2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

gözünaydın canım.maşallah oğluna.kilosuda boyuda gayet iyi.allah analı babalı büyütsün

kimsecikler yok.herkes uyuyor galiba.ben kocişimi gönderdim.hemen attım kendimi buraya.bakim başka doğuran varmı dedim

zuzuum ve demet maşallah göbüşlere.koca bir göbecik olmuşsun demetcim

Teşekkür ederis teyzeleriiiii opuyorumnanaktan

Offff süper ya yirim ben onuu kaydirigubbakcemile3 Küçük oğluş napsın annesi yaranamadı sanada bi türlü, kakasını bapıcakkk tabe istedigi yere yapar paşa ooo :sm_cool:

Hayırlısı olsun kibelecim en azından tarihin belli olmuş vereliniortak

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

Nilaycımmmm hayırlı olsun cnm, masallah güsel Efe'mize Allah analı babalı büyütsün, allah sağlıklı uzun ömürler versinnnn Şeniz

maşallah nilayda bebeğini kucağına almış darısı bizlere inşallah anneli babalı büyüsün inşallah
demetim ve zuzuuuummm maşallah canlarım göbüşlerinize
demetim maşşalah canım kapı süsünüzde çikolatanızda çok güzel canım bende aldım kapı süsümü sonra eklerim inşallah bugün yine misafirim var çünki

Herkese merhaba kıslar, nasılsınız bakalımmm ??? Bis Alya'yla bilas hüzünlü basladk güne, inanamadım kendime cok bunalmısım bi anda uyandıgım gibi pıtır pıtır gözyaslarım dökülmeye basladı sanırım bilas yorulmus ve bunalmısım simdi cok iyiyim cok sükür, gülüyorum sabahki halimi düşündükçe kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederis Derin teyzesiiii Şeniz Derinim nasıl bakalım küçük kızımız, bak simdi Naz diyemiyorum, Naz mı Nehir mi karar kesinleşti mi kaydirigubbakcemile3

Ay demetimmm kapı süsü cidden cok hos masallah cok yakıscak pudra şekerli çileğimize delikafadulden

günaydın kızlarr zuzumm hormalardan dolayıı biraz oluyo bendede hem korku hem heyecan karmakarışık duygular var bin dokun bin ah işit gibi biri bişey dese tane tane dökülcek yaşlarr:kedi:

günaydın kızlarr zuzumm hormalardan dolayıı biraz oluyo bendede hem korku hem heyecan karmakarışık duygular var bin dokun bin ah işit gibi biri bişey dese tane tane dökülcek yaşlarr:kedi:

Ya ne biliyim annamadım valla diloşum benim bilas hızlı oldu herseyim 1 yıl icinde iş değiştirdim, evlendim simdi de bebegim olcak pek sindiremedim sanırım herseyi doya doya yasayamadım afalladım, umarım diyorum allahın izniyle cocuk doktoru izin verirde bilas deniz kenarına gidebiliris, sükunete cok ihtiyacım var, karakterim olumsuz olmadıgı icin boyle durumlarda elim ayagıma dolanıyo, yalnız dokundun bende döküldüm direkt kaydirigubbakcemile3

Su hormonlar resmen ellerinde oynatıyor canım insanın halet-i ruhiyesini, bi ağla bi gül içim cıktı kaydirigubbakcemile3

canım inanki bende öyleyim annem v eşim neden bu kadar sinirlisin diyorlar adam cağız ağzını açsa başlıyorum ağlamaya geçen akşam un ve kıyma getirmesi gerekiyordu ertesi günü dolaba atmak için bişeyler hazırlayacaktım adam işten geç çıkınca unutmuş annelerdeyiz halamlarda var yine başladım ağlamaya niye unuttun diyeÇok üzgünüm çoook ağlanacak şeymi adam sabah erkende getirdi işte üzme bakalım alyamızı bana bakma sen 5 dakika sonrada kahkahalar atarım ağladıktan sonra:sm_cool:

evet sabah eşimi işe gönderdim kapıyı kapattım daha apartmandan çıkmadan canım sıkıldı die aradım ağlamaya başladım=) biraz da naz mı benim ki ne yok yok hormonlar hepsi

haklısın dilara şu son anlarımızda çok farklı duygular yaşıyoruz korku ve sevinç bir arada hem bebeğimizi kucağımıza alalım istiyoruz bian önce hemde sezoştan korkuyoruz ben ağlarken gülmeye başlıyorum artık

Yazık ya seninde su adama cektirdiğin valla kaydirigubbakcemile3 Baba olmak kolay mı gerci sositososito Bende düzeldim anında hatta bu durumu sömürmeye basladım gezdir beni gezdir diye, doktorum dısarı cıkma dinlen bol bol dedi, eşim suyunu cıkardı resmen kafamı cıkaramıyorum dısarı :sm_confused:

evet sabah eşimi işe gönderdim kapıyı kapattım daha apartmandan çıkmadan canım sıkıldı die aradım ağlamaya başladım=) biraz da naz mı benim ki ne yok yok hormonlar hepsi

Seninki naz olmus cnm bende hormon etkisi de vardır mutlaka ama onda eşini işe yollamak istememe daha agır basıyo sanki :jeyyar: delikafadulden

Off cok kararsız kalmıssınız Derincim ya allah kolaylık versin, sonucta sen ve babası nasıl seslenmek istiyosanız o önemli, iki isimde cok cok güsellll kaydirigubbakcemile5 Bavulumuz hazır Derincim artık sonunda tembelligi bırakıp hazırladım valla kaydirigubbakcemile3 Cıkarıp cıkarıp bakıyorum simdi de...Alyacmında işi gücü popişkosu durmadan şişirip duruyo kendisini, şişti kızım valla içerde sıkış tıkış kaydirigubbakcemile3

günaydın.
hayırdır hanımlar hep hormonlara vermişsiniz idareyi:umursamaz:
olmadı ama
ben kaydirigubbakcemile tutuyorum saçından hormonların sürüklüyorum.şimdilik tabi..zemuszemus
hiç bir şeye olumsuz bakmıyorum çok şükür.
aslında düşünürsem o kadar olumusz şey var ki.ama düşünmüyuorum .
lay lay lom yapıyorum hadi bakalım şen kahkahalr gelsin topiktendelikafaduldenopuyorumnanaktan

Derin senin ne zaman belli olcak dogum durumun? Tarihi olmasa da şekli belli mi? Benim pazartesi randevum var bakalım ne dicek doktor, kesin genel anestezi olcam ama tarihi ne olcak acaba, 1 gün var seninle aramızda :bbo:

derin canım .ben naz ismini çok yakıştırıyorum.
benim de defne ismini beğenmyen çok oldu ama takmadım kimseye.
hjatta babaanne uzun süre defne olmasın diye baskı yaptı.
:) daklga geçit umursamadım.
benim iimden defne geçti ise defne olacak ismi ile gelir yavrularımız.
sen şöyle içinden seslne hengisi daha çok içine siniyorsa o olur.
herkese takarsan evinin yolunu bulmazsın demiş büyükler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…