2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Tavsıye ederım hÜzÜncÜm ben Çok anlamam ama gÖren herkes Çok beĞendı kalıtesını Çok kullanıŞlıymıŞ falan dedıler bırde ıdılın ÜrÜnlerı genelde organık oluyor 70 e ıyı bence

ya hüzüncüm gelelim park beşiğe
dün carrefurda beğendiğimizi gördüm
gerçekten de güzel ve kaliteli ama içi çok küçük be güzelim
sainirm bende almayacağım ondan
390 tl dediler buarada
kiddyland dan baktık

evet ılsucum ıcı gercekten ufak hayat parkta nakıt 250 tl heryerde fıyat degısıyo
ama özellıkle chıcconun park yatagının ıcı ufak dıger markaların buyuk oluyo onlarada bakabılırsın tavsıyem sarachaneye gıtmen ıstemedıgın kadar model var her fıyata her kalıtedea.s

hani sağa sola dönerken kafasını carpar diye düşündüm işte fazla kullanamayız
ya görüyo musun 140 tl oynuyor arada
oraya giderim artık canım içi geniş güzel olanlardan alırız birtane

Tavsİye ederİm hÜzÜncÜm ben Çok anlamam ama gÖren herkes Çok beĞendİ kalİtesİnİ Çok kullanıŞlıymıŞ falan dedİler bİrde İdİlİn ÜrÜnlerİ genelde organİk oluyor 70 e İyİ bence

hurremcım chıcconun kumasınıda cok begenıyorum ben bıde onu arastıracagım fıyatlar cok ucuk eger ıstedıgım fıyata bulamazsam ıdıl babynın hastane cıkısını alıcam sanırım
bu arada masallah 31.haftanın ıcındesın aman nazar degmesın bende 30. haftalara gelmek ıcın can atıyorum yavas yavas bebışlerı kucagımıza alma zamanı yaklasıyo allahın ıznıylekaydirigubbakcemile5:nazar:

bu arada bebk askılarını nereden bulabılırız kızlar?
aslında bırcok kıyafetımızın askıları var ama bazı magazalar askıları vermıyo malesef aziz bebe mesela
c&a nın bu yonunu cok sevıyorum sen soylemeden askılarıyla bırlıkte hazırlayıp verıyolar urunlerı

hurremcım chıcconun kumasınıda cok begenıyorum ben bıde onu arastıracagım fıyatlar cok ucuk eger ıstedıgım fıyata bulamazsam ıdıl babynın hastane cıkısını alıcam sanırım
bu arada masallah 31.haftanın ıcındesın aman nazar degmesın bende 30. haftalara gelmek ıcın can atıyorum yavas yavas bebışlerı kucagımıza alma zamanı yaklasıyo allahın ıznıylekaydirigubbakcemile5:nazar:

Evet ya zaman çabuk geçiyor benim içinde sayılı günümüz kaldı artık bu hafta hastane çantamızı hazırlıycaz ALLAH nasip ederse hihoyyyt

Evet ya zaman çabuk geçiyor benim içinde sayılı günümüz kaldı artık bu hafta hastane çantamızı hazırlıycaz ALLAH nasip ederse hihoyyyt

ınsallah canım bende 30.haftadan ıtıbaren hazırlamayı dusunuyorum
bebısın herseyı hazır zaten tek eksıgımız hastane cıkısımız onuda alalım tamamdır
bıde kendıme iç çamasırı ve 2 tane daha pıjama takımı almak
ondan sonra temmuzu bekleyecegım ınsallahkaydirigubbakcemile5:nazar:

kızlar şu hastane çıkışını büyük kutulardakinden mi almak mantıklı yoksa ufaklarda 2-3 tane mi?
cumartesi alışverişe gideceğim bir fikir verin

canım ben bir büyük kutu aldım bide annem almış küçük takımlardanda 5 tane almıştım biraz abartmışım hepsi yeni doğan giydiremeden büyüyecek galiba

bende kararsız kaldım ılsu
cumartesı baktım ama hıcbıyerde begenmedım
sanırım ıkı takım chıcco alıcam yeterlı olur dıye dusunuyorum..

canım mothercare den aldım çok güzeller chicconun malına göre bence daha güzel bide oraya bak
ben temizlik ürünlerini chiccodan alacam kıyafetlerini beğenmedim

ben hazırladım ....
sadece kendiminki kaldı
onuda gecelik konusunda kararsızım daha alamadım

aman yarabbim çok az kaldı dimi. sanki bana daha çok varmış gibi geliyor senin görünce düşündüm çok bişi kalmadı. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.sen bize göre deneyimli anne olacaksın hayırlısyla kaydirigubbakcemile5

ben hep kendimi unutuyorum kendime henüz hiç bişey almadım:)

al bendende o kadar.kendime almadım ben hiçbirşey daha.birde bende istediğim gibi bir hastane çıkışı bulamadım.beyaz'a taktığım için yok.chickoya bakıcam bakalım birde.yoksa çıplak kalıcak yavrum:))))

selam kızlar geçmişi okuyamadım pek yoğunum malesef yeni elemanla çalışıyoruz yanımda olduğu için pek açamıyorum akşama evden okurum artık.........
hepinizi öpüyorum

aslında şu tulumu beğendim.birde.yenidoğan.kafasına eline şapka alim diyorum beyaz.sizce nasıl

bende iç çamaşırlarımı falan hazırladım bir takımda pijama aldım ama daha bir kaç takım daha pijama ve gecelik lazım kızlar kom un pijamalarını tavsiye ederim ben aldım hiç birşey yok gibi üzerinde beli falan o kadar rahatki anlatamam sezeryan bile olsanız hissetmezsiniz yumuşacım hemde pamukluydu benim aldığım çok memnun kaldım fiyatı 55-60 arası

merhaba annişler

3 gündür nete bakamadım bayada birikmiş şöle bi göz attım bugünün sfsına herkes ii gibi.ınş keyifler yerindedir...Ben artık yorulduğumu hissediyorumm.hayırlısıyla şu ayıda halledip rapor alıp işten ayrılmanın derdine düştüm...Off geç nisan geç...Çabuk geçiyor aslında zaman bebişim için ama iş düşününce geçmiyor nedense... :1no2:

delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenselaaaaammmmmm
nasılsınız kader arkadaşlarım
unutulmadım inşallah:teytey:

X