2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

rica ederim nur ama cıldırcam ya..hangi formata tasısam da su liste gorunumunu yakalıyamıorum..poff..neyse halledicem artık..

selamlarrrrrrrrr hihoyyyt
bis geldik dr.dan ..
oğluşum başaşağı duruyormuş , yani doğum pozisyonu almış öyle dedi dr.umuz .. iyi bi şey mi değil mi anlamadım tabi ben ....
45,5 cm boyu :nazar: ve 1992 gr ağırlığındaymış oğluşum :nazar:
endol fitili kesmem konusunda ısrarlı dr. bu haftadan sonraki kullanımlar bebeğin kalbine zarar verirmiş :çok üzgünüm:
diğer dr. da erken doğum olur keserseniz demişti , üffffffffffffffffff kafam çok karıştı :1no2:
ama sanırım artık 2 kilo oldu ya bundan sonra erken doğum olsa sorun olmaz da , yani böyle bir ihtimal söz konusuyken sanırım erken doğması kalbine zarar gelmesinden daha iyidir benneyaptımki
sanırım bugün de kullanıp 33. haftayı tamamladıktan sonra bırakacağım .. ist.daki dr.uma da sorarsa kullanıyorum diyeceğim :sm_confused:
ayaklarımın şişliği konusunda yürüme verdi , biraz hareketle rahatlarmış ..mide şikayeti için de Lansor 15 mg verdi .. nidilatı 8 saatte 1e ; 5 gün sonra da 12 saatte 1 e düşürecekmişim .. burun tıkanıklığın için kbb'a gitmemi gerekirse burundan endoskopi çektirmemi istedi , sinüzitten kaynaklıysa antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi .. belki h. içi yada haftaya ctesi giderim kbb'a ..
bizden haberler böyle ..
canım masallah kuzucuguna.
doktorunun dedıgıne bende katılıyrum canım.
madem bundan sonra fitil bebek ıcın daha sakıncalı icme bencede.
hem 2 kılo olmus.ınsallah fıtılı bırakınca kasılmaların artmaz canım.
ben inanıyorumkı bebegın haftasında gelıcek ıns.

kızlar ya benim kasıklarımda adet sancısı gibi sancı var aradada belim ağrıyor ya vücut kendini mi hazırlıyor acaba
benimde oluyor nurcum.
dinlenınce gecıyor.
dogumun yaklastıgını gösterıyor ama sancılar olunca bende tedırgın oluyorm.

rica ederim nur ama cıldırcam ya..hangi formata tasısam da su liste gorunumunu yakalıyamıorum..poff..neyse halledicem artık..
karencım lıste cok guzel olmus.
bende senın gıbı öglen bayagı bır ugrastım lısteyle ama sonrasında pes ettım.kaydirigubbakcemile3

canım masallah kuzucuguna.
doktorunun dedıgıne bende katılıyrum canım.
madem bundan sonra fitil bebek ıcın daha sakıncalı icme bencede.
hem 2 kılo olmus.ınsallah fıtılı bırakınca kasılmaların artmaz canım.
ben inanıyorumkı bebegın haftasında gelıcek ıns.

sağol tatlım .. haklısın bırakıcam fitili .. en kötüsünü düşünecek olursam ; erken doğum olsa da en fazla 1-2 hafta için de olur , o zamanda 35 yada 36 dan gün alıyor olucaz ve her ne gelecekse başımıza en hayırlısı gelsin diyorum .....

karencim eline sağlık ..comebabynin kızçeler 2 haziranda dünyaya geldiler , gen. anest.sez.

sağol tatlım .. haklısın bırakıcam fitili .. en kötüsünü düşünecek olursam ; erken doğum olsa da en fazla 1-2 hafta için de olur , o zamanda 35 yada 36 dan gün alıyor olucaz ve her ne gelecekse başımıza en hayırlısı gelsin diyorum .....

hayırlısı tabıkıde canım.
ama bence sen erken dogum yapmayacaksın.senın kuzu gununu doldurcak inş.

slm kızlar nasılsınız ben 3 haftadır girmiyorum evde olunca zor oluyo:CüvCüv:
neyse bi problemi sorunu olan yoktur inşallah
bizde oğluşumla feyfimiz yerinde zamanımızı bekliyoruz :emir_bebek:
doktor haftaya olabilir diyo normal doğum olacak kısmetse:CüvCüv:
3 kiloyuda geçti zaten farketmez
bügün gelsede olur diyorum benkaydirigubbakcemile3

slm gamzecim..masallah tosuncuguna dielim:)..az kalmıs sizinde..hayırlısıyla kucagımıza alalım..

starcım guncelledim tarihleri tesekkurler..:)

biraz dışarı çıktım tam 1 saat yürümüşüm ama benden geçmiş eve kendimi zor attım nefes nefese hemen duşa girdim rahatladımm-tatlicadiarzu- yarın babalar günü yarın annemelere gidicez inşalalh hava fazla sıcak olmazzkötükedihüso

selamlarrrrrrrrr hihoyyyt
bis geldik dr.dan ..
oğluşum başaşağı duruyormuş , yani doğum pozisyonu almış öyle dedi dr.umuz .. iyi bi şey mi değil mi anlamadım tabi ben ....
45,5 cm boyu :nazar: ve 1992 gr ağırlığındaymış oğluşum :nazar:
endol fitili kesmem konusunda ısrarlı dr. bu haftadan sonraki kullanımlar bebeğin kalbine zarar verirmiş :çok üzgünüm:
diğer dr. da erken doğum olur keserseniz demişti , üffffffffffffffffff kafam çok karıştı :1no2:
ama sanırım artık 2 kilo oldu ya bundan sonra erken doğum olsa sorun olmaz da , yani böyle bir ihtimal söz konusuyken sanırım erken doğması kalbine zarar gelmesinden daha iyidir benneyaptımki
sanırım bugün de kullanıp 33. haftayı tamamladıktan sonra bırakacağım .. ist.daki dr.uma da sorarsa kullanıyorum diyeceğim :sm_confused:
ayaklarımın şişliği konusunda yürüme verdi , biraz hareketle rahatlarmış ..mide şikayeti için de Lansor 15 mg verdi .. nidilatı 8 saatte 1e ; 5 gün sonra da 12 saatte 1 e düşürecekmişim .. burun tıkanıklığın için kbb'a gitmemi gerekirse burundan endoskopi çektirmemi istedi , sinüzitten kaynaklıysa antibiyotik kullanmam gerektiğini söyledi .. belki h. içi yada haftaya ctesi giderim kbb'a ..
bizden haberler böyle ..
canım maşallah oğluna...ah bu doktorlar hep kafa karıştırılarfisfisfisşu günleri sağlıklı atlatıp da oğlunu kucağına alırsın inşaallah canım...
slm kızlar nasılsınız ben 3 haftadır girmiyorum evde olunca zor oluyo:CüvCüv:
neyse bi problemi sorunu olan yoktur inşallah
bizde oğluşumla feyfimiz yerinde zamanımızı bekliyoruz :emir_bebek:
doktor haftaya olabilir diyo normal doğum olacak kısmetse:CüvCüv:
3 kiloyuda geçti zaten farketmez
bügün gelsede olur diyorum benkaydirigubbakcemile3
iyiyiz canım...her şeyin yolunda olmasına sevindimm.sağlıkla gelsin inşaallah oğluşun...
biraz dışarı çıktım tam 1 saat yürümüşüm ama benden geçmiş eve kendimi zor attım nefes nefese hemen duşa girdim rahatladımm-tatlicadiarzu- yarın babalar günü yarın annemelere gidicez inşalalh hava fazla sıcak olmazzkötükedihüso
diloşş maşallahın var canım doğuma bir kaç gün kaldı sen geziyorsun,temizlik yapıyorsun hele cam nasıl sildin o göbüşle tüü tüü maşallah nazar değmesinn..:nazar:

karencğim kızlar şu doum tablosuyla bide ben uraşıyım bakalım da....yeni konu bölüm olarak açılmayacakmı ben yapayım buraya atayım siz beğenirseniz yaparız bişiyler....

doumlistesi.jpg

BAKALIM BEN BU LıSTEDE KAÇINCI SIRADA OLACAĞIM :lepi:CADIARZU

Son düzenleme:
allahım bu benim için çok basit bişey ama pc ye format attım world yok o yüzden çok zorlandım.....pointle yaptım...olsun...ben bu sırada 13. sırada olacağımı düşünüyorum...hadi ben kkaçtım...

kıslar aşırı bir bel ağrısı çekiyorum yerimden zor kalktım resmen sürünerek tuvalete gittim 2 damla koyu kırmızı kan geldi...hadi hayırlısı gece belki fazlalaşır suyum falan gelir haber veremem nolur nolmaz diye yazayım dedim.şimdi uykuya geçiyorum kızlar merak etmeyin yarın 12 ye kadar mutlaka yazarım...ama bu akşam bayağı ağır bir bel ağrısı çekiyorum bu kanda canımı sıktı....bakalım hayırlısı biraz yoruldum belki ondandır diyorum ve uykuya geçiyorum ...öpüldünüz anacığımmmmopuyorumnanaktan

X