2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese merhaba nilaycım doğum yapmış aramızda 4 gün vardı ilk bebeklerimizide kürtajıda aynı zamanlarda olmuştuk allahım sağsalim verdi kucağına darısı hepimize inşallah.

selam kızlar..

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

bu sabahın en guzel haberi bu masallah efe ye annesiii:)tosuncuk diyebiliris bence:) Allah uzun omurler versin canım..darısı basımıza artık..

kıslar bu arada kıbelenınde dedıgı gıbı bırbırımızı daha iyi takıp etmek ıcın
listemızı yenıden olusturalım.
hem artık cogumuzun dogum tarıhlerı bellı oldu.

evet rosemcim..bende dilostan sey rica edicem..dogan kucuk meleklerimizin tablosunu olusturuyo ya ..oraya dogdugu tarihide eklerse aynı gun doganlar falan da belli olur..

evet rosemcim..bende dilostan sey rica edicem..dogan kucuk meleklerimizin tablosunu olusturuyo ya ..oraya dogdugu tarihide eklerse aynı gun doganlar falan da belli olur..
oda cok guzel bır fıkır.sımdı ben lıste olusturmaya calısayım bakalım nasıl olucak.

gunaydın kızlar nasılsınız?
kızlar ya doğuma yakın acaba normal akıntılarda artıs olurmukı?
2.bebeğim ama ılkınde hıc bısey anlamamıstım ben

kolay gelsin rosemcim..

nazlı bende normal akıntı cok olmuyo..yani ilk bebisim..ama dun gece sabahladım resmen..uykusuzum..ve sancım oldu uyanırken..korktum

ANNEADI D.TARıHı CıNSıYET DOGUM ŞEKLı
rosem 1 temmuz erkek sezeryan
karen 81 2 temmuz kız sezeryan
demet 15 temmuz kız sezeryan
kıbele 22 temmuz kız henüz bellı degıl

Son düzenleme:
slm arkadaşlar nasılsınız:1hug:

slm canım hoşgldin iyiyiz sen nasılsınnn

ohhhh bitti sayılır hazırlıklar desene canımŞeniz

evett büyüdü kocaman olduuuu-tatlicadiarzu-

teşekkürler teyzesiiiii:kedi:

demetcim hu hu orda mısın bi ses verrr

içerleri toparlıyordum ececimmmmm anca gelebildimmmm:sinifsinif:

bana uyku bastırdı biraz uzanayım bennn en iyisi...

dinlen tatlım uyandığında gel amaaa:1hug:

selam hanımlar.
nilayda dogum yapmıs.saglıkla buyutsun ıns.oglusunu.

gunaydın kızlar nasılsınız?
kızlar ya doğuma yakın acaba normal akıntılarda artıs olurmukı?
2.bebeğim ama ılkınde hıc bısey anlamamıstım ben

kolay gelsin rosemcim..

nazlı bende normal akıntı cok olmuyo..yani ilk bebisim..ama dun gece sabahladım resmen..uykusuzum..ve sancım oldu uyanırken..korktum

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrr:1hug:
nazlıcım bende de oluyor akıntı ama koku falan yok:sm_confused:
dün gece bende sabahladım karenim ezanlara kadarrr:gitme:
keşke gelseydin iki muhabbet ederdikkkk:umursamaz:

selam kızlarr geberdim bugünn çok yoruldum deli gibi 3 saattir dinlenmeden temizlik yaptım-tatlicadiarzu- ilk önce buzdaoalbına giriştim bi güzel sildim sonra mutfak camı o bitti evi süpürdüm sildim toz aldım ütü yaptımm imanın gevrediikaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-

aferim sanaaaaaklava:
doğurmak için yapıyon demi deli kızzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile3Şeniz

azcık kestiriim gelicemmm:gitme:

2 gecedir bende uyuyorum demetçim yoksa soluğu burda alırdımm senin olduğunu bilseydim eşlik ederdimm:1hug: uyanıyorum çok sık ama tekrar yatığımda uykuya dalıyorum allahtann inşallah şu 3 gün uyurum sonrası malum:)

aferim sanaaaaaklava:
doğurmak için yapıyon demi deli kızzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile3Şeniz

azcık kestiriim gelicemmm:gitme:

vallahi canım şu 3 günde ufak işerimi bitireyim zaten büyük bi işim yok çok şükür annem gelcek kadın zavallı benlemi uğraşsın bebeklemi gelen gidenlemi temizliklemi bari yavaş yavaş yapayımda temizlik işide ona kalmasınzemuszemus

kızlarr liste yapalım demişsinizde benim 3 günüm var kafam yerinde değil inanın bence bu liste işini doğuma günü çok olana verelimm o takip edebilir anca ben şimdi yapmaya kalsamda gerisi gelmez 3 gün var düzenli giremicem netekaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…