2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar bakın şimdi:

"babacığım,annemin anlattığına göre bugün babalar günüymüş bende onun telefonundan sana mesaj atmayı düşündüm.ama ne yazacam bilmiyorum çünkü daha seninle yüzyüze görüşemedik.ama annemin dediğine göre sen harika bir babaymışsın,beni gezmelere götürecekmişsin,beni çok sevecekmişsin,gerçi bazen öpücük atıp beni burda korkutuyosun ama olsun ben çıkınca gerçeğini yaparız...babalar günün kutlu olsun babacığım kucağında olmayı sabırsızlıkla bekliyorum...."

nasıl mesaj ama...kocam bugün iş yerinde o sebeple mesaj atıyom.....

superselma çok güzel anlatmış kızlar ya çok hoşuma gitti yazıcıdan çıktı aldım elimin altında dursun diyeeeee....çok sevdim buı kızın anlatışını hehehe

superselma çok güzel anlatmış kızlar ya çok hoşuma gitti yazıcıdan çıktı aldım elimin altında dursun diyeeeee....çok sevdim buı kızın anlatışını hehehe
bende cok begendım.cok güzel anlatmıs bızım ıcın cok yararlı bılgıler var.

huricim halen pembe akıntı geliyormu?
eger devam ederse bence ihmal etme.
belkı acılma felan baslamıstır.

tam pembe değil turuncu gibi koyu sarı gibi herşeyim normal şuy an meyva yiyiyorum tuvalete gittikçe tuvbaletimi yaptıkça selpağa geliyor bi akıntı su gibi koyu değil sabah pembeydi şimdi biraz daha açıldı...yok bana yetmez açılma varsa başka belirtilerde olmalı....merak etme kız bi şekilde yetişirim hastaneye hohohohoh

insallah dedıgın gıbı birsey yoktur canım.
sen yinede takip et sürekli.

ay bugün kimse yok topikte bende doğumla ilgili yazılar okuyorum biraz heycan var bakalım...çocuklar gibi ayna karşısında annelik provası yapıyorum hehehehe önceden karnıma yastık koyar hamile provası yapardım şimdi ise kızım kucağımdaymış gibi manyaklıklara başladım opuyorumnanaktan

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı--------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı
rosem------------------------1 temmuz------------------------erkek-----------------------------sezeryan
karen81---------------------2 temmuz------------------------kız-----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız------------------------------sezeryan
demet------------------------15 temmuz----------------------kız---------------------------sezeryan
kibele-------------------------22 temmuz----------------------kız----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
kıslar nıhayet lısteyı yapabıldım.hihoyyyt
muhtemel dogum tarıhlerı bellı olanlar soylesın ekleyeyım.
boylece bırbırımızı takıp etmemız daha kolay olur dıye dusundum.

maşallah canım neleri aştınız çok şükür 2 kiloyuda buldunuz bencede kes artık fitili sağlık daha önemli

gözün aydın canım nerdeyse tarihin belli olmuş inatla normal doğum diyodun allahın işine bak ben inat etmeyi kestim tırstım galiba

çok güzel ve anlamlı bi mesaj olmuş yüreğine sağlık

canım senin bebiş zaten aşağıdaydı bence onlar yerleşme ve açılma sızıntıları yinede uzan dinlen ayaklanmamaya çalış

günaydın kızlar............
geçmişi okuyamadım
dün doktora gittik plesentada ki kireçlenme var tabi hala ama büğük bi hızla artmamış
şimdilik bekliyoruz güzel öyküm 2500 kilo
sağlığı iyi çok şükür
doktorumuz bize solunum hareketlerini bile gösterdi bu çok iyi bişey bak kendi kendine karnından nasıl nefes alıyo diye
çıkın odanızı seçin dedi
biz de çıktık artık odamızda hazır 102 numaralı süit odayı seçtik öykücüğümle ikimize...
ikimizde çok şişmanız anca sığarız:.................)
şaka bi yana iyi oldu herşeyi ayarladık
inşallah 7 temmuza kadar bi aksilik olmaz herşey hazır ve planladığımız gibi olur
7 temmuz sabah saat 6 ta da kuaförümden randevu alcam
süslenip öyle gideyim kızımı almaya
8,30-9 gibi hastanede olun dedi doktorumuz..
tabi haftadabir veya 2 kontrollerimiz devam
akşam yine çok sancım oldu
artık gece olacak diye korkuyorum çoooooooooooook
gündüzleri kısmen daha iyi sayılırım
benden haberler böyle şimdilik
sizler nasılsınız var möı yeni doğumm yapan

canım gecmıs olsun.
insallah gününe kadar bekler öykücük.
zaten cok az kaldı bu haftayıda atlatırsan ıns.gerısı su gıbı gecer.
benımde agrılarım oluyor aksamları.
bızım kuzucuklar geceyi pek sevmıyor sanırım.
sizin hastane bayagı iyi sanırım. canım suit oda bıle var demek.:1shok:

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ--------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ
dilara80---------------------23 haziran-------------------------kız----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz-----------------------erkek----------------------------sezeryan
karen81---------------------2 temmuz------------------------kız------------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız------------------------------sezeryan
demet------------------------15 temmuz----------------------kız-----------------------------sezeryan
kibele-------------------------22 temmuz----------------------kız----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
ay içime bi kasvet çöktü bi sinir geldi bir gerginlik bu ne olakineeeee mafoldumben
hurıcım stres yaptın sanırım bıraz.
bence bıraz uzan sen dınlenmek ıyı gelır belkı.
bende magnezyumumu ıcıp gelem sankı hafıf hafıf agrım var gıbı.:1shok:

sağol rozemcim,evet akşamları kabusum oldu artık
ama doktorum korkma şimdi bile doğsa küveze girmez rahat ol dedi
eevt canım hastanemiz gerçekten çok iyi bitanem
çok şükür...
hem doktorum u hemde hastaneyi çok seviyorum ve içim rahat
evim gibi
sağlıkla kavuşalım da en önemlisi o tabi

ayy senin de çok çok az kaldı rozem ya nerden nereye geldik dimi
her ay adet olmamayı beklerdik birlikte 1 gün gecikince ümitlenirdik
şimdi çok şükür allah gönlümüze göre verdi

artık bebısler dogsada dedıgın gıbı kuveze gerek kalmayacak ıns.
saglıkla kucaklarımıza bır alabılseydık.
ıyıce agırlastım dedıklerı sanırım bu.kaydirigubbakcemile

ayy senin de çok çok az kaldı rozem ya nerden nereye geldik dimi
her ay adet olmamayı beklerdik birlikte 1 gün gecikince ümitlenirdik
şimdi çok şükür allah gönlümüze göre verdi

evet canım cok az kaldı.
dogum tarıhının bellı olması daha ıyı oluyor sankı.
gecen hafta benden leke gelınce cok korkmustum sımdı gunumu bılıyorum ya daha sakınım.ıns mtd yı bekler kuzucuklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…