2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canım ilk gösterdiğin takımı aldım bende
normalde l giyerdim m aldım
ama eve gelince bi denedimki sabahlığı çok büyük
s almaya gittim ama kalmamıştı bende mecburen başka model aldım
ama aklımda onda kalmıştı hemde indirimdeydi 70 e almıştım

off yetişmek ne zor ya işin ucunu hiç kaçırmamak lazım hemen çeneniz düşüyoooo:kızgın:
Karen bu modeller nerden canım beğendim çok güseller ya yakından bakmak lazım sanırım 60 liranın altında bişiy alamıcaz gerçi kayınvalidem hediye alıcakmış bana görümcemde terlik alıcakmış ona uygun e bi tane gelinleri var olsun dimi okadarkaydirigubbakcemile3
hüzüncüm daginin fabrika satışı nerde kız hemen anlat bana geçen hayat parka gittim orda var diye rezil oldum kocişime annemlere yok orda yaaa nerde fab:1no2:rika satışı

canım sen ne zaman aldın acaba
bu aksam esımıde alıp gıdıyorum hemen 2 takım alsam yeter bana 1 tanede battanıye tabı
allahım ınsallah ındırım devam edıyodurrr ve bıtmemıstır:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Cnm ben alalı 20-25 gün olmuştur ama bence vardır eğer orada yoksa geçen c.tesi ben eminönünde irem bebe var chicco ürünleri satıyo orda gördüm cnm ..Oraya bakarsın..

Kızlar bende 2 pijama, 1 gecelik ve sabalık hatta kendimle uyumlu eşime pijama takımı aldım+2 adet emzirme sütyeni= 160 tl nakit eminönünden ve süper kaliteli modelleri de cok güsel, hamile doluydu içerisi, biri giriyo biri cıkıyo ama mekan ufak oldugundan sıgısamadık pek kaydirigubbakcemile3
canım aldığın yerin ismini özelden atabilir misin ben daha kendime hiçbirşey almadım
Nurcum bu arada İlayda'nın cicileri süpermişşşş cok begendimmmm, oyuncakları cok güselllll kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederiz teyzesi

ay kızlar ne çabuk yazıyorsunuz
ben iyi aldım pijamamı demekki birini 35 ytlye aldım birini 40 ytl indirme girmişti.ama hastane için gecelik almam lazım. sezeryan olursam hemen pijama giymem zor olurmuş. gecelik bakacağım şimdi

zuzuuum domates yemişim kafama galiba ama olsun oklavadan daha iyi yine canım hepsi bebişim için 1 ay sonra yapacaktım ama şimdiden hiç halim yok biran önce yapayım bitsindedim yata kalka yapıyorum zaten

ben yürümekte zorlanıyorum kızlar oturduğum zaman kalkınca ayağa öle oluyor sizede oluyormu çok sızlıyor

zuzuuum domates yemişim kafama galiba ama olsun oklavadan daha iyi yine canım hepsi bebişim için 1 ay sonra yapacaktım ama şimdiden hiç halim yok biran önce yapayım bitsindedim yata kalka yapıyorum zaten

ben yürümekte zorlanıyorum kızlar oturduğum zaman kalkınca ayağa öle oluyor sizede oluyormu çok sızlıyor

kasıklarında mı? bazen bebek aşağıya baskı yapıyor bende canım yanabiliyor yürürken .birde çok oturmaktan kuyruk sokumumda ağır oluyor

ben her şeyde zorlanıyorum artık. bir de son bir kaç gündür gece mide yanması ve ardından mide bulantısı ile uyanıyorum. sonra da uzun bir süre oturup geçmesini bekliyorum. ama dün akşam geçmedi ve çıkardım sanırım yemek borum çok fazla tahriş olmuş. çünkü kan da vardı. artık uyumak benim için kabusa döndü.
ayrıca çalışıyor olmam da başka bir kabus. sanırım mide sorunumun tek nedeni hamilelik değil. iş yerinde aşırı stres altında olmam ve bir de dinlenememem. çünkü hafta sonları da kursa gidiyorum.
nasıl geçecek bu son bir buçuk ay bilemiyorum

canım bende oturup kalktım mı ağrım olutyordu drum magnezyuma devam et dedi

ben her şeyde zorlanıyorum artık. bir de son bir kaç gündür gece mide yanması ve ardından mide bulantısı ile uyanıyorum. sonra da uzun bir süre oturup geçmesini bekliyorum. ama dün akşam geçmedi ve çıkardım sanırım yemek borum çok fazla tahriş olmuş. çünkü kan da vardı. artık uyumak benim için kabusa döndü.
ayrıca çalışıyor olmam da başka bir kabus. sanırım mide sorunumun tek nedeni hamilelik değil. iş yerinde aşırı stres altında olmam ve bir de dinlenememem. çünkü hafta sonları da kursa gidiyorum.
nasıl geçecek bu son bir buçuk ay bilemiyorum

GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA bazen hamileliğin ilk dönemleri bazende son dönemleri kötü geçermiş kan görecek kadar kötüysen bi doktora git miden için sen yiyip içemezsen bebeğin gelişemez annesi

KIZLAR SıZıN YÜRÜYÜŞÜNÜZ DEĞıŞTıMı BEN SAĞA SOLA YALPALAYA YALPALAYA YÜRÜMEYE BAŞLADIM ÖRDEK OLDUM BEN :roflol:

ben her şeyde zorlanıyorum artık. Bir de son bir kaç gündür gece mide yanması ve ardından mide bulantısı ile uyanıyorum. Sonra da uzun bir süre oturup geçmesini bekliyorum. Ama dün akşam geçmedi ve çıkardım sanırım yemek borum çok fazla tahriş olmuş. çünkü kan da vardı. Artık uyumak benim için kabusa döndü.
Ayrıca çalışıyor olmam da başka bir kabus. Sanırım mide sorunumun tek nedeni hamilelik değil. Iş yerinde aşırı stres altında olmam ve bir de dinlenememem. çünkü hafta sonları da kursa gidiyorum.
Nasıl geçecek bu son bir buçuk ay bilemiyorum

canım benimde boğazım yanıyor sanki alev yutmuşum gibi oluyorum mide asiti yapıyor bunu ya maden suyu yada burada arkadaşlar tavsiye etmişti süt çok iyi geliyor .ama kan gelmiş sende mutlaka doktora danış bunu önemli.

burcucum geçmiş olsun doktorunla konuş canım yastığını yükselt biraz mide yanmasına iyi geliyo gece anlamıyosun o zaman pek süt maden suyu patlamış mısır rahatlatabilir seni

X