2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

aman yarabbim çok az kaldı dimi. sanki bana daha çok varmış gibi geliyor senin görünce düşündüm çok bişi kalmadı. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.sen bize göre deneyimli anne olacaksın hayırlısyla kaydirigubbakcemile5

evet canım ya süpriz yapıp erken gelmeye kalkan bebeğimiz olsazsa ilklerden biri olucam galiba hayırlısı bakalım

nurcum güle güle git allah kolaylık versin sık bakalım dişini :)

ayyy canım simdi sen ona işi öğretiyorsun birde basın ağrır Allah kolaylık versin
fırsat buldukça muhakkak gir özletme kendini

al bendende o kadar.kendime almadım ben hiçbirşey daha.birde bende istediğim gibi bir hastane çıkışı bulamadım.beyaz'a taktığım için yok.chickoya bakıcam bakalım birde.yoksa çıplak kalıcak yavrum:))))

bende beyaz ıstıyorum hastane cıkısını chıcconun beyaz renkte mavı tavsanlı hastane cıkısı var onu almayı dusunuyorum selsıncım tavsıye ederımkaydirigubbakcemile5

my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
ben de havuzlu handan artışın bir pijama takımını (sabahlıklı) aldım. Bir adet gecelik bir adet pijama daha alıcam ama daha uygun bir şey alırım artık onları...

ben de havuzlu handan artışın bir pijama takımını (sabahlıklı) aldım. Bir adet gecelik bir adet pijama daha alıcam ama daha uygun bir şey alırım artık onları...

canım havuzlu hanı bırcok kısıden duydum cok tavsıye edıyorlar sanırım emınönunde modeller ve fıyatlar nasıl acaba?

hürremcim ne güzel herşeyin hazır senin
bir pijama bir gecelik al istersen .gerçi gecelik daha rahat oulyormuş doğumdan sonra öyle diyorlar.

kızlar yaa..bende pijama takımı begenemiorum..

hurrem bu bahsettiğin komun pijamalarını her yerden bulabilir miyim acaba?bende sezeryan olucagım için.:KK43: rahat bişi istiorum..

kızlar yaa..bende pijama takımı begenemiorum..

hurrem bu bahsettiğin komun pijamalarını her yerden bulabilir miyim acaba?bende sezeryan olucagım için.:KK43: rahat bişi istiorum..

ben boynerden aldım canım orda var ama kendi mağzasında çeşitleri daha çok giymeye kıyamazsın harika modelleri var

kızlar dagi harıka modeller cıkarmıs bızım burda fabrıka cıkıs magazası var oraya gıdıp modellere yakından bakıcam bırde fıyatlara oradan almayı dusunuyorum
gogleden aratın dagi diye sıtesı cıkıyo zaten modeller super

Kızlar bende 2 pijama, 1 gecelik ve sabalık hatta kendimle uyumlu eşime pijama takımı aldım+2 adet emzirme sütyeni= 160 tl nakit eminönünden ve süper kaliteli modelleri de cok güsel, hamile doluydu içerisi, biri giriyo biri cıkıyo ama mekan ufak oldugundan sıgısamadık pek kaydirigubbakcemile3

Herkese tünaydınnnn,hayırlı haftalar çalışanlara bol sabırlar diliyorum kaydirigubbakcemile3.Burası çooook sıcaaaakkk bahar falan yok burda direkt yaz bunaldım o yüzden ama dün deniz kenarına gittik öyle özlemişimki denizi çok iyi geldi.
Sizler nasılsınız gecelik pijamalardan bahsetmişsiniz ben cumartesi günü dagiye uğradım hoş modelleri var ama kataloğunu aldım orda daha şahaneleri var fiyat yazmıyo yalnız.Uzun kollu bi lohusa pijaması beğendim onu düşünüyorum çok otantik kumaşları

Hosgeldin kikoleyimmm nasılsın cnmmm, unutrmuyus hic askolsunnnn :mymeka:

Derincimmm gezmesemde kendime yorulcak bisi bulurum diyosunnn ve kafana domatis yiyosunnnn :tomato:

Teşekkür ederim Amatistcimmm :1hug:

yok kikoleyim unutmadık canım
eskisi gibi sık giremiyorsun sainirim
ne var ne yok kızın nasıl annesi

çok saol canım yaaaaaaa
eve yeni geldim denizlideydim annemlerde 3 hafta kaldım
bizde her şey yolunda
inşallah burdada herşey yolundadır
kimsede bi yaramazlık yok dimi

Nurcum bu arada ılayda'nın cicileri süpermişşşş cok begendimmmm, oyuncakları cok güselllll kaydirigubbakcemile5

hürremcim sagol canım..bakıcam yarın inş.

huzun yılı, dagiden b tane aldım zaten ama yetmio işte b kaç daha lazım..daginn guzel modelleri var ama..

zuzummm teşekkür ederim cevabın için canım sağol..:)

X