2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zor günler geçiyoo canım bebişler 3 4 aylık olana kadar sonra herşey rayına oturuyo bebişin sana sen ona alışıyosunn uyku düzeni yoluna giriyoo

seninde az kalmış canımm 36 haftan bitmişş heran herşey olabilirrrkaydirigubbakcemile2
evet tatlım az kaldı...karnım baya aşağıya indi...bazen hafif sızı şeklinde sancım oluyor...doğuracam zannediyorum...
doktor bana 36 haftayı anca görürüz diyodu çok şükür 38 de bitirdimm :hooray:
doktorların her dediği tutmuyor...Allah yardım ediyor...bebişin iyi kaldı karnında erken alınmayacak ne güzel..tebrik ederim seni 38 i bitirdin...

herkese gunaydınnnnnnnn mutlu pazarlarrrrrrrrrrrr
bız dun kontrole gıttık hersey cok guzel gectı cok sukurrrr
veeeeeeeeeeeeeeee 15 gun sonra doguma gıdıyorum aksılık cıkmazsa ınsallahhhhhhhdelikafadulden
38.haftadan sonra beklemeye gerek yok dedı doktorum
buyuk bı ıhtımal sezeryan olucak dedı gıdısat böyle gösterıyormus
ılk önce suni sancı verırız sancın olmazsa dırek sezeryana alırız dedı
yanı sızın anlıyacagınız 2 hafta sonra çınarımla buyuk bulusma gerceklesıcek allah ızın verırse ınsallahhhhh:sm_cool:

sağol canım çok şükür atlattık korkularıı:lepi:

günaydın canımm ohh ne güzell hadi bakalımm hayırlısıyla inşallah gelsin çınarımızzsositososito

bende diyorum bu kızz kayıp cumadan beri yok neler yaptın bakalım geziyosun dimi habireee:umursamaz:

geçmiş olsun güzelim yazdıklarını okurken bile stres oldum aman kendine kuzuya dikkat et anacımmlmaz::1hug:

günaydın canımm ohh ne güzell hadi bakalımm hayırlısıyla inşallah gelsin çınarımızzsositososito

bende diyorum bu kızz kayıp cumadan beri yok neler yaptın bakalım geziyosun dimi habireee:umursamaz:

sagol dıloscum senınde az kaldı ınsallah saglıkla gelır bebışlerımız:lepi:
yok dılos gezmıyorum ınankı dedımya mısafırım var 3 gun oldu gıtmeye nıyetlerı yok sagolsunlar sınırlerın tavan yapmıs durumdakaydirigubbakcemile

hüzüncüm günaydın şekerimmmm ayy ne güzel haberlerr hadi hayırlı hebrlerini alalım güzelim sende sona yaklaştın maşallah

günaydın canımm..ayyy çok az kalmış doğumadelikafadulden... sağlıkla gelsin çınarın...seninle aramda bir gün var...benimki nasıl olacak acaba...9 gün sonra belli olacak benim de doğum şeklim...bu arada gece seni rüyamda gördüm canım...yüzüne bir güzellik,bir tebessüm gelmiş...uyanınca dedim ki her şey yolunda galiba hüzünü iyi gördüğüme göre ki öyle olmuşşş...

ayyyy canım benım cok tesekkur ederım kalbın temızmıs bak ruyalarına gırmısım:1hug:
ınsallah hepımız sagsaglım alırız bebıslerımızı kucagımıza cok heyecanlıyım ıcım ıcıme sıgmıyo:kedi:

bu arada 6 temmuz esımle tanısma yıldönumumuz tam 5 sene olucak ınsallah
çınarımda 5 sene sonra o gun hayatımıza gırıcek:asigim:

çok güzel bi duygu olmalı ne güzell bizimde 12 temmuzdu çıkma tarihimiz teyyyy 2002 hey gidi bee sezoş olsaydı o tarih olabilirdi belkide sırnaşık şey

sağol canım inşallah hepimizin kuzucuklar sağlıkla gelir problemsiz bi şekildee:1hug:

hüzün çatı muyanesindemi karar verdi sezaryanaa :icecream:

neden sabep sezaryen hüzüncüm normaldi galiba gidişat deilmi benmi karıştırdımCADIARZU

kızlar ılk bebegımı kaybettıgım ıcın doktorum rıske atmak ıstemedıgını söyledı
ben sezeryandan korkuyorum deyınce ben sızın ıcın en ıyısını ıstıyorum dedı ama önce sunı sancı verırız sancın olmazsa sezeryana alırız dedı
ben zaten sunı sancıya tamamen karsıyım mahfedıyo ınsanı oyuzden sezeryanı tercıh ettımdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…