2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

neslivijdancımmmmmmm canım benim çok ama çok sevindim.............
çok şükür sende sağlıkla kavuşmuşsun oğluşuna
allah analı babalı büğütsün bitanem gözünüz aydın....,
allah sağlıklı uzun ömür versin oğluna
tebrik ederim canım
hayırlı haberini bekliyoruz hadi bakalım
maşallah sizeopuyorumnanaktan
:nazar::nazar::nazar:

ya arkadaşlar bizim bi topik vardı muhtemel doğum tarihleri diye
bidahamı topik açıyonuz ?
yok canım topıc felan actıgımız yok.
bırbırımızı takıp etmek daha kolay olur dıye sadece lıste hazırladık.
bu baslık altında lıste yaptık.

Son düzenleme:
selam kızlarrr
maşallah başlamış doğumlar neslicim tebrik ederimm darısı hayırlısyla başımıza
rosemcim benide listem ekle yarın yatışımız yapılıyo bizimde 23 haziran salıda kavuşuyoruz inşallah hihoyyyt

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
ipegimu-------------------------2 temmuz-----------------------------kız----------------------------normal
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-------------
----------sezeryan

nazlıbahar----------------------------------9temmuz--------------------------erkek---------------normal
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız_------------------------13 temmuz----------------------------kız----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

kızlar oldumu yapabıldımmı bılmıyorum ınsallah bozmamısımdır duzeni:KK66:

neslicim hayırlı olsun canım darısı başımıza inş...
hürremcim sende salı ünü kavuşuyormuşsun meleğine hayırlısıyla inş...
rosemcim bizimde 6 temmuz normal inş

kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun

cnm hayırlı olsun çok sevindim kolay oldu sanırım doğumun anlat cnm bi ara bekliyorum . allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin

rozemcim benimkisi erkek canım sonra düzeltirsin sana zahmet. neslivicdancım senide tebrik ederim canım allah analı babalı büğütsün gözünüz aydın....,
allah sağlıklı uzun ömür versin

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

hürrem_s---------------------------23 haziran------------------------------kız--------------------------sezeryan
dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
ipegimu-------------------------2 temmuz-----------------------------kız----------------------------normal
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız__------------------------13 temmuz----------------------------erkek----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

selam kızlarrr
rosemcim benide listem ekle yarın yatışımız yapılıyo bizimde 23 haziran salıda kavuşuyoruz inşallah hihoyyyt
slm canım hoşgeldin..maşallah sana 40 haftanı doldurdun...sağlıkla gelsin minik prensesin...

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

1--hürrem_s------------------------23 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
3--rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
4--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
5--yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
6--karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
7--ipegimu-------------------------2 temmuz-----------------------------kız----------------------------normal
8--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
10--beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
11--nazlıbahar------------------------9 temmuz----------------------------erkek-----------------------normal
12--_cankız__------------------------13 temmuz----------------------------erkek----------------------------normal
13--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
14--huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
15--blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
16--kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun

Neslicimmm hayırlı olsun cnm, normal dogum istiyodun oylede dogurmussun, allah analı babalı büyütsün oğluşunu cnm masallah :nazar: , detayları bekliyorus 4 gösle delikafadulden

Bu arada herkese merhaba,
Dün düğünümüz vardı malum. Bu yüzden topiğe giremedim. Herkes iyidir ve neşeleriniz umarım yerindedir. Ben biraz sakinleştim, rahatladım. En son çok gergindim de.
Dün akşam kızım sesten çok rahatsız oldu galiba, hiç yerinde durmadı. Bu arada karnımı en az 70 çift el sevmiştir. Herkesten büyük ilgi topladık. Bir de etrafta jinekolog çoktu galiba. Bana kaç günün kaldı diye soranlara verdiğim cevabı beğenmeyip yok o kadar 4-5 güne kalmaz doğurursun dediler.
Aslında şaka bir yana sabahtan beri kendimi pek iyi hissetmiyorum. Garip bir ağırlık var karnımda. Yürürken acıyor. Bir de arada birşeyler yokluyor gibi oluyor. Zaten saatte en az 3 kere kasılmam oluyor. Bu saatten sonra artık gelme demem. Sonuçta çikolatalarımız hazır. Düğün de oldu. Yapacak birşey kalmadı. Herkes benim doğurmamı bekliyor.

Offf ipegim ya heycan yarattın bak bende bi gircem, ipegimden foruma mesaj gelmişş delikafadulden Düğünü de atlattın ya cok sükür, kızında kolay yoldan bütün aile ile tanıstı kaydirigubbakcemile3

selam kızlarrr

Ay süper ya Hürremcim, allah bir nefeste kurtarsın insallah cnmmmm :sm_cool: Güzel haberlerini ilet bize telefonun var dimi forumdan birilerinde CADIARZU

Benim doğum tarihimde yarın belli olcak insallah kıslar, erken dogum derken cok sükür 37.haftamızı doldurmak üzereyis kızımla, bakalım yarın 3 te randevum var doktorum neler dicekk alkisalkisalkis Sanki ilk kez doktora gidicek kadar heyecanlıyım, her seferinde cok heyecanlanıyorum ama en son cinsiyet tayininde bu kadar heyecan yapmıstımmmm :teytey:

teşekkürler melekcim saatlerti sayıyoruz artıkk

sana da teşekkürler rosem teyzemizzz eklemişsin bizi:1hug:

teşekkürler melekcim saatlerti sayıyoruz artıkk

sana da teşekkürler rosem teyzemizzz eklemişsin bizi:1hug:

rica ederım canımboylece bırbırımızı daha ıyı takıp ederız dıye dusundum.
cogumuzun artık dogum gunu ve seklı bellı oldu.
satlar maalesef gerıde kaldı.
bu arada sana sadece 2 gun kalmıs.delikafaduldenayy ne heyecanlı.hihoyyyt:dance:

evet ecetubacım günümüz bitti bu hafta sezeryan olmasa doğum olurdu zaten son dakikaya kadar bekledi doktorumuz

amin zuzucum rabbim hepimizi bi avazda kurtarsın telim yok sanırım kimsede ama kardeşim girip verir habrelerimi inşallah

evett az kaldı rosem yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz zuzumun dediği gibiii o kadarcık delikafadulden

X