2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hüzüncüm aynen nereye baksam hep beğenmedim renk ve modelden gördüm
bu Cumartesi alışveriş etcem onu da aradan çıkartıyım diyorum
havalarda ısınmaya basladı fenalaşıyorum yollarda halletmem lazım şimdiden

Nurcum gördüm ilaydanın cicilerini çok güzelmiş bu yer için aldığın şeyde
internetten mi siparis ettin

ben büyüklerden aldım kızlar 20 parçalıydı içinde battaniyesi banyo havlusu zıbını tulumu ayrı bir takımı iç çamaşırları eldiven şapka önlük derken çok kullanışlı geldi bana birde hep ikişer takım çıktı içinde eldiveni şapkası önlüğü falan çokta ucuza geldi idil babynin setiydi normalde 120 lira biz indirime denk getirim 45 e aldık

ilsucum en mantıklısı öyle bencede tatlım.

Rosemcim ben amwayin bebe deterjanını almıştım fosfatsız diye tercih ettim ama tabiki sabun tozu da kullanıcam ufak parçalarına.

nurcum oyun halınız gercekten cok sekermıss..güle güle kullanın ınsallah.

nurcum oyun halınız cok şekermişşş..:)..nereden ve ne kadara aldıını bende sorsam..
canım netten 30 liray aldım
aaa cidden çok uygunmuş canım güle güle kullanın

nurcum oyun halınız gercekten cok sekermıss..güle güle kullanın ınsallah.

evet evet bende istiyorum:))) nereden aldın

kızlar isteyenlere özelden yollayayım

kıslar bebelerın kıyafetlerını neyle yıkayıp ütüleyeceksınız?
sabun tozuyla mı yoksa bebe matikle mı?

bende hıc bılmıyorum ınankı hele bı 30.haftaya geleyımde ınsallah ozaman karar verıcem :))

ben büyüklerden aldım kızlar 20 parçalıydı içinde battaniyesi banyo havlusu zıbını tulumu ayrı bir takımı iç çamaşırları eldiven şapka önlük derken çok kullanışlı geldi bana birde hep ikişer takım çıktı içinde eldiveni şapkası önlüğü falan çokta ucuza geldi idil babynin setiydi normalde 120 lira biz indirime denk getirim 45 e aldık

hurremcım cumartesı gunu hayatpark alısverıs merkezın baktım bende idil baby gercekten kalıtelı kumasını cok begendım senın aldıgın gıbı cok parcalıydı 70 tl cıvarıydı fıyatı kararsız kaldım vazgectım belki onu alabılırım bende
gule gule kullansın bebısın tatlımkaydirigubbakcemile5

evet canım hep bakınıyordum 80den başlıyordu kendim yapacaktım eşim nette gezerken 30 bulmuş hemen almış

nurcum hem cok guzel hem fıyatı uygun
cumartesı azız bebeye gıttık orada sordum kraftın oyun halısını cok cıcı bırseydı ama fıyatı 110 tl ıdı satıs elemanına fıyatı dusunce haber verırmısın belkı alabılırım dedım
ama senın aldıgında cok cıcı gule gule kullanmak nasıp olur ınsallah:nazar:

ya hüzüncüm gelelim park beşiğe
dün carrefurda beğendiğimizi gördüm
gerçekten de güzel ve kaliteli ama içi çok küçük be güzelim
sainirm bende almayacağım ondan
390 tl dediler buarada
kiddyland dan baktık

X