2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

neslivicdan da dogurduuuu:))) super yaa..Allah uzun omur versin saglıkla pasasına..darısı bize kızlar..

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız_------------------------13 temmuz----------------------------kız----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
kızlar bizde piknige kacıorus accık oksijen alayım bari..dondugumde de doguran olur mu acaba..artık bu haberler sık sık dusucek topige super :))..bebislerinize ve kendnize iyi bakın kızlar..

Neslivicdan da doğum yapmış. Ne kadar doğal yazmış. Çok kolay birşey gibi.
ınşallah hepimizinki bu kadar sade anlatılabilecek gibi olur.

Bu arada herkese merhaba,
Dün düğünümüz vardı malum. Bu yüzden topiğe giremedim. Herkes iyidir ve neşeleriniz umarım yerindedir. Ben biraz sakinleştim, rahatladım. En son çok gergindim de.
Dün akşam kızım sesten çok rahatsız oldu galiba, hiç yerinde durmadı. Bu arada karnımı en az 70 çift el sevmiştir. Herkesten büyük ilgi topladık. Bir de etrafta jinekolog çoktu galiba. Bana kaç günün kaldı diye soranlara verdiğim cevabı beğenmeyip yok o kadar 4-5 güne kalmaz doğurursun dediler.
Aslında şaka bir yana sabahtan beri kendimi pek iyi hissetmiyorum. Garip bir ağırlık var karnımda. Yürürken acıyor. Bir de arada birşeyler yokluyor gibi oluyor. Zaten saatte en az 3 kere kasılmam oluyor. Bu saatten sonra artık gelme demem. Sonuçta çikolatalarımız hazır. Düğün de oldu. Yapacak birşey kalmadı. Herkes benim doğurmamı bekliyor.

Benim çatım normal doğuma müsait olmayabileceği için sezeryan olabilir.
Ama önce normali deneyeceğiz. Dolayısıyla doum tarihini de bilemiyorum. Ama sat'a göre 2 temmuz olmalı.

hosgeldin ipegimu..canım evet bilmiorum ama sende dogurursun 1*2 gune kadar gb gelio bana:))herseyinde hazırmış zaten..hayırlısı olsun tabi..kendine dikkat et canım..

benim kız da dügünlerden hoslnamıo sesi sevmio basıo tekmeyi..senn kızda bnmki gbymiş.

Hayırlısı olsun artık. İstediği zaman gelebilir.
Sese karşı çok tepki veriyorlar. Onların da düzeni var ya ondan herhalde.

hepinize iyi pazarlar arkadaşlar,tüm babalarımızın ve baba adayı eşlerimizin babalar gününü kutluyorum.
eşim yine ve yine şehir dışında içim buruk senağlama
dün annem kayınvalidem ve babam evde temizlik yaptık kızımızın odası gelipte kaba bir temizlik yaptıktan sonra herşey hazır inşallah.baban ne iş yaptı derseniz akşama kadar perde çıkardı yıkanan ütülenenleri taktı hiç boş durmadı adamcağız sağolsun,kendi evinde olsa 2 perdeden sonra anneme söylenen babam,benim onca perdem için çıtını çıkarmadı,uyyy canım babam benim.:1hug:
kızlar benim burnum büyüdü ya maymuna döndüm gören hamilelik oturmuş suratına diyo:çok üzgünüm:

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARıHı----------------------------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı

dilara80-------------------------24 haziran---------------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem-----------------------------1 temmuz--------------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
yserez----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek---------------------------sezeryan
karen81-------------------------2 temmuz----------------------------kız-------------------------------sezeryan
ipegimu-------------------------2 temmuz-----------------------------kız----------------------------normal
hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri----------erkek-----------------------sezeryan
beyazmelek-------------------7 temmuz-------------------------------kız------------------------------sezeryan
_cankız__------------------------13 temmuz----------------------------erkek----------------------------normal
demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
huri37---------------------------17 temmuz-------------------------------kız---------------------------normal
blue_----------------------------17 temmuz--------------------------------erkek--------------------------normal
kibele---------------------------22 temmuz------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun
ayyy çok sevindim ne güzel yaaa:sm_cool:...Gözün aydın canım...Allah anneli babalı büyütsün...Şeniz

Ay bırak ne derlerse desinler. Kalıcı bir görüntü değil bu 1.
Millet moral bozmaya bayılıyor 2
Bunu söyleyenler kesin doğum yapmıştır daha önce. Sanki kendileri manken gibi doğuma kadar kalıp hastaneden çıktılar da seni eleştiriyorlar 3.
Hiç kafana takma canım. Duymazdan gel.

kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun

:1shok: ya benim bu şok haberlere alışmam lazım neslivicdanda doğurmuş a aaaa demiş ağzımı açık unutmuşum resmen.
gözün aydın arkadaşım oğlunla kavuştun artık çok şükür,darısı bizim başımıza :Saruboceq:

:lepi::lepi::lepi: neslicim gözün aydııııınnnnnn
ya daha yeni bahsediyoduksenden zamanın iyice geldi diye bak arada pat diye çıkıvermiş oğluşun allahtan eşinin izne ayrılmasını bekledi ya çok sevindim
allah analı babalı büyütsün oğluşunuhihoyyyt

ya arkadaşlar bizim bi topik vardı muhtemel doğum tarihleri diye
bidahamı topik açıyonuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…