2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-------------------------1 temmuz----------------------------kız-----------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz---------------------------kız------------------------------sezeryan
hüzün yılı-----------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek----------------------sezeryan
beyazmelek------------------7 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
demet--------------------------15 temmuz----------------------------kız-----------------------------sezeryan
kibele---------------------------22 temmuz----------------------------kız----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
kızlar bakın şimdi:

"babacığım,annemin anlattığına göre bugün babalar günüymüş bende onun telefonundan sana mesaj atmayı düşündüm.ama ne yazacam bilmiyorum çünkü daha seninle yüzyüze görüşemedik.ama annemin dediğine göre sen harika bir babaymışsın,beni gezmelere götürecekmişsin,beni çok sevecekmişsin,gerçi bazen öpücük atıp beni burda korkutuyosun ama olsun ben çıkınca gerçeğini yaparız...babalar günün kutlu olsun babacığım kucağında olmayı sabırsızlıkla bekliyorum...."

nasıl mesaj ama...kocam bugün iş yerinde o sebeple mesaj atıyom.....
çok güzel bir mesajmış..çok içten...
günaydın kızlar............
geçmişi okuyamadım
dün doktora gittik plesentada ki kireçlenme var tabi hala ama büğük bi hızla artmamış
şimdilik bekliyoruz güzel öyküm 2500 kilo
sağlığı iyi çok şükür
doktorumuz bize solunum hareketlerini bile gösterdi bu çok iyi bişey bak kendi kendine karnından nasıl nefes alıyo diye
çıkın odanızı seçin dedi
biz de çıktık artık odamızda hazır 102 numaralı süit odayı seçtik öykücüğümle ikimize...
ikimizde çok şişmanız anca sığarız:.................)
şaka bi yana iyi oldu herşeyi ayarladık
inşallah 7 temmuza kadar bi aksilik olmaz herşey hazır ve planladığımız gibi olur
7 temmuz sabah saat 6 ta da kuaförümden randevu alcam
süslenip öyle gideyim kızımı almaya
8,30-9 gibi hastanede olun dedi doktorumuz..
tabi haftadabir veya 2 kontrollerimiz devam
akşam yine çok sancım oldu
artık gece olacak diye korkuyorum çoooooooooooook
gündüzleri kısmen daha iyi sayılırım
benden haberler böyle şimdilik
sizler nasılsınız var möı yeni doğumm yapan
ne güzel canım her şey yoluna girmiş...her şey hazır ne yapacağını biliyorsun...ah bi de benimki belli olsa...

kıslar dılaranın dogum tarıhı 23 hazırandı degılmı?yanlıs hatırlamıyorumdur umarım.

kıslar baska tarıhı bellı olan varsa lısteye ekleyeyım.
hurıcım senınkı bellı olmusmuydu?

slm kızlar ben temmuz annesiyim sizi cok yakın takip edenlerdenim gecen ay yeni bi eve tasındım onun öncesindende netti kapattırmıstık ve uzun süre giremedim simdi gene basladım kim ne alemde diye girip bakmaya muhtemel tarihimiz 13 temmuz 40.haftayı tamamladıgım tarih ama umarım o güne kadar beklemez diye ümit ediyorum..

slm kızlar ben temmuz annesiyim sizi cok yakın takip edenlerdenim gecen ay yeni bi eve tasındım onun öncesindende netti kapattırmıstık ve uzun süre giremedim simdi gene basladım kim ne alemde diye girip bakmaya muhtemel tarihimiz 13 temmuz 40.haftayı tamamladıgım tarih ama umarım o güne kadar beklemez diye ümit ediyorum..
hoşgeldin canımm...inşaallah hayırlı zamanda doğumunu yaparsın....

tesekkürler canım bende her carsamba nstye giriyorum 1 temmuzdada konturolümüz var.günü belli olması aslında ne güzel melek kuaföre bile gidicek harika bişey hazırlıklı olmak ama bizim nezaman gelicekleri belli olmadıgı icin sabırsızlanıyoruz.benim hersey normal doktorum normal olsun istiyo ve bekliyoruz bakalım ne zaman gelicekse hepimiz icin hayırlısıyla saglıkla almak nasip etsin Allahım..

yok canım normal 40 haftam 17 temmuzda doluyor ama doktor 30 haizrana kadarda gelebilir dedi hazır bekliyor dedi bilmiyorum yani...:KK70:
sizleride hemen ekleyeyım kıslar.
herseyın normal olması daha guzel bence.
tabı tarıhını bılmek daha ıyı ama normal dogum daha saglıklı.
mecburıyet olunca sezeryanı kabul etmek zorunda kalıyorsun.
kuzucuklar saglılla gelsınde herseye razıyız ne yapalım.alkisalkisalkis

henüz belli değil canım...1 temmuz gibi doktorum karar verecek doğum şekline..benden günü geride olanların bile belli oldu...hayırlısı artık...
tamam canım bellı olunca yazarım senıde.

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız_------------------------13 temmuz----------------------------kız----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
blue ekledım canım.dogum seklıne normal yazdım ama bellı olmusmuydu?
cankız senın bebegın cınsıyetı kızmıydı?

kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun

kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun
ayyyy canım.
cok sasırdım bırden yazdıklarını gorunce.
masallah kuzuna.hayırlı olsun canım saglıkla buyur ınsallah

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız_------------------------13 temmuz----------------------------kız----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

canım benide eklermisin 1 temmuz epidural sezeryan

X