2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kıslar aşırı bir bel ağrısı çekiyorum yerimden zor kalktım resmen sürünerek tuvalete gittim 2 damla koyu kırmızı kan geldi...hadi hayırlısı gece belki fazlalaşır suyum falan gelir haber veremem nolur nolmaz diye yazayım dedim.şimdi uykuya geçiyorum kızlar merak etmeyin yarın 12 ye kadar mutlaka yazarım...ama bu akşam bayağı ağır bir bel ağrısı çekiyorum bu kanda canımı sıktı....bakalım hayırlısı biraz yoruldum belki ondandır diyorum ve uykuya geçiyorum ...öpüldünüz anacığımmmmopuyorumnanaktan

bu gece uykusuzluk çeken yokmuş anlaşılan ben bu saate kadar pek uyuyamadım bel ağrım hat safhada çoğaldı arada bi rüya gördüm hastanedeyim kocam koşturuyo doğurmuşum kum torbası arıyor doğurdum mu sezeryanmı oldum diye ağlıyorum rüyamda gerçek gibiydi kendimi balon gibi hissediyordum...bütün gece sabit yattım sırt üstü sağa sola dönemiyordum belimin acısına sanki belimden ameliyat olmuş gibiydim kesinlikle kıpırdayamıyordum... sabah ezanı okundu dua ettim bol bol allahım bugün olmasın daha erken bugün olmasın yalvarıyorum ....şu an iyiyim kızlar çok şükür tuvaletime kalktım karnıma iki lokma bişey attım bel ağrım çok azaldı dün gece emekleyerek gitmiştim tuvalete...allahıma çok şükür 7:30 gibi kocişkomu uğurlarım sonra uyurum heralde...11 gibi gelirim...hani belki görüpte merak edenler olur ben uyuyrken diye yazayım dedümopuyorumnanaktan:eek:
ay ama akşam çok fenaydı ya hele o kan geldiğinde eşim tuvaletin önünden geçiyordu bi baktı ben kana bakıyorum eşim bana bakıyor hayır şimdi değil ama yaaaa dedim heyecan bastı birde nedense gece boyu hep ellerim parmaklarım kaşındı ya hala kaşınıyor:uhm::1shok:

bu gece uykusuzluk çeken yokmuş anlaşılan ben bu saate kadar pek uyuyamadım bel ağrım hat safhada çoğaldı arada bi rüya gördüm hastanedeyim kocam koşturuyo doğurmuşum kum torbası arıyor doğurdum mu sezeryanmı oldum diye ağlıyorum rüyamda gerçek gibiydi kendimi balon gibi hissediyordum...bütün gece sabit yattım sırt üstü sağa sola dönemiyordum belimin acısına sanki belimden ameliyat olmuş gibiydim kesinlikle kıpırdayamıyordum... sabah ezanı okundu dua ettim bol bol allahım bugün olmasın daha erken bugün olmasın yalvarıyorum ....şu an iyiyim kızlar çok şükür tuvaletime kalktım karnıma iki lokma bişey attım bel ağrım çok azaldı dün gece emekleyerek gitmiştim tuvalete...allahıma çok şükür 7:30 gibi kocişkomu uğurlarım sonra uyurum heralde...11 gibi gelirim...hani belki görüpte merak edenler olur ben uyuyrken diye yazayım dedümopuyorumnanaktan:eek:
ay ama akşam çok fenaydı ya hele o kan geldiğinde eşim tuvaletin önünden geçiyordu bi baktı ben kana bakıyorum eşim bana bakıyor hayır şimdi değil ama yaaaa dedim heyecan bastı birde nedense gece boyu hep ellerim parmaklarım kaşındı ya hala kaşınıyor:uhm::1shok:

hurişş sen gez gez sonra doğurcam diye tutuş kız dün akşama kadar temzilik yaptın misafir ağırladın ondan nazara geldin sanırım yok kızz merak etme senin tosuncuk gelemz niyeti yokkaydirigubbakcemile3

herkese günaydınn kızlarr güzel bi hafta sonu olsun hepimiz için aman haa yarın ben doğurdum deyip gelmeyin ona göre dikkatli olun ama içinmden bi ses biri daha doğum yaptı diyo yadi hayırlısı inşllahh:ecrin_bebek:

günaydınnnnnnnnnnn hihoyyyt
bugün babalar günüüüüüü , ilk defa kutlayanlardan olacağız biz de alkisalkisalkis

bugün çok delikli uyudum .. 45 dak.da bir uyandım sanırım ve nefes darlığım had safhadaydı .. her uyanmamda Allahım noolur 2 saat uyumuş olayım diyerek baktım saate , nerdeeeeeee

diloşşşşş naber canımmm Şeniz

hayırlısı tabıkıde canım.
ama bence sen erken dogum yapmayacaksın.senın kuzu gununu doldurcak inş.

inşallah RosemcimmmmŞeniz

slm kızlar nasılsınız ben 3 haftadır girmiyorum evde olunca zor oluyo:CüvCüv:
neyse bi problemi sorunu olan yoktur inşallah
bizde oğluşumla feyfimiz yerinde zamanımızı bekliyoruz :emir_bebek:
doktor haftaya olabilir diyo normal doğum olacak kısmetse:CüvCüv:
3 kiloyuda geçti zaten farketmez
bügün gelsede olur diyorum benkaydirigubbakcemile3

gamzecim maşallah oğluşuna :nazar:
39. haftayı da karşılamışsınız , ne güzelll ona da bir :nazar:
bu hafat belki haberini alırız senin de yerimseniben

slm gamzecim..masallah tosuncuguna dielim:)..az kalmıs sizinde..hayırlısıyla kucagımıza alalım..

starcım guncelledim tarihleri tesekkurler..:)

rica ederim tatlım , aaa haftasını yazmayı unutmuşum 32+6da doğdular :teytey:

canım maşallah oğluna...ah bu doktorlar hep kafa karıştırılarfisfisfisşu günleri sağlıklı atlatıp da oğlunu kucağına alırsın inşaallah canım...

sorma tatlım , biz de çözümü kötünün iyisini uygulamakta bulduk benneyaptımki

kıslar aşırı bir bel ağrısı çekiyorum yerimden zor kalktım resmen sürünerek tuvalete gittim 2 damla koyu kırmızı kan geldi...hadi hayırlısı gece belki fazlalaşır suyum falan gelir haber veremem nolur nolmaz diye yazayım dedim.şimdi uykuya geçiyorum kızlar merak etmeyin yarın 12 ye kadar mutlaka yazarım...ama bu akşam bayağı ağır bir bel ağrısı çekiyorum bu kanda canımı sıktı....bakalım hayırlısı biraz yoruldum belki ondandır diyorum ve uykuya geçiyorum ...öpüldünüz anacığımmmmopuyorumnanaktan

geçmiş olsun hurişşş
diloşun yazdıklarından anladığım kadarıyla niye yoruyosun kendini son dakika yaaa :eek:lmaz:
bugün dr.unu arayıp soracaksın dimii bu durumu ??
ani stres yada heyecan yaptıysan o yüzden kaşınmış olabilir parmakların ..

günaydınnnnnnnnnnn hihoyyyt
bugün babalar günüüüüüü , ilk defa kutlayanlardan olacağız biz de alkisalkisalkis

bugün çok delikli uyudum .. 45 dak.da bir uyandım sanırım ve nefes darlığım had safhadaydı .. her uyanmamda Allahım noolur 2 saat uyumuş olayım diyerek baktım saate , nerdeeeeeee

diloşşşşş naber canımmm Şeniz

çok şükür iyiyim tatlımm stres azaldığındanmı bilmiyorum son 4 gündür güzel uyuyorum en azında gece kalktığımda tekrar uykuya dalıyorum:) sen nasılsın erkencisin benim gibizemuszemus

canım maşallah oğluna...ah bu doktorlar hep kafa karıştırılarfisfisfisşu günleri sağlıklı atlatıp da oğlunu kucağına alırsın inşaallah canım...

iyiyiz canım...her şeyin yolunda olmasına sevindimm.sağlıkla gelsin inşaallah oğluşun...

diloşş maşallahın var canım doğuma bir kaç gün kaldı sen geziyorsun,temizlik yapıyorsun hele cam nasıl sildin o göbüşle tüü tüü maşallah nazar değmesinn..:nazar:

bende anlamadım canım son günlerde acayip bi enerji geldi içimee iş yapasım var habireekaydirigubbakcemile3 gezmek var ne bileyim ayy 2 gün kaldı nasıl olcak telaşı bebişim nasıl kime benzicek her türlü duygular içimdee:eek:

ya tam diyecektim ki diloscum sen daha yatmadin mi? TR de saat kac oldu diye. gunaydin bugun babalar gunu deyince bir baktim TR de sabah olmus. ben daha yatmadim tabiii.

Hepinize gunaydiiiinn,

babalar gunune baba olarak girmis arkadaslarimizin esleri var. ne guzel ama icerde de olsa bizim eslerimiz de baba:)

esime dun bir hediye aldim. ilk babalar gunu hediyesi olacak. kizimdan ve benden hediye.

Huricim aman dogurma bak caninin kiymetini bil. okudugum kadari ile hem erken diyorsun hem de hic canin durmuyor. masallah. dinlen soyle. bak kan da gelmis Allah korusun daha erken gercekten.

Bugun sakin yorma kendini bol bol yat. sen de bebek de dinlensin.

ya tam diyecektim ki diloscum sen daha yatmadin mi? TR de saat kac oldu diye. gunaydin bugun babalar gunu deyince bir baktim TR de sabah olmus. ben daha yatmadim tabiii.

Hepinize gunaydiiiinn,

babalar gunune baba olarak girmis arkadaslarimizin esleri var. ne guzel ama icerde de olsa bizim eslerimiz de baba:)

esime dun bir hediye aldim. ilk babalar gunu hediyesi olacak. kizimdan ve benden hediye.

günaydın kibelecimm nasılsınnn Şeniz saat 6,30 da uyandımm uykum kaçtıı

Dilaracim cidden az kaldi seninkine yaaa. benim komsumla berabersin. Onunki de carsamba. o da surekli geziyor. guya kayinvalide geldi doguma. kadin geziyor paso:)

bu arada benim kiz halen dik. bugun yeni bir kure basladim. homeopathic tedavi diyorlar. bitkisel birsey. bebege ve bana zarari yok. bakalim insallah ise yarar.

bir de ptz gunu akunputurist ile gorusecegim. %85 basari orani dedi. ozel bir masaj teknigi ile bebegi donduruyorlarmis, bakalim, cok ucuk bir rakam istemezse ona gidecegim artik.

bu arada sinava calismaya devam. kafam ambale oldu derler ya o haldeyim. hayatim yemek yapmak, egzersiz yapmak ve ders calismak arasina geciyor. cikip eksiklerimi almam lazim, hastane cantam bile hazir degil daha.

Yok anacim ne yazi. paso yagmur. her yer yemyesil ama bir bedeli var yesilligin. hep yagmur yagiyor. gerci belirttigim nedenlerden dolayi burnumun ucunu cikaramiyorum disari, yuzme haric. o da kapali havuzda. araba ile gidip geliyoruz esimle. vallahi yuruyus bilem yapamiyorum. Su sivan bitseydi hayirlisi ile. stres oldum. su saat oldu ders calisiyordum. kk ya takilinca tabi 1 saattir oturmadim. 3 chapter var daha bitirmem gereken bu gece yatmadan. bu arada saat 1.16 gece burada.

Dilaracim cidden az kaldi seninkine yaaa. benim komsumla berabersin. Onunki de carsamba. o da surekli geziyor. guya kayinvalide geldi doguma. kadin geziyor paso:)

bu arada benim kiz halen dik. bugun yeni bir kure basladim. homeopathic tedavi diyorlar. bitkisel birsey. bebege ve bana zarari yok. bakalim insallah ise yarar.

bir de ptz gunu akunputurist ile gorusecegim. %85 basari orani dedi. ozel bir masaj teknigi ile bebegi donduruyorlarmis, bakalim, cok ucuk bir rakam istemezse ona gidecegim artik.

bu arada sinava calismaya devam. kafam ambale oldu derler ya o haldeyim. hayatim yemek yapmak, egzersiz yapmak ve ders calismak arasina geciyor. cikip eksiklerimi almam lazim, hastane cantam bile hazir degil daha.

canımyaa stres yapma döner hiç merak etme senn tabiki elinden geldiğincee bişeyler yap dönmesi için ama kafanı oraya verme yoksa işin zor suya devam et yinee su çok işe yarıyoo suyuda elinden düşürme inşallah dönecek senin fıstıkk:lepi: vallahi son günlerin heyecanımı bilmiyorum sanki hamile değilmişim gibi hissediyorum kednimi gezip iş yapmak istiyorum bende anlaamdımkafamçokkarıştı

Yok anacim ne yazi. paso yagmur. her yer yemyesil ama bir bedeli var yesilligin. hep yagmur yagiyor. gerci belirttigim nedenlerden dolayi burnumun ucunu cikaramiyorum disari, yuzme haric. o da kapali havuzda. araba ile gidip geliyoruz esimle. vallahi yuruyus bilem yapamiyorum. Su sivan bitseydi hayirlisi ile. stres oldum. su saat oldu ders calisiyordum. kk ya takilinca tabi 1 saattir oturmadim. 3 chapter var daha bitirmem gereken bu gece yatmadan. bu arada saat 1.16 gece burada.

buraya nerdeyse 2 aydır yağmur yağmuyoo çölleştik yinee bizde suya hasret:umursamaz:
Dilaracim kusura bakmazsan ben derse devam edeyim. ben arada bakarim gene. cok opuyorum canim.

tamam tatlım sen çalışmaya devam et görürşüz öpüyorum dediğim gibi daha var zamanın inşallah dönecek sennin kzucukk:teselli:

arkadaşlar normal doğum düşünüyorsanız
doğum yapacapınızı hissettiğinizde hafif tatlı hafif acı sancı hissettiğinizde
ayakta biryyerden tutup çömelip çömelip kalkın
sakın ıkınmayın çatala oturana kadar
sakin olun: önemli: hızlı nefes alıp vermeyin
çok yavaş ve derin nefesler alın hemen geçer sancı diğer sancıya kadar dinlenin
yine gelince gezinin derin nefes ve çömelip çömelip kalkın
sakin olun dua edin

kolay olur inş

arkadaşlar normal doğum düşünüyorsanız
doğum yapacapınızı hissettiğinizde hafif tatlı hafif acı sancı hissettiğinizde
ayakta biryyerden tutup çömelip çömelip kalkın