip bir de süt içeyim diyorum .. fitilim yapıp sırt üstü yattığım zaman da aman vermezdi hemen başlardı hareketlenmeye , üstüne bir de noonuma yidim , ama gayet mayışık mayışık uyuyor keratam sanırım mirmirmirmir
neyseki başladı biraz kıvranmaya :Saruboceq
:

kıyamam :1hug:geçmiş olsun güzelim inşqallah atlatırsın tosba neler ediyo sana heeeeee oyy annesi sen aglama yinede üzülür o kuzuda hadi gül bakemmmmmmmm:lepi::1rolleyes:

canım o bana da oluyor doktoruma söylediğimde hamilelik psikoljisinden luyor dedi...hepsi bir yana da o ağlamak çok fena ediyor insanı..

hareketlerine çok takılma canım bu haftalarda kısıtlanırmış bebek hareketleri...bu arada sen fitili bırakmayacak mıydın?

hormonlar fazlasıyla iş başında arkadaşlar anlamsız yere agladıgım çok oluyorr benimde:sinifsinif:

kızlar kımdı ya gecen gun gobek delığım asağıya dogru donmus doğum habercısımı dıye
sımdı dustan cıktım da benımkıde ole olmus
ole mı kı acaba?

bendim canım,valla bugün doktora gittim yakında doğum yapacağımı gösteren bir iz bulamadı,tamamen tipimizin kayması ile alakalı galiba :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…