2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay inanmıyorum vallahi sensin canıııım ya Allah bağışlasın ay çok duygulandım nasılsın ağrın var mı oğluşun nasıl öfff sorulcak çok şey var aslında ama sen dinlen istersen canım ya

hurişş gönderdim msj bak:)

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..
amin canım inşallah .sanada gözün aydın allahım güzel günlerde sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.çok sevindim bende...

bu arada bizde caddeye çıktık biraz dolaştık çok değil kızımın sabununu şampuanını yağını falan aldım eve geldim yine pembe su geldi hafif kesildi sonra....heralde yorgunluktan oldu belimde ağrıyor neyse bu hafta evdeyim kapı dışarı çıkmıycam ...yufka aldım kendime 3 kg 1 hafta börek sarıcam artık doğum için.....hehehehe

kızlar ben uyuyorum kaçıyorum bu akşam karnım fazlasıyla kasıldı sanki 1 haftam falan kalmış gibi hissediyorum ama du bakalım süprizzzzz

ay birde akşama dışarı cadddeye çıktım ya caddede görüntü çok komik ya hava serinleyince kocişini kapan gebişler kendini sokağa atmış heryer hamile kadın doluydu ya çok güldük yol boyunca belki en az 5 gebiş gördük ya
haydin iyi geceler öpüldünüz anacımm

selam herkese arkadaşlar uzun zaman oldu nisandan beridir nete giremedim.. bu halimle bir de ev taşıdım kendi evime geçtim çok şükür ama bende bittim.. stresten doğurmadım yaa ona şaşıyorum.. neyse daha tam yerleşmedim kayınvaldemde kalıyorum oyyyy ne zor ne zor kaburgalarım batıyo zaten ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum dua edin benim içinde sağ salim yerleşeyim öyle alayım yavrumu sağlıkla kucağıma...

ahanda bende uyuyamadım işte:sinifsinif: diloş starr diger uyuyamayan hatunlar nerdesiniz bakem dön dön dön uyuyamadım yahuu kafamçokkarıştısizlere bakıyım dedim gündüzde fırsat bulup ugrayamadım topige herkes uyuyo şansıma uyuyun güzel anişler allah rahatlık versin hadi bakem a.s.

kismeler yokkkk:umursamaz:

uyku tutmuyorrr dön dön heryerim ağrıdı:sinifsinif:

geçmişe bi bakalım:enbuyukkk:

kaydirigubbakcemile3Şeniz

sağlıkla gelsinde canım gerisi önemli değil şunun şurasında ne kaldı kiii:1hug:

teşekkürler canım korkmadınız demi göbüşlerimizdennn

zuzucum yakından baktın mı hiç o mindere kocaman bişi sıcakta kullanılması zor gibi geldi bana bende güzel bir kalp yastık aldım gayet fiyatıda makulündenn:roflol: kucağımda olacağı için bebiş memiş değiştirirken yastığı değiştirmeme de gerek yokvereliniortak

bence yanına ince bi minder al canım

ya haftasıyla çok uyumlu bebişin maşallah inşallah servikal boyunuzda kısalmaz artık bak baya dayandı maşallah geriside allahtan artık canım

Son düzenleme:
kızlar saate bakın ben ve saat 5:15 şaşılacak olay ama bunuda gördüm uyuyamıyorum martılarla sohbete başladımmafoldumben ezandan beridir uyuyamıyorum bi sıkıntım yok ama gece 1 de yattım uyumam lazım yane
neyse bi su içip uzanayım belki size yazınca uyurum diye kalktım kaydirigubbakcemile3

ay bişiyler yiyip öyle yatayım dedim...
ya aklıma ne geldi şimdi benim dr.2 hafta sonra gel dedi ya tabi o zamana kadar doğurmazsan dedi biz nasıl yani deyince doğurablirsin falan dedi ya ben gelmişim 36. haftam bitmiş böylede bi durum varsa bu kadın niye beni 2 hafta sonraya çağırıyo niye 1 hafta sonrası değilde 2 hafta ...neyse ya vardır bi bildiği bende sabah sabah martılar başımı ağrıttı ben gidiyorum ...siz uyuyun mışıl mışıl bende rüyanıza geliyorum...:1hug:delikafadulden

herkese günaydın kızlarrropuyorumnanaktan

selam kızlar şuan hastanedeyim oğluşum 37+6 da genel anestezi ile 3480gr 50 cm dünyaya geldi..
mükemmel bir duygu bu darısı başınıza canlarım..

nilaycım maşallah kız bune acele netede girdin helal olsun tatlım oğluşunu kokle bizim yerimize ısır ayyy bende tırtımm kız berber doğum yapcaktık hatta 2 gün önce ben yapcaktım cuma günü sezaryan olacaktın benden önce doğurdun yineeekaydirigubbakcemile3 şaka bi yana çok sevindim sağlıkla gelmiş paşamızz maşallahh herşeyi tam güzel bakmışsın oğluşunaaa 41 kere maşallah canım:1hug:

2 gecedir yarımda olsa uyuyorum yani kalkınca uykuya dalıyorum hava serinledi burda o yüzden sanırımm rahatımmzemuszemus

hurişimm kızz bence senin etekler zil çalıyo o yüzden uyku girmedi gözüneeee heyecan bastı ya doktorun dediği gibi erken gelirse senin zillidelikafadulden

ayyy kızlarrr aradan çıkanlar olduu ilk 5 gitti eldenn artık 10 da doğururum herhaldeekaydirigubbakcemile3 bana bakın aceleci bebişler sıranızı bekliyin bakalım:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…