2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın.
hayırdır hanımlar hep hormonlara vermişsiniz idareyi:umursamaz:
olmadı ama
ben kaydirigubbakcemile tutuyorum saçından hormonların sürüklüyorum.şimdilik tabi..zemuszemus
hiç bir şeye olumsuz bakmıyorum çok şükür.
aslında düşünürsem o kadar olumusz şey var ki.ama düşünmüyuorum .
lay lay lom yapıyorum hadi bakalım şen kahkahalr gelsin topiktendelikafaduldenopuyorumnanaktan

Swetimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm napıyosun bi görüşemedik günlerdir dün msn e ben geldim sen gitmişsin :sinifsinif: Napıyosun bakiim, defne sultan nasıl??? Olumsuzluk diil aslında cnm bi anda gelen seyler olur ya 5-10 dakkada gecer, iste oyle hormonal seyler, sen lay lay lom yapmaya devam et cnm en güseli naniknanik

zuzu bakalım sen mi kim önce doduracak =) aynı hafta ve gün

Ciddimisin delikafadulden Ay süperrrrr, bak amatistle de aynıydık o dogurdu bile 1 hafta once kaydirigubbakcemile5 Cinsiyeti ne senin kuzunun boyu kilosu ismi anlatsana bilassssss vereliniortak

selam kızlar ay ne güzel bu sabah geçmişi okumak zor olmadı zemuszemus
bwn 5:2o de yattım uyuyamadım 7 de kocamı kaldırdım işe yolladım sonra bi yattım şimdi kalktım ve yatak batması konusunda ne keşfettim...ben gece şişiyormuşum kendimden korktum yaaa...sola dönüyorum sol tarafım acıyor sağa dönüyorum sağım acıyor dedim şortumda cep var değiştireyim heralde o acıtıyor ışığı açtım kendime aynada bir baktım vücudum harita gibi olmuş ve bütün vücudum şişdelikafadulden yani şortumun atletimin dikişleri bile iz yapmış vücudumda ve bütün iz olan yerler şiş acıyor çarşafım bile iz yapmış vücuduma gözlerim açıldı ya ....sabaha düzeliyorum şişler iniyor ve sabah biraz rahat uyuydum....çok şaşırdım yaaaa

ayy bende heyacanlandım =) kilo problemimiz var biraz 2,300 ismi eymen heyacanla bekliyoruz erkende dogurmak istemiyorum biraz kilo alsın tombiş olsun senin bebiş

selam kızlar ay ne güzel bu sabah geçmişi okumak zor olmadı zemuszemus
bwn 5:2o de yattım uyuyamadım 7 de kocamı kaldırdım işe yolladım sonra bi yattım şimdi kalktım ve yatak batması konusunda ne keşfettim...ben gece şişiyormuşum kendimden korktum yaaa...sola dönüyorum sol tarafım acıyor sağa dönüyorum sağım acıyor dedim şortumda cep var değiştireyim heralde o acıtıyor ışığı açtım kendime aynada bir baktım vücudum harita gibi olmuş ve bütün vücudum şişdelikafadulden yani şortumun atletimin dikişleri bile iz yapmış vücudumda ve bütün iz olan yerler şiş acıyor çarşafım bile iz yapmış vücuduma gözlerim açıldı ya ....sabaha düzeliyorum şişler iniyor ve sabah biraz rahat uyuydum....çok şaşırdım yaaaa

sabah kalktım vucudumu öyle görünce kendime kızdım niye dikkat etmiyorsun düzgün yat die ama annemi aradım olurmuş öle rahatladım biraz =)anneme de teşekür edeyim 24 saat kadın beni çekio seni sefiorum annemmm

ayy bende heyacanlandım =) kilo problemimiz var biraz 2,300 ismi eymen heyacanla bekliyoruz erkende dogurmak istemiyorum biraz kilo alsın tombiş olsun senin bebiş

Bisimki bilas kilolu gözüküyo cokacimcoook Ama ultrason sonuclarına güvenme bence ya inan 2.300 den fazlada olabilir en son meneksede yasadık 3 lerden bahsederken bıdık masallah 4.140 gr. dogdu düşün, takma bence kafana kilo problemini :teselli: Erken dogum ihtimalin var mıki yahuuuuu CADIARZU Normal dogum düşünüyosun zannımca

Bende şişiyorum Huri, ödem yapıyo resmen vücudum canımda acıyo haliyle ama cok sükür az kaldı artık en azından ödem derdimizden kurtulcasss dogumdan soraaa :jeyyar:

Off cok kararsız kalmıssınız Derincim ya allah kolaylık versin, sonucta sen ve babası nasıl seslenmek istiyosanız o önemli, iki isimde cok cok güsellll kaydirigubbakcemile5 Bavulumuz hazır Derincim artık sonunda tembelligi bırakıp hazırladım valla kaydirigubbakcemile3 Cıkarıp cıkarıp bakıyorum simdi de...Alyacmında işi gücü popişkosu durmadan şişirip duruyo kendisini, şişti kızım valla içerde sıkış tıkış kaydirigubbakcemile3
evet canım yaaa çok kararsız kaldık bir o kadar hatırını kıramayacağım kişilerde naz ve nazlı istiyor bizde nazı çok beğeniyoruz diğer taraftaki kişlerde kafamızı karıştırıyor bakalım artık doğsun görünce yüzünü hangisini yakıştıracağız ama biz galiba yine NAZ koyarız çok şükür bavulunuz hazırmış artık yoksa heliyodum oraya bi koşu evet canım senin göbüş bayağı iri çocuk şıkıştı artık içeride benim boyda uzun göbekte yanlamasına geniş yeri bol ordan oraya keyifle koşturuyordelikafadulden
Derin senin ne zaman belli olcak dogum durumun? Tarihi olmasa da şekli belli mi? Benim pazartesi randevum var bakalım ne dicek doktor, kesin genel anestezi olcam ama tarihi ne olcak acaba, 1 gün var seninle aramızda :bbo:
canım ben bu hafta yine hastanede nstye bağlanacağım pazartesi günü haftaya pazarteside ayın 29 unda son kez özeline çağırdı o gün vericek tarihi büyük bir ihtimal 1 temmuz çünki ilk hamile kaldığımda gittiğimden beri 1 temmuzdan sonra alırız diyordu 2si 3üde olurmu bilmiyoruz am biz 1 temmuzda olur heralde diyoruzyani şafak 10:lepi:
derin canım .ben naz ismini çok yakıştırıyorum.
benim de defne ismini beğenmyen çok oldu ama takmadım kimseye.
hjatta babaanne uzun süre defne olmasın diye baskı yaptı.
:) daklga geçit umursamadım.
benim iimden defne geçti ise defne olacak ismi ile gelir yavrularımız.
sen şöyle içinden seslne hengisi daha çok içine siniyorsa o olur.
herkese takarsan evinin yolunu bulmazsın demiş büyükler
swethome canım hikayemi bildiğin için çok yakıştırıyorsun değilmi çok sağol 12 senelik yoldan geliyor benim minik kızım çok naz yaptı anne ve babasına çok yollara düştük aradık onu o yüzden çok yakıştırıyoruz zaten naz ismini canım bnde defneyi çok beğeniyorum hele geçen gün defne isminde bir kız gördüm bayıldım o kadar talıydıkimasmavi gözleri vardı evet canım aslında kimseyi takmamak lazımda eleştirenler çok yakınım sürekli görüştüğüm anneannem teyzem teyze kızı yani hep beni sinir edenler:teytey:alkisalkisalkis

normal düşünüyorum senin bebiş kaç kilo sen normal düşünmüyormusun

Ben normal düşünmek isterdim cok ama çatım dar oldugu icin sezaryen olcam, epidurali de ben tasvip etmiyorum pek, tırsıyorum daha dorusu, ondan genel anestezi olcam, benim bebiş 3'e yakın cnm masallah ama ultrason verilerine pek güvenmiyorummmm donduuuma ye donduuuma cidden cok işe yarıyo vereliniortak

evet canım yaaa çok kararsız kaldık bir o kadar hatırını kıramayacağım kişilerde naz ve nazlı istiyor bizde nazı çok beğeniyoruz diğer taraftaki kişlerde kafamızı karıştırıyor bakalım artık doğsun görünce yüzünü hangisini yakıştıracağız ama biz galiba yine NAZ koyarız çok şükür bavulunuz hazırmış artık yoksa heliyodum oraya bi koşu evet canım senin göbüş bayağı iri çocuk şıkıştı artık içeride benim boyda uzun göbekte yanlamasına geniş yeri bol ordan oraya keyifle koşturuyordelikafadulden

canım ben bu hafta yine hastanede nstye bağlanacağım pazartesi günü haftaya pazarteside ayın 29 unda son kez özeline çağırdı o gün vericek tarihi büyük bir ihtimal 1 temmuz çünki ilk hamile kaldığımda gittiğimden beri 1 temmuzdan sonra alırız diyordu 2si 3üde olurmu bilmiyoruz am biz 1 temmuzda olur heralde diyoruzyani şafak 10:lepi:

swethome canım hikayemi bildiğin için çok yakıştırıyorsun değilmi çok sağol 12 senelik yoldan geliyor benim minik kızım çok naz yaptı anne ve babasına çok yollara düştük aradık onu o yüzden çok yakıştırıyoruz zaten naz ismini canım bnde defneyi çok beğeniyorum hele geçen gün defne isminde bir kız gördüm bayıldım o kadar talıydıkimasmavi gözleri vardı evet canım aslında kimseyi takmamak lazımda eleştirenler çok yakınım sürekli görüştüğüm anneannem teyzem teyze kızı yani hep beni sinir edenler:teytey:alkisalkisalkis

Hımmmm benimde temmuzun bası gibi alcak sanırım ama pazartesiden once geri saymamaya karar verdim bi de tam geri sayarken erken gelen dogum sancılarım oldu aman aman dedimmm geri saymıyorum artıkkk kaydirigubbakcemile3

Hadi kıslar ben bi cıkıyım aksama doru gelirim azcık matkap işi var eşimin bende direktif vercem basında durmazsam olmas yanlış deler felannnn kaydirigubbakcemile3 Öpüyorus sizi simdilik

haklısın dilara şu son anlarımızda çok farklı duygular yaşıyoruz korku ve sevinç bir arada hem bebeğimizi kucağımıza alalım istiyoruz bian önce hemde sezoştan korkuyoruz ben ağlarken gülmeye başlıyorum artık

ah şu hormanların bennnkaydirigubbakcemile3 ben sezaryandan korkmuyorum tek derdim bebeğim nasıl sağlıklımı içimde sanki hep bişey olacakmış gibi bi his varr niye böyleyim bilmiyorum:gitme:

günaydın kızlarrr

sabah ezandan sonra uyuyabildimmm sersem gibiyim :gitme:

varmı taze haberrrrr:eek: bi bakayım geçmişe doğruuuu

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..
gözün aydın Nilaycımopuyorumnanaktan...Allah anneli babalı büyütsün...Maşallah oğluna nazar değmesin:nazar:...Hep böyle güzel günler geçirirsin inşaallah eşinle ve oğluşunla...Şeniz

maşallah nilayda bebeğini kucağına almış darısı bizlere inşallah anneli babalı büyüsün inşallah
demetim ve zuzuuuummm maşallah canlarım göbüşlerinize
demetim maşşalah canım kapı süsünüzde çikolatanızda çok güzel canım bende aldım kapı süsümü sonra eklerim inşallah bugün yine misafirim var çünki

Teşekkür ederis Derin teyzesiiii Şeniz Derinim nasıl bakalım küçük kızımız, bak simdi Naz diyemiyorum, Naz mı Nehir mi karar kesinleşti mi kaydirigubbakcemile3

Ay demetimmm kapı süsü cidden cok hos masallah cok yakıscak pudra şekerli çileğimize delikafadulden

teşekkür ederiz teyzelerimizzzzzzŞeniz

Su hormonlar resmen ellerinde oynatıyor canım insanın halet-i ruhiyesini, bi ağla bi gül içim cıktı kaydirigubbakcemile3

bende aynıyım yaaaaamafoldumben

günaydın.
hayırdır hanımlar hep hormonlara vermişsiniz idareyi:umursamaz:
olmadı ama
ben kaydirigubbakcemile tutuyorum saçından hormonların sürüklüyorum.şimdilik tabi..zemuszemus
hiç bir şeye olumsuz bakmıyorum çok şükür.
aslında düşünürsem o kadar olumusz şey var ki.ama düşünmüyuorum .
lay lay lom yapıyorum hadi bakalım şen kahkahalr gelsin topiktendelikafaduldenopuyorumnanaktan

helal olsun canım sanavereliniortak

güzel bir günden hepinize merhabaa.s....nasılsınız?menekşe doğurdu mu?

hoşgeldin ecem nerelerdesin bakiim sennnn:eek:lmaz:Şeniz

evetttttttt doğurdu dünnnnnnnn bir tosuncuğumuz oldu maşallahhhhhhhh:lepi:

hoşgeldin ecem nerelerdesin bakiim sennnn:eek:lmaz:Şeniz

evetttttttt doğurdu dünnnnnnnn bir tosuncuğumuz oldu maşallahhhhhhhh:lepi:
hoşbuldum tatlım...dün son eksiklerimiz için dışarı çıktık onları aldım eşimle ...kızımın odasını tülünün siparişini verdik...dönüşte de düğüne gittim...dün evde yoktum o yüzden bakamadım pek size sen nasılsın canımm...menekşenin oğluşuna maşallah sağlıcakla kurtuldu..darısı başımıza...

demet geçmişe bir baktım o göbüşş ne olmuşş öyle kocaman bir maşallah senin göbüş benimkini döver vallaŞeniz...zuzumu geçmişsin oylar sana verilmiş...Öykünün kapı süsü ve şekerleri çoook güzel olmuş...Güle güle kullanırsın inşaallah canıım...zemuszemus

Son düzenleme:
X