2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Diloşşş ne kadar az kalmış allah sağlıkla kavuştursun canım bebeğine.Menekşe ne yaptı haberiniz var mı.

kız diloş 3 gün mü kaldı allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Diloşşş ne kadar az kalmış allah sağlıkla kavuştursun canım bebeğine.Menekşe ne yaptı haberiniz var mı.

amin kızlar hepimizi bebeklerine sağlıkla kavuştursun allahımm canım menekşe dğün doğum yaptıı maşalalh gayet iyilerr sanırım artık pazartesi evden girer bi kaç kelime yazar iyi olursa:)

kızlar ya benim kasıklarımda adet sancısı gibi sancı var aradada belim ağrıyor ya vücut kendini mi hazırlıyor acaba

kızlar bişey sorucam temmuz annelerinde doğum yapan toplam kaç kişi oldu

5 kişi kesin , 6.sından [ bebişim :)) arkadaşımızdan ] henüz haber alamadık ...
teşekkür ederim canım seninkilerde geliyomuş seninde gözün aydın hadi hem bikere geldim işte bizde öle satışlar yok canım

sğol canım .. annemler burada zaten ,izmirdeler, kız kardeşim de öyle .. ablam ve yeğenim ank.dan geldiler
kan rüyayı bozar derler ya , hayırlara çıkar inşallah ...

eminim çok keyiflidir :asigim:

ahahah sevsinler şakacı şirini , mutlaka her anne-babanın başına geliyor bu tür kazalar galia :roflol:
süt olayı nasıl , iyi emebiliyor mu kreata yerimseniben

zaten bu hafta da eklemezsen , yakın turuyormuşuz birbirimize , kalkıp gelicem hem egemi öpücem hem de resimlerini-zi- çekip çarşaf çarşaf yayınlıycam burdan kaydirigubbakcemile3
canım nerde old doğumun ? kentte sanırım ??

hıçkırık olmasın o yerimseniben

canımcımmmmmmmmmm
kıs ikisi de çok güsellll
özellikle kapı süsüne bayyyıldımmmmmmmm :asigim:

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

hayırlı olsun canımmmmmmmmmm, Allah sağlıkla ve hzurla anaı-babalı büyütebilmeyi nasip etsin . maşallah oğluna , boyu kilosu süper

inşallah gönlünce olur herşey , sağlıkla ve zamanında gelir yavrun .. geçmiş günlerin telafisi için bol bol bekleriz madem yerimseniben

ay söylemesi ayııp lülülülülülü bugünlerde fena değilim şekerim , uykum bölünse de yeniden dalmakta pek sıkıntı yaşamıyorum

hüzün mü yaptınız bugün siz ana-kız :teselli:
zaman zaman oluyor dimi canım , aman ağlamamız böyle olsun tek , Allah acılar vermesin gözlerimizi nemlendirecek ..

ayy bende heyacanlandım =) kilo problemimiz var biraz 2,300 ismi eymen heyacanla bekliyoruz erkende dogurmak istemiyorum biraz kilo alsın tombiş olsun senin bebiş

aynı durum bizde de var canım ... senin kaç haftalık bebiş ??

sağol karenimmm bidenemmmm Şeniz
ne yalan söyliiim , önceki haftalardaki kilo alma oranına göre bi 300 gr daha fazla olmalıydı hesaplarıma göre :)))))))))) o yüzden biraz dızlanıyorum :bbo:
liste işini zaten rosemcim başlamış ben msj yazarken görmemişim hani kimse el atamıyorsa ben yaparım diye atmıştım kendimi ortaya kaydirigubbakcemile3

aramıza hoşgeldin canım , adsız uykuszlar kulübü :))))))

maşallah canım oğluşunaa bencede canım ihmal etme kkb git belkide nefes almanı daha çok o etkiliyo belki verceği ilaç işe yarar:1hug:

saol diloş teyzemissss Şeniz
haklısın canım , bugün k.valdeyi uğurlama telaşımız vardı , o yüzden gidemezdik dr.a, yarın da ail açık olur , oradakiler de h.içi gelmemizi önereceklerdir kbb uzmanı olmadığı için .. mecburen h. içi eşimin müsait olabileceği bir zamana almam gerekecek randevuyu yada haftaya ctesi gidicez hiç kasmadan :uhm:

maşallah oğluna
benim kızımda senin haftanda başı aşağıdaydı ama dönüyo şuanda aşağıda değil

saol tatlımmmmmm Şeniz
bence de dönüyordur yaaa , çünkü mideme doğru , yani soluma doğru da hissediyorum hareketlerini aynı çizgide sağıma doğru , nasıl olur diğer türlü başı aşağıdaysa ???

kızlar merhabalar biz dersten geldik şimdi ek dersimiz cvardı şimdide ders çalışmaya başlayacaz...

kolay gelsin canım :1hug:
stardust maşallah canım oğluşuna 2 kilo olmuş erken doğsa bile sorun olmayacaktır rahatla biraz.Umarım her şey yolunda gider canım.

saol kuzey deniz , haklısın canım da işte ....
senin de az kalmış bu arada , normal mi olacak doğumun ??

iyiyimm canım sen nasılsın vallahi 3 günüm kaldı heyecanlıyım:)

diloş yaaaa ,çarşamba olcak doğum dimiiiiii delikafadulden
kızlar ya benim kasıklarımda adet sancısı gibi sancı var aradada belim ağrıyor ya vücut kendini mi hazırlıyor acaba

canım yalancı sancılardır inşallah .. önemli olan sancıların sıklığı ve ne kadar sürdüğü ya.. bi isteren ona dikkat et biraz , uzun sürer de geçmezse dr.unla görüş , için rahat eder en azından .. belki bugün hem dersane hem ders çalışmak yormuştur bebişini yerimseniben

evet canım çarşambaa saat 9 da doktor bekliyo olcak beni delikafadulden büyük ihtimalle saat 11 gibide bebişim yanımda olurdelikafadulden

evet hem ne sinir bozucu .. üstelik dr. bugün yine sordu " endolü kestin dimi " diye yalan söyleyemedim , 34 e kadar kulllanıl dediğiniz için bu hafta bitsin öyle bırakayım bari dedim , yemedi tabi :))) çünkü benzer konuşmayı salı tel.da da yapmıştık :) u saatten sonraki endol kullanımları bebeğin kalbine zarar veriyormuş .. düşündüm taşındım , endlü bırakınca erken doğsa bile 35-36da doğar en kötü ihtimalle , çünkü halen nidilat kullanıyor olucam 36ya kadar , o da bir çeşit kasılma giderici .. o zaman da 2 kilonun üzerinde olacak belki 2,5u bile görürüz :bbo: yani kalp rahatsızlığı olma ihtimalini göze alamadığım için erken doğum riskini göze alıp bugün son fitili yapıp yarıdan itibaren kullanmıycam sanırım ..
ist.daki de sorarsa ( ki 36ya kadar kullanıcaz demişti ) kullandım diycem :sm_confused:

evet canım çarşambaa saat 9 da doktor bekliyo olcak beni delikafadulden büyük ihtimalle saat 11 gibide bebişim yanımda olurdelikafadulden

birilerinde vardır tel.nun değil mi , ay ne heyecanlııııııııı delikafadulden
hürremden halen ses yok dimi , yarın bi geliyomuş " kızlar ben doğurdm diye " :1shok:

dilos sen bilirsin ..bboyutu artırıyorum cozunurluk olarak ama en buyugu bile yine kucuk goruntu verio..

dilos sen bilirsin ..bboyutu artırıyorum cozunurluk olarak ama en buyugu bile yine kucuk goruntu verio..

canım bende bilemicem hiç böyle çizelge hazırlamadım akdaş olsaydı yardım ederdi o öbür çizelgeyide böyle ayarlamıştı olsun canım ne yapalım bizde şimdilik bu boyutta idare edelim elbet bi beln vardır el atar çizelgemizeopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…