2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Yahu o kadar cevap yazdım tam yollıcammm site hata verdiiii :umursamaz: Yazdıgım bütün cevaplar boşa gitti kıslarrrr, günaydınn bu arada herkese ben acaip bi sancıyla uyandım soylene soylene yürüye yürüye gecti valla cok sükür :icecream:

ıpek kızımıza masallah allah analı babalı büyütsün ipekimiziii saglıklaaa cok sevindimmm coookkkk :teytey:

Diloş kıs 1 günün kaldı yatcan kalkcan bitti allahım ne heycanlı arkası yarın gibi valla, bas rollerde diloş ve topacııı kaydirigubbakcemile3

Bademim senin şiirini de okudum tatlım nolur üzülmemeye calıs bak simdi ne güsel bi umudumuz var sonuc bekliyorusss topluca, allahım hakettigin mutlulugu eninde sonunda vericek sana :1hug: a.s.

Demetttt gııı bakem çilek nasılmıs randevu 13:30 a dimii, sen benim yaptıgımı yapma hemen haber ver tımammıııı? Benimle aynı güne verir insalah tokturunnnnn opuyorumnanaktan

hoşgeldin kikoşşşşşşŞeniz
kız anacım ben rahat koca yatağımda bile heryerim ağrıyo balkonda nası yatıyon sen yahuuuu:1shok:

noluyo yaa site arıza veriyo okuyamıyorum bişey yapamıyorum

hurişşşşşşşşş doğurmadın demi anacımmmmdelikafadulden

bravo millet yaaaa...3 tur soruyorum kmse sallamıyo hurremin no su var mı diye...

tesekkurler demetim cevabın icin..haklısın zuzumda olabilir..

rica ederim canımm bende sordum sordum ama kimsede yok demek ki cevap gelmediii:sm_confused:

zuzuma da misafir falan geldi heralde bıraktı pc i gitti sanırım yoksa gelirdi şimdiyeeeee:gitme:

Celdum be karpusummmm :lepi: Gecmisi okucammm diye direttim ve yenildim 1 saattir pc basındayım bütün mesajları okudum hepsine bisi yazdım soraaaa error verdimmmm kafamçokkarıştı

ahanda geldiiiii:lepi:

zuzummmm yofrimmmmmmmmmmm

nerdeydin bakemm hıııı gel bi öpemmŞeniz

ayy inşallah canımmmm
sabah eşimi de uyandırdım erkenden uzanarak muhabbet ettik
zaten kanka diyo artık adamceğiz bana:roflol:
en uygun tarih 7 temjuz diye kararlaştırdık bakalım hayırlısıııısositososito
doktorcumu nası razı etcem bakalımmmm-tatlicadiarzu-
tam 38 bitiyo kızımında kilosu falan iyi olursa neden olmasınnnn oğlum 16 gün önce gelmişti 3 750 idi çileğim 3 olsa yeterrrr:sm_cool:

Celdum be karpusummmm :lepi: Gecmisi okucammm diye direttim ve yenildim 1 saattir pc basındayım bütün mesajları okudum hepsine bisi yazdım soraaaa error verdimmmm kafamçokkarıştı

ay ne sinir olmuşsundurrrrr
insan çıldırır yahuuu

sagol canım..hımm o zaman kmde olabilir?

belki dilosta vardr..
beklices napalım...

canım diloşta olsaydı söylerdi sabahtan beri soruyoruzzz
ama birine verdiğini biliyorum kimdi acabaaaaaaaaaaaaaa:sm_confused:

tüh ya neden almadık ki nosunu

biri aldı ama kimdi hatırlamıyorummm:umursamaz:

çok güzel bir şiir canım...canını sıkma lütfen bu günlerde moralin iyi olmalı canım geçmişi çok düşünme..
bravo millet yaaaa...3 tur soruyorum kmse sallamıyo hurremin no su var mı diye...
dün hürrem yazmıştı noom kimsede yok diye...kardeşi gelişmeleri yazacakmış öle demişti...

İşşşşşşteeeeeeeee geldim burdayımm ben bu işte ustayımmm kaydirigubbakcemile2 Yahu bekle 1 gün daha 8 temmuz olsun hadeeee bende 8 ine aldırcammmm kaydirigubbakcemile3 Benimde tam o gün 39 bitiyo, öle dime ayrıcana çilek durabildigi kadar dursunnn karnınndaa opuyorumnanaktan

ayy bi sayfa sonra doğduğum yıllll:lepi::roflol:
yaşlandım anacım çaktırmayınnn neyleyim ki hala gönlüm gençççç:sm_cool:

ben duşa giriyorum canlar sonrada ancak hazırlanır çıkarımmmm oradan da çarşıya geçicem bir iki şey bakıcam merak etmeyin anacım gelince hemencecik yazarımmmmŞeniz

dua edin emiiiii:gitme:

senin gül hatırınımı kırcam 1 gün içinnnnn hayde 8 ossunnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

zuzum gamze nasıl canım iyi değil mi?

İyi cnm yagızda 38.haftasını btirdi bakalım, henüz sancısı falan yokmus iyi hissediyomus kendisini blgisayarı henüz tamire gönderememiş eşi onun icin giremiyo ben online olarak dedikoducu teyze kıvamında çekirdek çitleyerekten kendisine iletiyorummm son haberleri, hepinise cok selamı var cnmmm kaydirigubbakcemile5

Ne diyosunnn ya demetimmm gıcık oldum ve kızımın duyucaını unutarak bi küfür cıkıverdi agzımdannn cok utandım kendimdennn daha karnımdaki bıdıga anlatamadım durumu bakalım dogupta bana oyle bisi sorsa ne dicemmm, dünyanın toz ve gaz bulutu olusundan baslarım artıkkkk :kedi:

senin gül hatırınımı kırcam 1 gün içinnnnn hayde 8 ossunnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

Ohhh ben gencim ve dıriiii vücutluyummmm müüükkreeeeminnnn kaydirigubbakcemile3 Kıs bakarsın saat 12 ye verir doktor aynı anda dogururussss :lepi:

kıslar geldim geçmişten alıntı yapamadım düşüp duruyom internetten...
1. ipek kızımız gelmiş anneciği biraz zorlanmış ama şu an misler gibi koklaşıyorlardır ....maşallah darısı 2. ipek kızın başına.....

demet sen bunu daha öncede anlatmıştın ve ben sinir olmuştum bizim belkide neşemiz bundan kaynaklanıyor kız bastırıyoruz işte arada böyle ortaya çıkınca canımız acıyor ama boşver hayat güzel kocişlerimiz var yavrularımız var baksana bi sürü arkidişlerimizde oldu ohhh...kaynana kimmiş hıh bi tarafımın kaynanası hohohohohohoh....

bu sabah geç gelmem hem internette sorun var hemde kocişim evde 3 e kadar ondan .birazdanda gidip ağdamı yaptırıcam çıksın aradan ne zaman doğuracağım belli değil baksana ...bugün ağdada suyum patlayıpta doktora koşturmazsam geldiğimde görüşürüzz...byyy

selam kızlar bis geldiiik.kasılmam çıkmadı,bebişim 2775 grammış.doktorum normal doğum için şu an bir engel gözükmüyo bebiş 3 kilo üstünde doğar gayet iyi dedi.
ipeğimu doğurdu mu yada başka biri? huri naptı?dur ben bir geçmişi okuyayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…