2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

komşum geldi oturduk kaldı lak lak ettik benim işlerde öylece duruyoo püfffffffffffffffff:umursamaz:

ayyyy cnm ya bızdede elektrıkler ı gıttı yenı geldı daha :KK43:
ewı supurdum toz aldım sılıyorum ama bebişko toplandı bı yana canımı yakıyo cok :KK43: dınlenıyorum suan
kızımda banyoda su doldurduk yuzuyor :) cok sevıyor gercı baska turlu oyalanmıyor da cok hareketlı kendısıde.......:)

ayyyy cnm ya bızdede elektrıkler ı gıttı yenı geldı daha :KK43:
ewı supurdum toz aldım sılıyorum ama bebişko toplandı bı yana canımı yakıyo cok :KK43: dınlenıyorum suan
kızımda banyoda su doldurduk yuzuyor :) cok sevıyor gercı baska turlu oyalanmıyor da cok hareketlı kendısıde.......:)

aynen canım benim kızdda küveti doldurtuyoo bana 1 saat içinde kalsa gelmiyoo yaa çok seviyoo suda oynamayııı şimdi ikide bir diyoo ne zman denize gitcezz off sonra deyip geçiştiriyoruzz ama hayal kırıklığı olacakk bebişin kırkı çıksın 2 günlükte olsa yakın biyere gitmek istiyoruz kız için bakalımmzemuszemus

ayy bi sayfa sonra doğduğum yıllll:lepi::roflol:
yaşlandım anacım çaktırmayınnn neyleyim ki hala gönlüm gençççç:sm_cool:

ben duşa giriyorum canlar sonrada ancak hazırlanır çıkarımmmm oradan da çarşıya geçicem bir iki şey bakıcam merak etmeyin anacım gelince hemencecik yazarımmmmŞeniz

dua edin emiiiii:gitme:
senin gönlün genç canımmkaydirigubbakcemile5...yaşı takm kafana gidiyor habire...Allah yardımcın olsun iyi haberlerle dönersin inşaallah tatlım....
selam kızlar bis geldiiik.kasılmam çıkmadı,bebişim 2775 grammış.doktorum normal doğum için şu an bir engel gözükmüyo bebiş 3 kilo üstünde doğar gayet iyi dedi.
ipeğimu doğurdu mu yada başka biri? huri naptı?dur ben bir geçmişi okuyayım
hoşgeldin canım her şey yolunda çok şükür...maşallah kızına sağlıkla gelsin..
herkese merhaba.geçmişe bakamadım.ben pazr sabahı saat 7 de doğum yaptım.sabah 5 gibi suyum geldi.acil hastaneye gittik.sezeryan ile bebeğimi aldılar.bugün çıktık hastaneden.bebeğim 37+3 de dünyaya geldi.3080 gr 49 cm.çok tatlı.ama tek sorunumuz.ememiyor.silikon başlıkla emiyor.kendi göğsümü almıyor.ve mama takviyesi yapıyoruz.buna çok üzülüyorum
gözün aydın canım.hihoyyyt..Allah anneli babalı büyütsünopuyorumnanaktan...maşallah oğluşuna...emme sorunu da geçer yakında üzülme canım...:teselli:

hoşafımı yaptım soğuyor şimdi akşamda güzel cam şişeye bşaltırım dolapta buz gibi soğur sabah kadarr:ecrin_bebek:

burdayım canım gittiğimden bu yana geçmişi okudum ya bi önceki gittiğim ağdacı kızı boğmaya gidecektim evde ekmek kalmamış eşimde işe gidecek ekmek al gelirken dedi igdemedim öbür kuaföre....geberticem o kızı gidip paramı alıcam geri...olduğu gibi bırakmış beni nasılsa aşağıları göremiyorum diye olduğu gibi tüyler duruyordu ya ...bugün farklı bi yere başladım ağdaya kadın bi çekti çok acıdı dedim ee çok uzatmışsın dedi nasıl olur 1 ay olmadı gideli dedim bezi bi gösterdi aman tanrım ben öyle doktora çatı muaynesimi oldu yaaaaaaaa.....geberticem gidip kavga edicem paramı geri alıcam onlarda....:eek:lmaz:

burdayım canım gittiğimden bu yana geçmişi okudum ya bi önceki gittiğim ağdacı kızı boğmaya gidecektim evde ekmek kalmamış eşimde işe gidecek ekmek al gelirken dedi igdemedim öbür kuaföre....geberticem o kızı gidip paramı alıcam geri...olduğu gibi bırakmış beni nasılsa aşağıları göremiyorum diye olduğu gibi tüyler duruyordu ya ...bugün farklı bi yere başladım ağdaya kadın bi çekti çok acıdı dedim ee çok uzatmışsın dedi nasıl olur 1 ay olmadı gideli dedim bezi bi gösterdi aman tanrım ben öyle doktora çatı muaynesimi oldu yaaaaaaaa.....geberticem gidip kavga edicem paramı geri alıcam onlarda....:eek:lmaz:

bencede tam sopalıkkkmışşş ahh canım yaa dert etmee ne yapcann bayanız sonuçtaa olabilirrr doktordanmı çekincen hem bilmeyerek gittinn:teselli:

sağol tatlım iyiyim çok şükür baksana doğum yapanlar doğurduk diye geliyoo bu gidişlee ben doğuramıcam heheh allahtan sezaryaan:) sen nasılsın canımmopuyorumnanaktan
ben iyiyim canım...evde bir oyana bir buyana gidiyorum-tatlicadiarzu-..alışkın değilim evde durmaya garip geliyor...diloş herkes sana önce doğuracan gözüyle bakıyordu...bir çok kişi seni geçtii...

canını sıkma tatlım..onun işi ne sanki temizlenip mi gidecen oraya...en iyisi kendin yapman...ben kuaföre gitme cesaretini bulamadım...kendim zar zor yapıyorum...

maşallah canım güzel haberlerle gelmişsinnsağlıkla gelsin bebişinn
herkese merhaba.geçmişe bakamadım.ben pazr sabahı saat 7 de doğum yaptım.sabah 5 gibi suyum geldi.acil hastaneye gittik.sezeryan ile bebeğimi aldılar.bugün çıktık hastaneden.bebeğim 37+3 de dünyaya geldi.3080 gr 49 cm.çok tatlı.ama tek sorunumuz.ememiyor.silikon başlıkla emiyor.kendi göğsümü almıyor.ve mama takviyesi yapıyoruz.buna çok üzülüyorum[/QUOT]

ayy inanmıyorummm ne oluyor kızlarr durun heel ben doğurmadım dahaa ayy canım yaa şaka bi yanaa gözün aydın allah ananlı babalı büyütsün inşallah:nazar:a.s.

,

hoş geldin çiçeksssŞeniz

Diloşumm nasılsın canım,geçmişi okuyamadım sen yarın gidiyosun dimi doğuma.Dualarım seninle olacak Allah yardımcın olsun canım sen yapta bizede şunu yapın veya yapmayın diye akıl ver ayyyy doğumlar başlayınca çok heyecanlı oldu burası yazemuszemus

hoşgeldin kikoşşşşşşŞeniz
kız anacım ben rahat koca yatağımda bile heryerim ağrıyo balkonda nası yatıyon sen yahuuuu:1shok:

valla öle bi yatılıyoki sorma deliksiz uyuyorum okadar yani

Kuzumcumm karenim bende yok cnm hatta mesajını okuyunca gmzeyi de aradm onda da yokmus malesefff nerden bulabilirisss aceppp :sm_confused:
ya arkadaşlar geçen giripte sölemişti kardeşim felan girip size haber vericek kimsede numaram yok dedi

ayy bi sayfa sonra doğduğum yıllll:lepi::roflol:
yaşlandım anacım çaktırmayınnn neyleyim ki hala gönlüm gençççç:sm_cool:

ben duşa giriyorum canlar sonrada ancak hazırlanır çıkarımmmm oradan da çarşıya geçicem bir iki şey bakıcam merak etmeyin anacım gelince hemencecik yazarımmmmŞeniz

dua edin emiiiii:gitme:

inşallah canım yollarda doğurmadan gel emiiii
bebişte bakalım nekadar tombalak olmuş

kızlar jasmincin arkadaşımızdan haber alan varmı sanırım bugün yarın sezeryan olacaktı

ya odamı bugündü ben onu ay sonu diye biliyodum bak ondanda kimsenin haberi yok

kikoşcum bende senin gibi düşünüyorum ama burda sinek var malesef balkonda yatamıyorum ama yinede balkona perde yaptırdım bakalım deniyicem eskiden yani bekarken yazları hep balkonda yatardım süper oluyor.
canım ben bu dış alan sinek ilaçlarından aldım marketlerde satılıyo öle pahalıda değil az öteme yakıp koyuyorum oda tütsü gibi yanıyo açık havada olduğu içinde beni etkilemiyo ama sinekleri etkiliyo dene bence

herkese merhaba.geçmişe bakamadım.ben pazr sabahı saat 7 de doğum yaptım.sabah 5 gibi suyum geldi.acil hastaneye gittik.sezeryan ile bebeğimi aldılar.bugün çıktık hastaneden.bebeğim 37+3 de dünyaya geldi.3080 gr 49 cm.çok tatlı.ama tek sorunumuz.ememiyor.silikon başlıkla emiyor.kendi göğsümü almıyor.ve mama takviyesi yapıyoruz.buna çok üzülüyorum
ya süpersiniz canım benim allahım paşamızada maşallah inşallah en kısa süredede emer canım

Ay ne güzel haberler alıyoruz ya maşallahh,selsincim gözün aydın inş. en kısa zamanda emmeyede başlar annesi maşallah oğluşuna.

Herkese merhaba bu arada ben yine anneme geldim :) .Doğumum spinal anesteziyle 9 temmuzda olacak kısmetse.Benide listeye eklerseniz sevinirim.Oğluşum geçen hafta gittiğimde 3 kiloydu sağlığıda iyi şükür.ısminede nihayet karar verdik.Ali Eymen koyuyoruz inş. .Geçmişe hiç bakamadım ama bebişler olmuş başlıkta gördüm allah hepsini analı babalı büyütsün inş.

hoş geldin sizdende böle güzel haberler aldıkya tamam bide ilsu ve emelde gelseler meraktayız valla bi giden gelmiyo

ayyuh yaaaaaaa demekki geçenki bebiğin saçları değilmiymiş yaniiiii:eek:
ama hakkaten tam sopalıkmış yani rezil kadın
:eek:klava:

Son düzenleme:
X