2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben de çok heycanlıyım canımm...büyük buluşmaya az kaldı...sağlıkla gelsin miniklerimiz kaydirigubbakcemile5

bizimde nikah tarihimiz 12 temmuz düğünümüzde 18 ağustoss 12 temmuzu yakalayamadık 26 mayıs nişanlanmıştık bi orta yolunu bulamadıkkaydirigubbakcemile3

kızlar serin kanlısınız ne güzel bana tarih verse dr elim ayagıma dolaşır uykularım kaçar anyyy tırs tırs olurdum sizleri böyle okuyunca cesaretleniyorum

kızlar bende ıcerıye gıdeyım mısafırlerın yanına
yatak odamdayım sonra yıne gırer bakarım
bu arada nılay da dogurmus allah analı babalı buyutsun masallah

anladım canım hayırlısı olsun yahu bu normal dogum risk mi teşkil ediyor ki kafam karıştı bemdemi sezoş istesem acep saglıklı dogum şekli normalsa bebekte nie risk teşkil ediyor anlamadım gitti güzelim iyi yapmışsın hem sezoş olcen hem sunu sancı vercek boş ver kestir gitsinbaşında bide acimi çekcenkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ben de yatiyorum:)

bu arada beyaz melekten haberi olan var mi?

babalar gunu icin eslerinize surprizleriniz var mi bakalim?

cok optum hepinizi. gorusurz.

gunaydın kızlar herkese iyi pazarlar diliyorum..babalar gunu kutlu olsun ve onlar hayattayken degerini bilin kızlar..sadece seslerinin var olması bile yetermiş diyebiliosunuz kaybettikten sonra..Allah tum babalara uzun omurler versin benm babamada nurdan bir cennet nasib etsin inş.

ben de yatiyorum:)

bu arada beyaz melekten haberi olan var mi?

babalar gunu icin eslerinize surprizleriniz var mi bakalim?

cok optum hepinizi. gorusurz.

ben eşime traş bakım seti aldımm kaydirigubbakcemile2 babamada gömlek iç çamaşırı çorap aldım malum doğum öncesi fazla açılamadım yarım elma gönülma almaa:)

evet dilosum sana daha koca masallah 39 un icindesin artık:)

sağol tatlımmm çok şükür bugünleri gördükk:lepipuyorumnanaktan

biz kahvaltımızı yaptık giyinelim şimdi çıkıcaz yarım saate kadar babacığıma gidelimm elini öpelimbuyrunnnnnnnnn
hepiniz kendinize iyi bakın öpüyorum kızlarrŞeniz

aslında yorulmadım diloşla sohbet ettik uzuzn saatler sonra evi süpürdüm çayın yanına bişiyler hazırladım .misafirlerimde teyzemler kendileri aldılar tabaklarını akşamda yattım.doktoru aramayı düşünmüyorum hem cebi yok hemde bugün pazar kendisi yok hem arasamda biliyorum ne diyceni kum döküyosun ilacını al yada bebek yerleşiyodur.zaten bişey söylesem herşeyin normal durumun normal senin diyip duruyo..illa bişey arama diyo...zaten yarın öbür doktoruma gidiciiim.hani şu kilosunu söyleyen...tabi gerçekten doğurmazsam hala pembe sıvıcık gelip duruyo...da çaktırmıyorum yüz vermiyorum vajinama sırnaşık şeydelikafadulden
saol canım bugün dinleniyorum...
teşekkür ederim okuyup tecrübelerinden yararlanırız inşallah senin gibi güzel doğumlarla kavuşuruz bebişlerimize..
biz malesef eşimle kaldık yavru ....ne diyelim sağlık olsun seneye veririz inşallah zaten biz 1. sınıftayız daha yolumuz uzuzn elbet veririz....laelaelaelaelae
yavaş yavaş kahvaltı hazırlayımm kahvaltıdan sonra çıkıcazz babamlara gitcezz evden son çıkışım olur artık 2 gün dinlenirim doğuma öyle giderim:ecrin_bebek:
gez sen gezzzzz bana dersin bideee

doktor bana 36 haftayı anca görürüz diyodu çok şükür 38 de bitirdimm :hooray:
hihoyyyt
çok sevindim gülüm gelişi nasıl olursa olsun gelsinde kucağımıza alalım da hayırlısıyla gerisi möhüm deel...hayırlısıyla canım yaahhh:CüvCüv:
günaydınlar herkese hayırlı pazarlar
günaydın hayırlı pazarlarrr...

37 olmusuz ole ollaaaa:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…